ویراستاران زبان‌شناس را بشناسید!

ویراستاران زبان‌شناس رو می‌شناسید؟

:raising_hand_man:t2:سلام رفقا! از سری پست‌های معرفی اعضای زبان‌شناس با تیم ویراستاران در خدمتتون هستیم‌.

:star_struck:نمره‌ی آیلتس شقایق رو می‌دونستید؟

:woman_technologist:t2: داستان ورود فاطمه به تیم خیلی جالب بود.

:question:اگه حرفی با ویراستاران زبان‌شناس دارین حتما تو قسمت کامنت‌ها بگین

:man_technologist:نویسنده:
@Rezazakizade_
:man_artist:طراح:
@Farzadkarimi423

لینک این پست در تلگرام

لینک این پست در اینستاگرام

27 پسندیده

سلام خیلی عالی بود
به این دو دوست و همکار عزیز خدا قوت میگم :rose: :rose:

14 پسندیده

درود بیکران به شما سروران گرامی.

میبینم که مطالب زبانشناس از فیلتر قدرتمندی که نمره آیلتسش ۸.۵ هست رد میشه :hushed: و اون میس شقایق هستند و این فوق العادس . چی بهتر از این ؟؟ زبانشناس چقدر خوش شانسه کسانی مثل شما رو تو خودش جای داده .
و میدونم که منم میتونم آیلتس بگیرم با نمره بالا چون خون اصفهانی دارم :sunglasses::nerd_face::joy:

به هر دوی شما بزرگواران خسته نباشید و دست خوش میگم.
و آرزوی سلامتی براتون دارم :bouquet::bouquet:

10 پسندیده

بادرود خدمت مدیران این اپ
چونان گذشته خودراوامدارزحمات همیشگی ، مداوم و مستمر اساتید این اپ خصوصا ،استادارجمند خانم علوی می دانم ، نامبرده با منشی انسانی وتوانایی علمی، راهگشای تنگناها و گرفت و گیرهای زبانشناسان عزیز هستند .
بی شک خطه زرخیز اصفهان به چنین فرزندان شایسته ای به خود خواهد بالید .وما نیز به داشتن چنین اساتیدی دلگرم و مفتخر هستیم .
در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند همیشه سبزند
سپاس بی حد مرشما عزیزان ،فرهیختگان این اپ.:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
پاینده ،سرافراز،سربلندو شاد باشید .

8 پسندیده

ممنونم آقا فرزاد عزیز شما خیلی لطف دارین و خوشحالم که در کنار دوستان کاربلدی مثل شما و تو این تیم دوست داشتنی هستم :rose::rose:

8 پسندیده

آقا مجتبی عزیز مثل همیشه کلییی محبت کردین و شرمنده م کردین :sweat_smile::rose::rose::rose: خیلی خوشحالیم که در کنار خودمون داریم شمارو با پشتکار و دانش بالا و اخلاق خوبتون :blush::cherry_blossom::cherry_blossom:
بلههههه چرا که نه. اصفهانی می‌تواند :muscle:t2::muscle:t2::joy: انشالله به زودی زود نمره ی عالی میگیرید.
همچنین آرزوی سلامتی برای شما :cherry_blossom::cherry_blossom:

8 پسندیده

عباس عزیز درود به شما و سپاس از اینکه همیشه همراه بودین و حمایت و انرژی مثبت شما توی تالار میدرخشه واقعا.
خیلی خوشحال کننده ست که توی زبانشناس انقدر کاربر دوست داشتنی و محترم و با دانش داریم که کلی هم محبت دارن. چی بهتر از این؟ :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
من کاری نکردم و هرچی بوده تلاش خودتون و دوستان و البته انرژی ای بوده که بچه های تالار همیشه به من و بقیه ی همکارها میدن.
براتون آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم و باعث افتخاره که باهاتون آشنا شدم

8 پسندیده

سلام همکاران عزیزم

@ShaghayeghAlavi
و فاطمه عزیز

خداقوت بهتون :muscle::muscle::rose::rose::rose:
رمز ورود به تیم زبانشناس فقط و فقط مشارکت های فعال و مفیده همونطور که فاطمه جان و خیلی از اعضای تیم از این قاعده پیروی کردن :blush::heart_eyes:

9 پسندیده

:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

. thanks :slightly_smiling_face:

4 پسندیده

مرسی آقا فرزاد عزیز… چه چیزی بهتر از داشتن حمایت شما همکارای حرفه ای و دوست داشتنی :blush:
:bouquet: :pray:

6 پسندیده

ممنون از هر دو شما عزیزان. من هم مثل شما از وجود شقایق عزیز و مهربون بهره میبرم. چه الان و چه زمانی که از زبانشناس برای تعلیم استفاده میکردم :clap: :tulip:

6 پسندیده

عزیزی حنانه جان… چقدر محبت داشتی به من، از گذشته تا امروز :wink:
خسته نباشید به تو و مرسی از حمایتهای بی دریغت :kissing_heart: :pray:

7 پسندیده

از روزی که شما وارد زبانشناس شدین
به جرات میتونم بگم که هیییچ سوال گرامری بی جواب
نمونده اینجا
با جوابهای کامل و سر شار از محبت شما…

انرژی مثبت من تقدیم شما و بقیه تیم موفق زبانشناس

عالی هستین :rose::rose::rose::rose:

خداقوت فاطمه خانم
:rose::rose::rose::rose::rose:
با ارزوی بهترینها برای شما

6 پسندیده

باسپاس از زحمات شما فاطمه گرامی ،بی شک تلاش شما باعث ارتقا و روزآمدی این اپ هست .
درود بر خطه ادب پرور خراسان بزرگ ، موطن فردوسی بزرگ ،ادبای فرهیخته و مربی گرامی ما فاطمه خانم عزیز :rosette:
موفق باشید و سرافراز
سپاس :cherry_blossom: :rosette:
پوزش مرابابت فراموشی بپذیرید ، بزرگوار هستید :hibiscus:

4 پسندیده

ممنونم فاطمه جان :heart::heart::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom: همیشه منو شرمنده میکنی با اینکه خیلی وقتا در حدی که دوست داشتم نتونستم کاری کنم یا کمکی از دستم بربیاد.
روزی که متوجه شدم به تیم اضافه شدین کلی خوشحال شدم :heart_eyes::cherry_blossom::heart: آرزوی بهترین ها رو دارم برات :purple_heart:

5 پسندیده

عزیز دلی حنانه جان :heart_eyes::heart_eyes::heart::heart: یه خسته نباشید و خداقوت به خودت و تیم پشتیانی که حلال مشکلات و خط مقدم کمک به بچه های زبانشناس هستن:heart_eyes::purple_heart::heart:

6 پسندیده

چقدر محبت دارین و چقدر خوشحالم که اینطوری بوده و اینو می‌شنوم. واقعا از اینکه با دوستان خوبی مثل شما در تالار آشنا میشم لذت میبرم. خیلی انرژی مثبت داشت پیامتون :rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom: امیدوارم هر روز موفق تر باشین :pray:t2::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::heart_eyes:

6 پسندیده

سلام دوستان و همکارای خوبم :heart_eyes::heart_eyes:
@ShaghayeghAlavi

@fateme871

خداقوت میگم بهتون مرسی که کمک میکنین تا منابعمون عالی و کامل و بی نقص باشه. :heart::heart::heart_eyes::rose::tulip::smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

ممنونم. زنده باشین :hibiscus:

محبت دارین شما. انجام وظیفه اس. ممنون از پیام پر مهرتون :pray: :cherry_blossom:

در عالی و حرفه ای و با اخلاق بودن شما هیچ شکی نیست شقایق جان. دمتون گرم واقعا، مایه دلگرمی هستین :clap: :heart:

مرسی محدثه جان… در کنار شما عزیز فعال و دلسوز :blush: :kissing_heart:

6 پسندیده