چالش شدت پاییزه 🍁

سلام شب بخیر

دیروز لایتنر رو مرور نکردم ، دو روز رو هم جمع شد حسابی زیاد شد .ولی هر جوری بود تمومش کردم . واقعا عرقم رو در آورد :sweat_smile:
چون اکثرشون دو تا خونه آخر بودن شاخصم حسابی بالا رفت
اینم مدرکش :

شاخص شنیداری:

صفحه اصلی و قدرت :

8 پسندیده

۴۷۴!!! در مخیله من که نمیگنجه. فک کنم شاتم رو نذارم بعد از همچین داستانی سنگینترم :sweat_smile::sweat_smile:

8 پسندیده

10 پسندیده

شدت شنیداری :ear:t2::

اهم اهم :grin::sweat_smile: :raised_hands:t2:
سعیم رو میکنم :grin:
توی ۲۴ ساعت روزانه چند ساعتش رو هدر میدم،مثلا از بین بازه کتاب خوندن و زبان خوندن چقدر وقت تلف میکنم :roll_eyes: :see_no_evil:
اینارو کم کنم عالی میشه

9 پسندیده

فاطمه جان قضیه اون ۴۷۴ تا مفصله ، واقعی نیست. چند تا کامنت بالاتر رو بخونی میفهمی ، کامل توضیح دادم

ولی شاخص 274 تا کاملا واقعیه . عرق جبین ریخته شده پاش
غروب اگه لایتنرم یکم دیگه طول میکشید، گوشی رو تو افق محوش میکردم :rofl: :joy:

8 پسندیده

سلام

9 پسندیده

الهه جون ما هم مثل این آقایون مختصر و مفید شات بزاریم
کجایی بیا تنبیهشون کن :upside_down_face:

5 پسندیده

جوابت، فقط یه جمله کوتاه هست:
ببین واقعاً سرت شلوغه یا سرت گرمه؟!
.
‌.

لیا جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
اجازه :point_up::point_up::joy: مهمون داشتیم بخدا :grin:

6 پسندیده

به جان خودم ما هم مهمونی هستیم ولی بهونه جور کردم اومدم بیرون الان تو ماشین نشستم دارم تایپ میکنم ، وکیل مدافع که ندادین باید خودم دفاع کنم از خودم دیگه :grin:

5 پسندیده

سرم شلوغ نیست،یکم سرم گرمه تقریبا
این دو ماه که شروع کردم زبان رو تقریبا دیگه سر گرم بودنم هم از بین رفته
همین امروز رو مثال میزنم،یه لوبیا پاک کردن :joy: و امتحان دادن تونست وقتم رو قشنگ بگیره(مدیونی اگه فکر کنی کار خونه زیاد نمیکنم :sweat_smile::grin:)
فکر کنم زود خسته میشم،ولی این تابستون کلا روال زندگیم رو عوض کردم(دیگه ببین زبانشناس وتالار چالش هاش و بچه ها ،روی روزمره ام جدا از زبان چقدر تاثیر گذاشته)
صبح ها هم زود پامیشم که حداقل طول روز وقت تلف میکنم زود بیدار شدن بتونه جبرانش کنه
یکم سخت بگیرم به خودم درست میشه :joy:
زیادی تنبل شدم،مخصوصا دوره اول متوسطه :rofl:
از شما هم که روی من تاثیر میاد(این قسمت جمله بندیم حس جمله بندی های زبانم رو بهم میده :joy::see_no_evil:)،بیشتر سخت میگیرم به خودم :grin::hibiscus:

راستی جدا از بحث راهی نیست از تالار واسم نوتیف بیاد به غیر از ایمیل؟

6 پسندیده

دختر :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: الان اینها بهونه بود برای نخوندن یا می خوای بیشتر بخونی؟ :joy::heart:

من خودم محاله حین آشپزی یا کار خونه، زبان گوش ندم. :joy: صدا هم زیاد باشه، هدست می زارم تو گوشم، راحت … حتی جواب مینی ستوری ها رو هم می دم! :joy:
.
.

اینجوری برای خودت، وقت بخر و بساز.

“از شما این چند وقته، خیلی تاثیر گرفتم.” اینجوری بهتر شد؟ :grin:

از پشتیبانی بپرس این رو.
ولی به نظرم خیلی رو اعصاب می شه.

7 پسندیده

کاملا درست میگی زود بیدار شدن خیلی مهمه
من چند وقته بعد نماز صبح دیگه نمیخوابم . فکر کن ببین چقدر روزم طولانی میشه یدفعه که میشه هم کلی درس خوند و هم کارهای دیگه کرد

6 پسندیده

هردوتاش :joy:(بیشتر دومی :smiley:) داشتم غرولند(این کلمه هم توی دیکشنری فارسی یاد گرفتم،زیبا نیست؟ :neutral_face:) میکردم
قول میدم دیگه اینا بهونه واسه نخوندنم نشه، البته یکم زمان میبره :hugs:
خوبیش اینه وقتی غر میزنم درباره خودم ،وجدانم به کار میفته

اتفاقا انجام میدم جدیدا،ولی به عنوان زبان خوندن حساب نمیکنم،تا وقتی که انقدر موقع کار گوش بدم که حواسم بهش جمع بشه

یکی این ویروس رو از من بکشه،همش دارم سعی میکنم نگم هِدِست :neutral_face::joy:
فکر کنم یه دفتر ۱۰۰ برگ از روش بنویسم بتونم بگم هِدسِت :no_mouth:

سوتی یکی از دوستامه شده وجه خنده هام :laughing:

هدف بعدیم اینه فعلا روی بیداری ساعت ۷ ام
جالبیش اینجاست یا من این همه وقت نمیدیدم خانوادم زود بیدار میشن یا هم از وقتی من زود بیدار میشم روشون تاثیر گذاشتم :laughing:

وقتی چت میکنم عذاب وجدان وجودم رو میگیره میگه خوب داری فضای تالار رو آلوده میکنی :angry:
هیچی دیگه الان خفتم رو گرفته، تو خوابم نیاد صلوات :grimacing::joy:

5 پسندیده

سلام و عرض ادب من تازه وارد هستم نزدیک ۹ روز شروع کردم من هم می تونم در این چالش شرکت کنم؟
فعلا رویه داستان های کودکانه و نیمه داستان دارم کار می کنم

6 پسندیده

من خودم، از همتون بدترم! :joy::v:
یه موقع هایی، واقعاً آدم، چت لازم می شه اصلاً ‌… یه موقع هایی، بی انگیزه هست … یا دلش از جایی پره … ناراحته دوست داره به کسی بگه … یا …
.
.
ولی نمی دونم تا حالا متوجه شدی یا نه؟
من خودم تو چت هام، همیشه سعی می کنم به بچه ها انگیزه بدم و روحیه شون رو بالا ببرم. حالا به هر طریقی که بتونم …
.
.
یه موقع هایی هم روحیه خودم، مخصوصاً تو انگلیسی خرابه یا انگیزم کمه، خوب از اون ور، بچه ها تو چت ها، بهم روحیه یا انگیزه می دهند.
.
.
به نظرم این چت های بین ما ها، اجتناب ناپذیره یجورهایی.

:blue_heart::yellow_heart::blue_heart:

7 پسندیده

سلام دوست عزیز :dizzy::dizzy::dizzy:
چرا که نه … حتماً می تونید. :pray::pray:
فقط بی زحمت، اول این تاپیک رو بخونید، تا با روال چالش شدت پاییزه :maple_leaf: آشنا بشید.
‌.
.
این چالش، مختص همه کاربرهای زبانشناس :blue_heart::blue_heart: هست.
.
.
منتظر حضور تون هستیم. :gem::gem::gem:

:sparkling_heart::heart::sparkling_heart:

6 پسندیده

چشم ممنون حتما مطالعه می کنم

:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

6 پسندیده

منبع انرژی تالار شمایی :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:، حتما باید همه انرژی و حس های خوب که منتقل میکنی به خودت برگرده :wink::hugs::dizzy:
من چقدر هم از چت های قدیمی تالار انرژی گرفتم :purple_heart::purple_heart::purple_heart:
انقدری تاثیر گذاشته که حتی منفی هاش هم روم تاثیر مثبت میزاره :revolving_hearts:

5 پسندیده

سلام و خسته نباشید :rose::dizzy:

شدت افزایش لغات🍉

8 پسندیده

لایتنرم نه به دیروز که 650 تا کلمه برای مرور جلوم گذاشت نه به امروز که کلا 144 تا لغت داره :face_with_raised_eyebrow:
دو حالت داره : یا چشم خورده یا اینکه چون دیروز خیلی خسته شدم دلش برام سوخته ، گفته امروز یه استراحتی بهش بدم :smile:

9 پسندیده