پیش‌نمایش برخی قسمت‌های برنامه

متاسفانه خیلی ها آموزش ها رو نمیخونن. و در کل نرم افزار باید طوری طراحی بشه که کم حال و حوصله ترین آدم ها هم بتونن باهاش ارتباط خوبی برقرار کنن. خیلیا به دلیل مشغله شغلی و … حال و حوصله فکر کردن به این چیزا رو ندارن. اتفاقا همونها هم هستن که این نرم افزار زیاد به دردشون میخوره.

3 پسندیده

سلام . اگه فضایی مخصوص لغاتی که واقعا باش مشکل داریم و میخایم هر روز چند بار مرورشون کنیم وجود داشته باشه خیلی عالی میشه.ایشالا که منظورم رو فهمیدین :smiley:

@hnaseri یه طراح پیدا کردم بیا کارها رو برون سپاری کنیم :grinning::grinning:

خوب پس استخون بندیش همینه باید یکم باش ور بریم بهتر بشه

من کلی زور زدم flat کردمش :smile::smile:

من کلا با پراگرس بار خطی حال نمیکنم نمیدونم چرا. نظرتون چیه مثلا بنویسیم ۵/۵۰ لغت

:joy: منظورم فقط آرم شاخص لغات بود جانه خودم

تو تصویر میشه بیارید ببینیم چجوری در میاد ؟

دست به مهره بازیه! :grin::grin:

3 پسندیده

خیلی شیک و مجلسی شد :heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

شاخص لغت جا موند
ولش کن اصلا نمیخواد :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

دمش گرم خیلی شخص شد :grin:

چشم شما امر بفرما داداش :joy:
ما که انگشت کوچیکه شما نمیشیم :grin:

لطفا شکست نفسی نفرمایید. شما خودتون استادید :star_struck: . دیگه همه میدونن!

من همینجوری دارم ایده پراکنی میکنم ها اگه بد شده بگید.:thinking:

2 پسندیده

:drooling_face::drooling_face::drooling_face:

حسین میگه خیلی پیچیده است. شاید راست میگه از دور که نگاه میکنی یکمی شلوغ به نظر میاد. نظر شما چیه؟
(البته تقصیر اون شاخص لغته :grin::grin:)

این خییلی خوب شده به نظر من :blush: البته فک کنم سایز اون میدانم و نمیدانم و اینا یکم کوچیکتر بشه بهتر بشه

1 پسندیده

آره یه کوچولو شلوغه
اگه میشد به جای آیکون مداد و + و D یه آیکون کشویی باشه
مثل Swipe
که روش میزدی این گزینه ها باز میشد (مثل این عکس)
lazyswipe_1
حتی تلفظ ها رو میشد گذاشت تو اون

1 پسندیده

موافقم. فقط میخواستم انگشت خورش خوب باشه :slightly_smiling_face:

آره دقیقا خودم داشتم به همین فکر میکردم البته آیکون من … بود :grinning:

به نظرتون تلفظ‌ها کاربردی نیست؟ یعنی الکی مجبور کنیم کاربر رو دو کلیک بکنه. البته میشه مثلا وقتی یک بار اون منو کوچک رو باز کرد دیگه بسته نشه. یعنی خیلی شبیه منو نباشه جعبه ابزار باشه

1 پسندیده

آره اونم میشه
هر دفعه که از قسمت لایتنر میای بیرون دوباره Toolbox بسته بشه
اونم جالبه

برای اونایی خوبه که شاید نیاز نداشته باشن همه آیکون ها همش جلوی چشمشون باشه (یجورایی اختیاری باشه)
:+1:

سادگی حرف اول رو بایستی بزنه.

ممرایز رو ببینین:

ساده و کاربردی

اولا هر لغت جدیدی که میاد خود به خود تلفظ پلی میشه. فکر کنم ما هم بتونیم خود به خود تلفظ آمریکایی رو بای دیفالت پلی کنیم

ثانیا شاخص لغت رو میتونیم اون بالا به جای عدد صفر (امتیاز لغت ممرایز) بذاریم

و دیگر موارد رو به قول آقا فرزاد در یک منوی جانبی یا در چیزی مثل علامت منو سه نقطه ای که در همین ممرایز استفاده شده بذاریم.

خوب مگه ما الان چی بیشتر از این داریم؟ یک ردیف دکمه فقط بیشتره. اتفاقا سادگی این صفحه ممرایز از کوچیک کردن سایز دکمه‌هاش و حذف جزئیاتی هست که کمک میکنه به فهمیدن مفهوم اون چیزی که نمایش میده. مثلا همون شاخص یا نمره فقط یک عدد گذاشته یا تلفظ معلوم نیست آمریکایی یا بریتانیای (شاید اون نیاز نداره ولی ما داریم). همونطور که خودت گفتی ما نمیتونیم جزئیات رو حذف کنیم چون کاربرها گیج میشن.
تازه اون میدانم نمیدان هم نداره. جمله هم که نداره. کلا کاربرد نداره :rofl::rofl::rofl::rofl:

الان از نظر شما این دیگه مشکل نداره؟

1 پسندیده

در اینکه کاربرد نداره شکی نیست :joy: . اصلا نرم افزار معروفی نیست :crazy_face:

خوب الان دیکشنری اینا رو یعنی کلا بر میداری؟ شاخص لغت هم با این رنگ و اون عدد روش به دلم نچسبید :thinking: و چون عدد کسریه شاید اصلا توی اون دایره خوب جا نشه

نه فقط میخواستم ببینی اون چیزی که داری سرش چونه میزنی اونقدر هم تغییر ایجاد نمیکنه. ولی مثکه ندیدی :joy::joy:

ببخشید خاصیت اون دایره که نوشته بعدی چیه؟
مگه وقتی گزینه میدانم و نمیدانم رو میزنیم خودش نمیره کلمه بعدی؟