دوره‌های مناسب مکالمه برای سطح مبتدی

سلام رفقا! امیدوارم حالتون خوب باشه. می‌دونم مثل خیلیا می‌خواین که مهارت مکالمه‌ی زبان انگلیسیتون قوی‌تر بشه. به همین خاطر این مقاله رو براتون آماده کردم تا دوره‌ی مناسب خودتون رو از اپلیکیشن انتخاب کنید. اگه سطحتون مبتدیه، این مقاله رو به هیچ وجه از دست ندید!

به قول عارف:
برو بریممم!

داستان­های واقعی

خصوصیات دوره:

1.داستانهای جذاب واقعی

2.استفاده از تکنیک نوین تی پی آر اس

3-پرسش و پاسخ در قالب تمامی گرامر های مرسوم

4.آموزش واژگان مرسوم

این دوره از تکنیک تی پی آر اس استفاده می کنه و به شما کمک میکنه تا با استفاده از پرسش و پاسخ، مکالماتون رو تقویت کنین، به انگلیسی فکر کنید و مهارت شنیداری و درک مطلبتون رو تقویت کنید و گرامر گفتاری یاد بگیرین. این دوره شامل ۱۲ درس و هر درس شامل 9 آیتم میشه.

این دوره تو بخش زبان­شناس-ردیف داستان­های ساده­ قرار گرفته.

نیمچه داستان

این منبع برای زبان آموزانی که علاقه دارند از سطوح ابتدایی با متد تی پی آر اس کار کنند مناسبه. این منبع توسط استیو کافمن که به ۱۶ زبان زنده دنیا مسلطه طراحی شده. این دوره شامل ۶۰ درس میشه و میانگین هر درس ۵ دقیقه هست. هر درس حداقل شامل دو قالب میشه و در انتهای هر درس می تونید با پرسش و پاسخ، واژگان و گرامر رو به شکل عمیق یاد بگیرید. خصوصیات دوره:

1.مرسوم­ترین لغات انگلیسی

2.مرسوم­ترین گرامرهای انگلیسی به خصوص افعال و زمان­های مرسوم

3.ترجمه فارسی

4.میانگین هر درس ۵ دقیقه

5.آموزش با روش تی پی آر اس

این دوره تو بخش زبان­شناس-ردیف داستان­های ساده­ قرار گرفته.

اساتید زبان‌شناس

اساتید زبان‌شناس که تولید محتوای اختصاصی برای اپلیکیشن‌ انجام میدن، می‌تونن گزینه‌ی مناسبی برای تقویت مهارت مکالمه‌ی شما باشند. ۹ استاد زبان‌شناس (کامبیز، الهام، عارف، مهسا، فائزه، مجتبی، علیرضا، فاطمه و پریسا) با ارائه‌ی ویدیوهای داستانی، در کنار سرگرم کردن شما، ناخودآگاه نحوه‌ی مکالمه‌ی انگلیسی رو هم بهتون یاد میدن.

دوره‌های اساتید زبانشناس تو بخش زبان‌شناس-کانال‌های جذاب و آموزشی قرار گرفته‌.

دوره‌ی مورد علاقه‌ی شما چیه؟

یادتون نره این مقاله رو یه جا ذخیره کنید و کامنت بذارید.

تا درودی دیگر بدرود :slightly_smiling_face:

31 پسندیده

عالی بود ممنونم بخاطر مقاله خوبتون خیلی مفید و کاربردی :rose:
و خودم چون سطح مبتدی هستم نیمچه داستانها رو میخونم و انگلیسی با کامبیز رو هم گاهی دنبال میکنم. این دوتا بسته به پیشرفتم خیلی کمک کردن.

10 پسندیده

خواهش میکنم :pray: :pray: ایشالا به کمک این دوره ها مکالمتون خیلی پیشرفت میکنه.
تمرین و تکرار یادتون نره :blush:

7 پسندیده

ممنونم از شما البته هدفم بیشتر درک مطلب هست تا مکالمه اما دوست دارم که مکالمه هم یاد بگیرم و مسلما تا انجامش ندم یاد نمیگیرم.

6 پسندیده

دوره داستان های واقعی برای مبتدی ها خوبه ؟؟؟

5 پسندیده

اگه بخوام دقیق تر بگم واسه فرا مبتدی مناسب تره

5 پسندیده

نیمچه داستانها برای افراد مبتدی بهترینه همچنین آموزش انگلیسی با VOA و کتاب انگلیسی را از طریق شنیدن بیاموز

6 پسندیده

سلام من این دوره رو خریداری کردم و ۶ روزه که دارم مکالمه انگلیسی آسان رو میخونم آیا آین درس برای افراد مبتدی خوبه؟؟

1 پسندیده

سلام دوست خوبم بله این دوره برای مبتدی مناسبه

درود زدید برای مبتدی داستان هانهای واقعی و تکنیک ولی الان میگید خوب نیست