نحوه مطالعه VIP هوگ

@hnaseri
اقای مهندس ناصری نیازبه کمک شما حهت ارایه الگوریتم نحوه مطالعه VIP ای حی هوگ میباشم.
باتوجه به پیگیری های اینجانب از دوستان وپشتیبانان گرامی متوجه عدم وجود روش ثابتی درزبانشناس گردیدم .لطفا راهنمایی وروش ندنظرخودرا ارسال نمایید .ممنون منتخب

2 پسندیده

سلام

لطفا این تاپیک را مطالعه بفرمایید

6 پسندیده

جندین بار این تاپیکراخواندم.فقط پیشتهادشده هربخش روزانه یک یا دوبار خوانده شود.هنین

1 پسندیده

جناب منتخب همونطور که قبلا هم گفتم ما هر توضیحی که در لینک قرار دادیم دقیقا طبق دستورالعمل مطالعه خود دوره بوده، اما برای اینکه مطمئن بشید که این دوره الگوریتم خاصی برای مطالعه نداره براتون تصویر زیر رو از سایت خود آقای ای جی هوگ گرفتیم تا مطمئن بشید

خودتون هم میتونید وارد سایت ای جی هوگ بشید و چک کنید

9 پسندیده

باتشکر خوب شد مبحث فوق باعث کنکاش بیشتر شد وبهتربودازاول به اینجا میرسیدیم.وپیشنهادمن به زبانشناس بررسی موضوع وارایه یک الگوریتم منطقی در صورت امکان هم بهینه بوده وهم کاربردی. فکر کنم بحث وجدل فوق بسیار مفید بوده است من هم سعی میکنم پس از مطالعه چنددرس روی تهیه روشی جامع فکر کنم.دست به دست هم ایران وزبانشناسی بهتر بسازیم.تشکر

3 پسندیده

با سلام دوست عزیز الگوریتم چی؟ زبان یه موجود زنده هست و برای هرکسی با توجه به مشکلات و توانایی ها و بسیاری از شاخصه ها ، یادگیری زبان متفاوت خواهد بود ولی اگر شما انگلیسی قدرت ای جی رو مطالعه کرده باشید و الان دوره vip رسیده باشید مسلما باید به اشل کلی که منطبق بر ۷ توصیه ای جی هست برای خودتون رسیده باشید؟ پایه و اساس یادگیری زبان همون ۷ توصیه ای جی هست در کنار پشتکار،تعهد،انگیزه ،صبر ، تکرار و مسایل روانی که در انگلیسی قدرت و کتاب گویا ای جی اشاره شده جزئیات دیگه باید خودتون پیدا کنید مسلما هر شخصی تو جزئیات با شخص دیگر متفاوته

4 پسندیده

بادرود
ازتوضیحاتتان متشکرم درصورت امکان جهت کمک روش مطالعه خود را ارسال تا از ان جهت بهینه کردن روش خود استفاده نمایم.ممنون دوست گرامب

2 پسندیده

سلام دوست عزیز خیلی نکته های درستی رو اشاره کردین به نظرم و مرسی از به اشتراک گذاشتن تجربیات👍🏻

3 پسندیده

سپاس گزار دربرابر تجربه شما که سالیانه با زبان در ارتباط هستید تجربه اندک بنده هیچه ، که ۶ ماهه بعد سالیان دوباره شروع کردم البته این بار به شکل درست و کمی از دوستان در اینجا و ای جی هوگ اموختم و کمی هم نظر شخصی بنده هست بعد از این شش ماه البته راه درازی باقی مانده و هدفهای بزرگ

3 پسندیده

اختیار دارین ممنونم. هممون هنوز داریم یاد میگیریم و کلی چیز مونده که یاد بگیریم و اصلا هیجان قضیه به همینه.
عالیه :+1:t2::muscle:t2: امیدوارم همینطور با انرژی پیش برین و موفق باشین

3 پسندیده