پیش‌نمایش برخی قسمت‌های برنامه

آره دستت درد نکنه اینجوری بهتر میشه نظر داد

@hnaseri این همونیه که نظر تو هست؟
![image|281x500](upload://nNILlGbBecFXwJDVidVqYWjs92Y.jpg

کاملا مشخصه این بهتره :joy::joy:

نه تو طرح من باکس توضیحات زیر باکس دیکشنری میفته.

کسی پیشنهادی نداره؟

طرح شما خوبه فقط یه فکری می شد به حال اون D کرد خیلی بهتر میشد.
اینجوری انگار یه چی گمه

1 پسندیده

این چیزا زیاد مهم نیست زبانشناس کلا سه تا چیز کم داره
۱:قابلیت هایلایت چند کلمه با هم
۲:دسته بندی دروس به دروس اصلی آموزشی و گسترده(اضافه کردن داستان های سطح بندی شده)
۳: ارائه برنامه مطالعاتی منسجم برای گمراه و نا امید نشدن کاربران تازه وارد(البته این مورد نیاز به توضیح داره)

7 پسندیده

آسیا به نوبت :wink: فعلا بر اساس این مواردی که اینجا مطرح شده میریم جلو

الان این تغییرات در حقیقت مورد اول و دوم و سوم بیشترین رای ها رو پوشش میده فعلا.

الان شما دارین با روش تکنیکال میرین جلو
ولی این چیزایی که من گفتم یه چیز فاندامنتاله
البته هرجور خودتون صلاح میدونین :wink:

3 پسندیده

دقیقا درست میفرمایین. ما هدفمون این بود که ورژن ۶ رو به نقطه ی مطلوبی برسونیم که تقریبا در حد امکانات فعلی کمبودی نداشته باشه. چون این ویژگی ها به کرات گفته و درخواست شده بود (از ورژن های خیلی پایینتر).
اگه میخواستیم فاندامنتال تغییر ایجاد کنیم مدت زمان بیشتری طول میکشید.
این مواردی میفته برای ورژن های ۷ و ۸ احتمالا.

اونطوری یکم جا کم نمیشه؟

میشه شماره زد مثلا image

البته توی این ورژن هم تغیر بنیادی داریم که خیلی بنیادی‌تر از مواردی هست که شما گفتید. در واقع همون بود که باعث شد انقدر زمان از نظر سنجی بگذره و ما هنوز هیچی برای ارائه نداشته باشیم و پیش کاربرای عزیز شرمنده بشیم :sweat:

خوبه دیگه مشکلش چیه؟ :grinning:

سلام
همگی خسته نباشین
از همه ممنونم بخاطر نظرهای خوبشون
و تلاش برای بهتر و بهتر کردن زبانشناس :rose:

فقط نمیدونم چرا هروقت اسم آپدیت برنامه میاد من استرس میگیرم :neutral_face:
همش میترسم همه چیام برن از اول مخصوصا جوجهه و زنجیره ام

لطفا مسولین رسیدگی کنن :blush:
باتشکر

سلام
خوشبختانه تا حالا مورد نداشتیم که به صورت سیستمی و غیر منتظره اطلاعات از دست رفته باشه. چرا مورد داشتیم که مثلا کاربر پشتیان و بازیابی را برعکس انجام داده و اطلاعاتش پریده و یا مثلا پشتیبان نگرفته و دستگاهش دچار مشکل شده. برای همین حتما قبل از به‌روزرسانی یک پشتیبان بگیرید. کلا زیاد پشتیبان بگیرید :wink:
البته احتمال این رو منکر نمیشم که ممکنه یه مشکلی بعد از آپدیت پیش بیاد که منجر به کار نکردن برنامه برای مدتی بشه. من سعی‌ام رو میکنم این اتفاق نیوفته، تا ببینیم نظر خدا چیه :grinning:

2 پسندیده

استرسمو بدتر کردین که :joy:
به کابوس تبدیل شد :sweat_smile:

ولی شوخی میکنم ممنون بخاطر همه زحماتتون :rose::blush:

فقط دکمه امکان غیرفعال کردن نمایش حالت لغزشی رو بزارید خوب میشه.

اون دکمه ای که شما میخوایین رو که داره
اینا :point_down::point_down:

1 پسندیده

نه حالت لغزشی دیکشنری. بخاطر سریعتر بودن کار برنامه

ببخشید من متوجه منظورتون نشدم یکم بیشتر توضیح میدید؟
یعنی به جای این پنل‌ای که از چپ باز میشه همون قبلی که از پایین میومد نمایش داده بشه؟

نگا کنید تو آندروید وقتی که حالت Battery saver رو فعال کنید انمیشن های اضافی غیرفعال میشن بخاطر سرعت و کاهش مصرف باتری. مثلا یک برنامه رو که باز میکنید از کوچک، بزرگ نمیشه بلکه برنامه یهویی باز میشه. حالا منظورم اینکه این هم اگر گزینه غیر فعال سازی انیمیشن داشته باشه یهویی پنل ظاهر بشه بجای اینکه از سمت چب به راست باغزه بد نیست. حالا چیز خیلی ضروری نیست ولی بدونش هم خوبه.

معمولا توی توسعه نرم‌افزار ما سعی میکنیم که از widget های آماده خود اندروید استفاده کنیم. این کمک میکنه که خود سیستم عامل رفتار این المان‌های گرافیکی رو کنترل کنه (مثلا توی ورژن‌های مختلف اندروید ورودی متن شکل مختلفی داره). در مورد battery saver هم فکر میکنم همین صادق باشه یعنی خود سازنده گوشی (که سیستم عامل اندوید را برای محصولش سفارشی میکنه) رفتار کلیه انیمیشن‌های داخل برنامه من جمله این پنل رو بسته به نیاز تغییر میده. حالا اگه این خیلی کاربردی بشه خود گوگل مستقیم این امکان رو داخل اندروید پایه قرار میده (مثل زبان فارسی که از اندروید ۵ به صورت بومی اضافه شد. اگه اشتباه نکنم :thinking:).
حالا اگه منظورتون اینه که این امکان روی گوشی وجود نداره و ما اضافه کنیم خوب بحث جدایی داره.

آره قطعا استفاده از امکانات پایه ای خود سیستم عامل بهتره.

اتفاقا این امکان هم تو IOS و اندروید موجوده. تو قسمت Developer options بخش Drawing موجوده