چگونه بهترین برنامه یادگیری زبان انگلیسی را بسازیم؟

یه راهنمایی عالی دیگه. من انگلیسی قدرت رو از روی راهنمایی های شما شروع کردم و از روی مطالب شما یاد گرفتم از زمان های مرده استفاده کنم یا یاد گرفتن انگلیسی رو با کار دیگه ادغام کنم و واقعا دارم برای اولین بار از یادگیری انگلیسی لذت می برم. همیشه دعاگوتونم
:grin::ok_hand:t2::grin::ok_hand:t2:

12 پسندیده

باعث خوشحالیه و افتخار منه. ایشالا پیشرفتتون روز افزون و پایان ناپذیر باشه تا من هم از دیدن این پیشرفتا انگیزه بگیرم و منم ادامه بدم. :rose:

7 پسندیده

نه قبلیارو بایستی دونه دونه بروز کنی تا جمله مورد نظر تو لایتنر بیاد.

5 پسندیده

سپاس آقا کامبیز انشالله ک موفق باشید .
مشکل منم نداشتن منابع هست .دنبالش هستم ولی پیدا نکردم ولی کاش مجبور نبودم زبانی غیر انگلیش بخونم ولی باید بخونم.فکر کنم تنها شخصی ام ک یه زبان دیگه غیر انگلیسی میخونه باشم اینجا.
از سال جدید میلادی به جمع دانشجوهای زبانشناس میپیوندم به امید خدا بیصبرانه منتظر اون روزم ک انگلیش رو شروع کنم.

4 پسندیده

عالی بود و تبریک میگم بابت پشتکارتون

4 پسندیده

:slight_smile: ممنون از راهنماییتون ، واقعا داشتن کسایی مثل شما برای ما یه نعمته، باور دارم که شما در اینده به جایگاه عالی میرسید

4 پسندیده

بله فک کنم تنها کسی باشید که غیر انگلیسی میخونه. ولی می تونید از راهنمایی های اینجا برای یادگیری بهتر هر زبانی استفاده کنید. جلوتر راهنمایی ها و دیتابیس تالار بالا میره که کارتون راحت ترم میشه.
موفق باشید

ممنونم لطف دارید

ممنون از آرزوی خوبتون.
من هم آرزو مشابه رو دارم. :rose:
موفق باشید

4 پسندیده

خداییش حیف این پست فقط یبار لایک بشه. کاش میشد یه گزینه ای باشه که هرچقد ادم دلش خاست لایک بزنه. این پستت خدا بود داداش. دمت گرم من که خیلی حال کردم. مرسی که هستی.

12 پسندیده

داداش خرابمون کردی با کامنتت :grin:
مرسی لطف داری

8 پسندیده

مطلب مفیدی بود. خیلی ممنون :blush:

5 پسندیده

خواهش می کنم فاطمه خانوم :rose:

5 پسندیده

سلام
دستون درد نکنه
بازم مث همیشه عالی بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

آقای کامبیز مثله همیشه عالی بود. :clap::clap::clap::clap::clap::clap::slightly_smiling_face:
ممنونم.:rose:

5 پسندیده

سلام خوشحالم که دارید مقالات رو پیگیری میکنید موفق باشید :rose:

4 پسندیده

سلام نسیم جان.
ممنونم از لطفتون. :slightly_smiling_face::clap: انشاالله شما هم مثل همیشه موفق باشین. :heart_eyes::rose:

4 پسندیده

ممنون کامبیز عزیز
دیگه دارم به مقالات بی نظیرتون عادت می کنم , حقا گل کاشتی, یعنی بهتره بگم گل می کاری, چون دیگه براتون یک کار دایمی شده و من از روش هاتون خیلی خوشم میاد بنابراین از اینکه هرچند وقت یکی از مقالاتتون را می خوانم حسابی کیف می کنم وچون خوب مطالب رو بیان می کنید واقعا لذت میبرم ,همیشه با شرح کامل وخوبی و افزودن تصاویر جالب وزیبا و البته ابتکاری دیدگاه خود را به اشتراک می گذارید ,متشکرم

9 پسندیده

سلام آقای رستگار عزیز.

بسیار ممنونم ازتون که با این کامنتتون انرژی خوبی به من تزریق کردید.

مقاله نویسی و اشتراک ایده یکی از دلایل موفقیت من تو زبان بوده چرا که این باعث شد از دیگران فیدبک بگیرم و خودم رو بهتر بشناسم.

ممنونم ازتون که مقالات من رو می خونید و جای خوشحالیه که اینها به کارتون میان :rose::rose::rose:

7 پسندیده

کامبیز عزیز
من بوجود جوانانی مثل شما همیشه افتخار میکنم و آرزویی جز موفقیت روز افزون شما ندارم, که الحق زیبنده بهترین افتخارات هستی با علاقه ای که شما به یادگیری دارید قطعا" موفق وپیروز خواهید شد.

7 پسندیده

مرسی آقای کامبیزٰ مثل همیشه ممنون از راهنمایی های خوبتون :clap::clap::clap::clap::clap::rose:

4 پسندیده

سلام نسیم جان. مرسی عزیزم. :rose::kissing_heart: انشاالله شما و همه دوستان هم موفق باشین.:pray: :heart_eyes:

3 پسندیده