تعمیرگاه زبانشناس 📌

سلام وقت بخیر اگر نسخه اندروید هستین لطفاً این لینک رو دانلود و نصب کنید ببینید درست میشه

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

1 پسندیده

خیر متاسفانه اندروید نیست گوشیم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

اگر آیفون هستین اپ رو حذف و مجدد دانلود نصب کنید و اگر وب هستین مرورگرتون رو کش کلیر بزنید.

اشتراک خریدم پلی میزنه نخریدی

سلام برای اپ زبانشناس خریدید یا زبان آموز ؟

سلام :hibiscus:
من ی سوالی برام پیش اومده این کلمات رو زبانشناس معنی کرده یا در دیکشنری اینجوریه؟

این تاپیک مربوط به فصل «جان سیلورِ بلند » در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «کتاب های خیلی ساده»، کتاب «جزیره ی گنج»

1 پسندیده

سلام دوست خوبم
وقتی ترجمه نادرستی رو میبینید قطعا بدونید که از سمت زبانشناس نبوده در واقع به خاطر اینکه بعضی از عبارات در دیکشنری اتومات تک به تک ترجمه شده سیلور رو که یک کاراکتر هستش به نقره ترجمه کرده .
در آخر از بازخوردتون بسیار ممنونم این مورد رو به همکارانم ارجاع میدم تا درآینده اصلاح بشه

1 پسندیده

آیا معنی صحیح جمله
The world dose need mor ukulele players.دنیابه نوازندگان یوکو لیلی زیادی نیاز دارد.نمیباشد. در صورتیکه در معنی متن نوشته شده( دنیا به نوازندگان یوکولیلی زیادی نیاز ندارد) نوشته شده.

این تاپیک مربوط به «درس هفدهم - آیا جمعه وقت آزاد دارید؟» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «آموزش انگلیسی VOA»، دوره «آموزش انگلیسی با VOA - سطح ساده»، درس «درس ١٧ - آیا جمعه وقت آزاد دارید؟»

سلام دوست عزیز
بنده درس رو چک کردم، صحبتتون صحیحه. به همکاران اطلاع می‌دم که تصحیح بشه.

سلام بر همه شما عزیزان،خواستم اینو از زبون یک فرد ترنس مثل من بدونین که فعال و کنشگرم در زمینه جامعه خودمون. کلمه دوجنسه کاملا توهین آمیز و اشتباه هست و حتی استفاده از واژه بیناجنسی هم ناقص و اشتباه هست برای توصیف افراد اینترسکس،یک فرد اینترسکس میتونه صدای بم و کلفت اما دارای واژینا باشه و یا دارای صدای زیر اما ویژگی های ظاهری متفاوت و این موضوع فقط در مورد ویژگی های بدنی خلاصه نمیشه بلکه در کروموزوم های افراد اینترسکس تفاوت های بسیار قابل توجه با افراد غیر اینترسکس یافت میشه. در کل بهتره بدونین این مسائل رو تا کمتر باعث رنجش ماها بشین.ممنون:heart:

این تاپیک مربوط به درس «اشتباهات مرتبط با لغات جنسیتی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی با عارف»، فصل «فرهنگ آمریکایی ها»

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
به همکاران مربوطه ارجاع میدم تا بررسی و اصلاح بشه.

چرا blue wednesday در کتاب بابالنگ دراز چهارشنبه آبی ترجمه شده. معنیش میشه چهارشنبه غم انگیز!

این تاپیک مربوط به فصل «چهارشنبه آبی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کتاب «بابا لنگ دراز»

1 پسندیده

زیرنویس در پنج دقیقه اول بهم ریخته است، لطفاً اصلاح کنید

این تاپیک مربوط به فصل «مرد شرکت» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «کتاب های ساده»، کتاب «مدرسان مدیریت»

1 پسندیده

چرا این انیمیشن پخش نمی‌شه؟!

وقت بخیر
الان چند قسمتش رو امتحان کردم،همگی پخش شدن
شاید مشکل از اینترنت باشه

قسمت خاصی براتون پخش نمیشه؟ یا کلا؟

کلا پخش نمیشه.
باقی انیمیشنا مشکلی ندارن.

یه بار انیمیشن رو به‌روز رسانی کنید
اگه نسخه‌ی زبانشناستون مشکلی نداره و جدید هست به احتمال زیاد درست میشه

سلام اگر اندروید هستین این نسخه رو دانلود و نصب کنید ببینید درست میشه

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk