یادگیری انگلیسی با سریال فرندز

سلام
تو خود فیلمها قسمتهایی رو انتخاب کرده که ازمون میخواد بعدش تکرار کنیم
غیر از اون من مکالمشون رو که میگن فیلم رو استپ میکنم و تکرار میکنم

7 پسندیده

سلام :rose::rose::hibiscus::hibiscus:
راستش کار خاصی نمیکنم :man_facepalming::man_facepalming:
چون این روزا نمیتونم ی وقت خاص برای تمرین بزارم، فقط مجبورم بین کلاس ها یا تو راه و… تمرین کنم. سعی می‌کنم بعد چند بار گوش دادن، در مورد هر چیزی ک تو طول روز دیدم یا سر کلاس برام جالب بوده صحبت یا رایت کنم و کلمات جدیدی ک یادم مونده رو هم استفاده میکنم
البته خیلی درگیر این نیستم ک صد درصد لغات رو ب ذهن بسپارم، سی چهل درصدشم یادم بمونه خیلیه :blush::blush:

6 پسندیده

سلام شب بخیر

درس چهار رو مرور کردم و دو بار هم درس پنج رو تماشا کردم

7 پسندیده

سلام
درس ششم رو تماشا کردم و لغات سختش رو مرور کردم

5 پسندیده

سلام دوستان

6 پسندیده

چطوری باید کار کنیم که اصطلاحات و یا لغات برامون فعال بشن:no_mouth::no_mouth:

4 پسندیده

فک کنم باید اونا رو به میدانم تغییر بدین

3 پسندیده

منظور ایشون این بود که چکار کنیم لغاتی که بلدیم برامون فعال بشه یعنی بتونیم از اونا در مکالمه هامون استفاده کنیم

چون از فاطمه خانم پرسیدین صبر میکنم خودشون جوابتون رو بدن

5 پسندیده

سلام عصر بخیر :hibiscus:

فیلم فصل دوم یک بار نگاه کردم و یک سوم فصل رو دوباره نگاه کردم فعلا رویه کلمات متمرکز نشدم

بعد من فیلم فصل اول بخش اول رو دانلود کردم از اینترنت اون رو هم نگاه کردم تا با این فیلم بیشتر آشنا بشم

5 پسندیده

سلام؛ لیا خانم!
دیگه توی تاپیک‌های رایتینگ نمی‌بینمتون. :face_with_raised_eyebrow:
به هر حال…
به نظرم بهترین سریال رو برای یادگیری زبان انتخاب کردید؛ هرچندبار ببینیدش خسته نمی‌شید.
من فکر کنم نزدیک 30 باز از اول تا آخر دیدمش. (یا فقط شنیدمش :sweat_smile:)

5 پسندیده

خوب اگه شما میدونین بگین :smiley: اشکالی نداره شما بگین ایشون هم بیان تکمیلش کنن اگه تکمیل نبود

5 پسندیده

سلام خوب هستین ، خیلی دوست دارم شرکت کنم ولی انقدر خودمو درگیر کردم که حتی روزی نهایت سه چهار ساعت میخوابم

بله سریال قشنگیه با بچه های تالار به این نتیجه رسیدیم که این سریال بهتر از بقیه ست

6 پسندیده

یک تاپیک خوب پیدا کردم ولی کاربریم مشکل داشت نتونستم لینک بزارم بنابراین داخل اون تاپیک کامنت گذاشتم بالا اومد خواستین بخونید توصیه های خیلی خوبی کردن مخصوصا آقا کامبیز

6 پسندیده

اها ممنون اسم تاپیکشو بگین سرچ کنم

5 پسندیده

سلام آقا مجتبی
این تاپیک هست

7 پسندیده

ااا :smiley::smiley: سپاس فراوان :rose:

5 پسندیده

سلام دوستان
ببخشید بابت تاخیر :sunflower:
دوست عزیز من خودم البته بعد از اینکه تامیک جالب و مفید آقا کامبیز رو خوندم :books:
واسه خودم برنامه ی جدا ریختم.
ببینید این روش ممکنه روی شما تاثیر نذاره وبه شخصه روی من فقط تاثیرشو گذاشته باشه…
ولی بازم ممکنه…
ببنید من خودم برای اولین بار همونطور که استادان عزیز زیادی میگویند برای تفریح نگاه میکنم :blush:
بعدش میام به قول الهام جون ریز میشم روی ساختار ها و کلمات مورد استفاده برای خودم.
بعضی مواقع هم یادداشتشون میکنم تا یه چند وقت یکباری مروری براشون داشته باشم ولی کم پیش میاد.
بعد از اون اگر گزارشاتم را دیده باشید هر کدوم از فیلم ها و کلیپ هارو حدود ۵ الی ۶ بار دیدم؛ چون با دیدن دوباره باعث میشه مطالب برام مرور بشه و همچین طی گذشته زمان به کلمات فعال تبدیل بشن :orange_book: :bulb:
سوال دیگری داشتید در خدمتم :rose:

5 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر :rose:
فیلم فصل دوم رو کامل نگاه کردم

5 پسندیده

سلام شب هم دوستان بخیر :blossom:

یک سوم فصل رو دیدم باز کامل ببینم عکس میزارم

5 پسندیده

سلام دوستان
تا اینجا واقعا از سریال فرندز راضی بودم :blush:

7 پسندیده