چند سوال در مورد داستان جورج و اژدها

سلام

1_George had lots of adventures as he travelled by horse across many lands.

اینجا as به چه معناست؟

2_A terrible dragon had come to live in the lake and attacked the village every day
اینجا کلمه had به چه معنیه؟

…‌…

3_The villagers didn’t know what to do. First, they gave the dragon all their food, but the dragon just took the food and still attacked the village.

اگر اشتباه نکنم زمان های انتخاب شده در این متن همش گذشته هست درسته؟gave و took
اماچرا گذشته انتخاب شده

4_With nothing left to give, the king
این جمله به چه صورت معنی شده که(پادشاه دیگر چیزی نداشت که به اژدها بدهد)
به چه معنیه اینجا کلمه with ؟همچنین کلمه left به چه معنیه؟

5_When George heard this he rode as fast as he could to the lake.

اینجا as fast as به چه معنیه؟
کلمه could در این جمله به چی معنی اومده؟

6_they would have no more problems with the dragon.
(همه از اینکه دیگر اژدها برایشان مشکل درست نمی‌کند خوشحال بودند.)
Would have no more
به چه معنی هست و چگونه معنی میشه؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جورج و اژدها » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

3 پسندیده

میشه در حالی که

اینجا had جزو ساختار جمله هستش

Had+pp

درسته فعل ها به زمان گذشته هستن در چه بخش سوال دارین؟

بهتره ترجمه هارو کلمه به کلمه ترجمه نکنین و به مفهوم اون بیشتر توجه کنین

Left به معنی باقی مونده هستش

میشه با سریع ترین سرعتی که میتونست

منظور این عبارتی که نوشتین این هست که چیزی براشون نمونده که اینجا به مشکلات هم اشاره شده

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

3 پسندیده

مگه کلمه left به معنی ترک‌کردن نمیشه چرا باقی مونده معنی میشه؟

و اینکه سوالم این بود در مورد کل داستان که بخاطر چی زمان کل داستان گذشته هست آیا بخاطر راوی سوم شخصه که داره داستان رو میگه؟ یا اینکه بخاطر اینه که اون پیرمرد غار نشین داره برای شوالیه توضیح میده؟
و اینکه این درس یکم سخت تر شد نسبت به چند داستان اولی ، میخوام بدونم درسایی این چنینی رو کنکاش(پرسش در مورد زمان فعل ها و اینکه اینها به چه شکل هستند که اینطوری شدند نه به صورت ریز و جزئی به صورت کلی کنکاش کنم) کنم و در موردش جستجو کنم
و یا اینکه نه فقط مثه قبلیا مراحل ۶ گانه(۶ هدف)روش اجرایی کنم و فقط به ترجمه درسی که داده شده اکتفا کنم؟

1 پسندیده

هر کلمه معانی متفاوتی داره الان left معنی چپ هم میده

حقیقت دلیل اینکه چرا زمان گذشته هستش رو نمیدونم

من اصلا پیشنهاد نمیکنم دوست عزیز فقط سعی کنین همون اهداف رو پیاده کنین و متن رو درک کنین هرچی بخواین ریز تر بشین بیشتر سردرگم میشین
من خودم به شخصه شاید دلیل خیلی از سوالات رو ندونم اما میدونم جواب درست چیه چون با قواعد زبان رو یاد نگرفتم به همین دلیل پیشنهاد میکنم خیلی جزئی نشین

2 پسندیده

بله خیلی ممنونم که با صداقت تمام ، پاسخ سوالات رو میدین.خیلی لطف کردین بابت پاسخ هاتون:rose::ok_hand:

2 پسندیده

خواهش میکنم اقا مجتبی :rose:

3 پسندیده