تعمیرگاه زبانشناس 📌

Good hunting will end as the light fades

ترجمه این قسمت در سیاره زمین -غارها-بخش دو بنظر اشتباه می باشد معنی صحیح از نظر من :شکار خوب با محو شدن نور به پایان می رسد

این تاپیک مربوط به بخش «2بخش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مستند «سیاره زمین»، فیلم «سیاره زمین غارها»

1 پسندیده

دقیقه ۴ و ثانیه ۷ از بخش بررسی از درس new guy in town ,part II دارای غلط میباشد، lend me your car به اشتباه land me your car نوشته شده

این تاپیک مربوط به «بررسی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «English Pod»، «سطح متوسط»، بخش «10- New Guy in Town II»

سلام چند روزی هست نمیتونم به پشتیبانی پیام بدم. هم روی زبان شناس و هم روی زبان آموز. وقتی روی ارتباط با پشتیبانی کلیک میکنم لودینگ نمایش داده میشه و بعد هم متوقف میشه. مرورگرم هم آخرین نسخه گوگل کروم هست. بخواین اسکرین شات هم دارم. از اینجا جای بهتری برای گزارش مشکل پیدا نکردم.

سلام وقت بخیر لطفاً با اپراتور های دیگه امتحان کنید اصولاً با ایرانسل راحت باز میشه اگر نشد همراه اول، رایتل هم امتحان کنید.
در آخر اگر نشد با فیلترشکن میتونید باز کنید

درود اپ زبان من باز میشه ولی همه ایکون ها خاکستری و غیر فعاله مشکلی پیش اومده ؟؟

سلام لطفاً از این مشکل عکس بگیرید بفرستید

سلام بمدت ۳ روزه اپ زبان اموزتون مشکل پیدا کرده برای من و باز نمیشه یه رسیدگی میکنید لطفا

سلام وقت بخیر چه مشکلی پیدا کرده؟ لطفاً نسخه اتون رو بگید چنده؟

درود.
نسخشونو نگاه کردم اگه خودکار بروز نشده باشه یکسان
بود.
انگار چند روز پیش که دهمین روز بود با گوشی دوم وارد شدم یه نجات دهنده داد جمعا شد دو تا درحالی که تو گوشی دیگم دو تا داشتم اگه با اون وارد می شدم میشد سه تا :slightly_smiling_face:.

سلام ارادت
برای استفاده از دو دستگاه باید به نکاتی که میگم توجه کنید:
در طول روز سعی کنید از یک دستگاه استفاده کنید و زنجیره رو که تیک زدید نت رو روشن کنید تا اطلاعات به سمت سرور ارسال بشه.
بعد برای دستگاه دوم نت روشن کنید تا اطلاعات فعالیتتون بازیابی بشه و بعد شروع به مطالعه کنید.

تنظیمات هدف روزانه در دو دستگاه یکی باشه مثلا در دوگوشی روی ۳۰ دقیقه باشه.

این نکات رو رعایت کنید انشالله که مشکلی پیش نمیاد

1 پسندیده

پشتیبانی با فیلتر شکن باز میشه، منم مدتها این مشکلو داشتم ولی با فیلتر شکن وارد شدم.

امیدوارم روزی جامعه ما هم درکش از این موضوعات بیشتر بشه و راحتر بتونیم تفاوتها رو بپذیریم، البته که صدا و سیما و کلا حکومت ما در این مورد به شدت مقصر هست و تقریبا هیچ کاری در جهت آگهی بخشی به مردم انجام نداده.

2 پسندیده

سلام خدا قوت
در دوره ی کتاب های خیلی ساده، کتاب وحشت در هالوین فقط هفت فصلش بارگذاری شده و کتاب ناقص هست… لطفا باقی فصل ها رو هم بزارید.

1 پسندیده

I was hiking up a mountain yesterday and I slipped and twisted my ankle as we were going down a steep path.
‏دیروز داشتم از کوه بالا می‌رفتم و وقتی داشتیم از یه مسیر با شیب تند پایین می‌رفتیم سر خوردم و مچ پام پیچ خورد.

این تاپیک مربوط به «بخش دوم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تاکتیک هایی برای شنیدن»، «تاکتیک های پایه برای شنیدن»، فصل «درس بیست و چهارم»

2 پسندیده

توی متن persuade رو به اشتباه نوشته pursued لطفا اصلاح شه که زبان اموزان به اشتباه نیفتن . ممنون از تیم خوبتون :pray:

این تاپیک مربوط به درس «درسنامه واژگان» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش»، فصل «اعتبار»

1 پسندیده

این تاپیک مربوط به بخش «1بخش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. فیلم «جنگ با پدربزرگ»

مثل نعش افتادم یا بیهوش شدم log کنده ی درخت قطع شده

این تاپیک مربوط به بخش «1بخش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. فیلم «جنگ با پدربزرگ»

یه حسی بهم میگه

Let’s start with Venus not venous

این تاپیک مربوط به «10a» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «Vocabulary for IELTS»

1 پسندیده