پیش‌نمایش برخی قسمت‌های برنامه

خوب چیزی که ما برای اون پنل استفاده میکنیم navigation drawer هست. توی تنظیمات چیزی برای اون هم هست؟

چون اگه بخوایم کلا انیمیشن را از کار بندازیم اسکرول خودکار هم از کار میوفته

نه اون قسمت توش نیست متاسفانه

ایشالا یه برنامه بذارید برای جلوه های بصری
(فونت های مخلف، تم های مختلف، حالت شب و …)

1 پسندیده

سلام
کاش میشد لاینتر دکمه back هم داشت
هر لغتو ک میخونی وnextمیزنی میره جلو
بک هم داشت که میشد رفت لغت قبلی

3 پسندیده

من ترکیب طرح شما و آفای گلمیرزایی رو می پسندم
image
به این شکل که توی صفحه دو تا پنل وجود داشته باشه که با انتخاب قسمت توضیحات اضافه وارد اون بشیم و هر چی میخوایم بنویسیم ( حذف دکمه image
البته در مورد طرح دیکشنری ها با آقای گلمیرزایی موافقم به این صورت که به صورت تبیولار از چپ به راست آیکون دیکشنری ها باشه و یک دیکشنری سبک آفلاین پیش فرض اولین دیکشنری باشه
1ebf4ebe16275640403927b8d143a0ca2af1fcb8_1_281x500
قابلیت جابجایی با کلیک بین دو پنل وجود داشته باشه و امکان اسکرول کردن در هر دو پنل
اگر امکان کپی کردن از پنل دیکشنری به پنل توضیحات باشه که چه بهتر

3 پسندیده

سلام
اول یه عذر خواهی میکنم که انقدر طول کشید :expressionless:. خودم هم فکر نمیکردم انقدر فرسایشی بشه ولی خوب داره تموم میشه.
برای صفحه لایتنر هم یک نظر بدید چون به اجبار باید عوض بشه. من دوتا طراحی اولیه زدم به شکل زیر

اون دکمه جدید skip هست و لغت را میذاره ته لیست مطالعه.
این چیزیه که اول بعد باز کردن میبینید بعد روی دکمه‌ها که بزنید توضیحات و… رو میتونید ببینید. قسمت جمله هم توی همون توضیحات (مداد) میره. حالا اینجا یه بحث مطرح میشه که جمله با توضیحات نشون داده بشه و یا نه. من خودم فکر میکردم جمله کلا بای دیفالت نشون داده بشه مثلا همینجا وسط قسمت آبی

3 پسندیده

سلام
من خودم سمته چپیو می پسندم.

درباره توضیحات به نظرم بهتره مثله سری قبل عمل شه. اول جمله انگلیسی بیاد بعد با کلیک دوباره توضیحاتی که ما نوشتیم بالا بیاد.
اینجوری میشه اول حدس زد بعد اگه ابهامی بود توضیحاتو دید، یا اگه ابهامی نبود تیک رو بزنیم و اصلا به توضیحات نگاه نکنیم.

بهت حق میدم علی آقا. هیچوقت اون زمانی که می خوایم نمیشه :grin:
من خودم با این مورد آن تایم بودن زیاد مشکل دارم. فدا سرت مهم اینه کارت تمیزه.

خیلی چیز خوبی داره از آب در میاد دستت درد نکنه.

1 پسندیده

به نظر من مثل قبلی اون متن برای دیدن توضیحات کلیک کنید رو هم بذار. چون اینجوری اولش سخته کسی بفهمه چی به چیه.

فکر کنم نیازی نباشه چون توی خود درس یه جورایی کاربر میفهمه که اون دکمه‌های دیکشنری چی هستند و اینجا نیاز به توضیح نداره.

موافقم. ولی نظرتون چیه که تو همین قسمت آبی جمله باشه. منظورم اینه که ما ادعا میکنیم کلمه باید در متن یاد گرفته بشه نه حفظ بشه. شاید بهتر باشه همون ابتدا به ساکن نشون بدیم جمله رو.

سلام آقای گلمیرزایی .ممنونم بایت زحماتتون.فقط اگه ممکنه لطفا رو قسمت هایلات کردن چند کلمه با هم اونم با رنگای مختلف هم کار کنید.که به جذابتر شدن صفحه اونم برا خانمها خیلی کمک میکنه.:relaxed:

2 پسندیده

هردوتاش خوبه :blush: آقای گلمیرزایی عافرین میشه یکاری کنین که بشه لغت قبلی هم برگردیم؟؟؟؟

1 پسندیده

منظورتون اینه ک دیگه تک کلمه نباشه که بعد بزنیم روش جمله بیاد
همون اول تو لاینتر یهو جمله میاد
درسته؟
اگه اینه که خیلی عالیه
چون خود منم همیشه یه دور باید به صوت جمله گوش بدم بعد تیک بزنم
تک کلمه به درد نمیخوره

یعنی اونایی که مطالعه کردید؟ برای چی میخواید برگردین؟

بله مثلا اینطوری

2 پسندیده

سلام
همین خیلی شیکه (سمت چپی)

اینم پروپوزال آقای ناصری

مدیر تالاری بچه‌ها روشون نمیشه بگن برای همین من میگم. خیلی بیریخته :laughing::laughing::laughing:
ولی دمت گرم اون زیر پرچم ایران درست کردی. راستی زنجیره به چه دردی میخوره؟

پروپوزال من به چند دلیل بهتره

۱- تجربه به من نشون داده اون تیک و ضربدر افراد رو گیج میکنه. تعداد سوالات زیادی تحت این عنوان که تیک و ضربدر چکار میکنن برای من فرستاده میشه که نشون میده برای کاربر (مخصوصا جدیدا) حداقل در نظر اول قابل درک نیست. حال که الان skip رو هم اضافه کردیم دیگه بدتر.

۲- اون دایره‌ی سبز و قرمز دور تیک و ضربدر هم خیلی میتونه گیج کننده باشه. قبلا چون یه progress bar داشتیم و سوال زیادی نسبت به اون ایجاد نشده بود، فکر کنم همون رو بذاریم منطقی تره

۳- یه سوالی که معمولا برای کاربرا ایجاد میشه اینه که شاخص لغت دقیقا چیه. اینجا با تغییر شاخص لغت پس از صحیح زدن هر کلمه، بیشتر مشخص میشه که اصلا این شاخص چیه. بنابراین شاخص رو بهتر دیدم اینجا هم بذاریم.

البته منم فکر میکنم اون زنجیره اضافیه. میشه زنجیره رو برداشت و پراگرس بارو گذاشت بین شاخص لغت و آیکون منو

اینجوری عالیه.
هم شکل زیبا تری به خودش گرفته و هم اضافه کار نداره. تازه مفید ترم هست.

عاعا عاره
آخه بعضی وقتا میبینی اشتباهی انگشت عادم میخوره رو تیک درحالی که میخواستی ضربدر بزنی یا هنو نخوندیش اشتباهی میزنیش میره بعدی :neutral_face:
من همچین چیایی واسم پیش میاد
ولی بچه ها رو نیدونم :blush:

2 پسندیده

اره منم خیلی موافقم برا منم خیلی پیش اومده :sweat_smile:

1 پسندیده

این مورد رو میشه بهشون آموزش داد. تو یکی از دروس داخل نرم افزار میشه گذاشت. (کار مقدماتی)
تو سایت که در کل باید آموزش لاینتر رو بروز رسانی کنید چون خیلی قدیمی شده.

این مورد موافقم چون میشه فهمید چند چندیم و چقد تا پایان مونده. من خودم از این مورد خیلی خوشم میومده

این مورد هم خیلی خوبه.

من از ظاهری که علی آقا درست کردن خیلی خوشم اومده و چند تا از نکات شما رو هم قبول دارم واسه همین یکم خودم دست کاریش کردم که یه تلفیقی از جفتتون در بیاد.

شاخص لغات رو دیگه حوصله نداشتم دوباره رنگش کنم فقط یکم دست کاریش کردم. (قرمز و سفید قاطیه باید تو صفحه از رنگ سفید تا خاکستری استفاده شه)
اگه با این طرح موافقید من می تونم روی رنگ مخصوص داخل لاینتر کار کنم. یکم به آرم شاخص لغات تغییر رنگ ایجاد کنید از حالت Flat در بیان جذاب تر میشن.

به جای اینکه همون آرم صفحه اصلی رو بیارید اون بالا میشه آرم شاخص لغات رو عوض کرد نشوندش رو همون صفحه آبی که به تم لایتنر بخوره.

progress بار هم زیادی بزرگه یکم کوچیکش کنیم جالب تر میشه. دیگه به دایره نیاز نیست که سبز یا قرمز شه. ( که من تغییرش ندادم.

1 پسندیده