دروس وبدیویی موجود در اپلیکیشن

با درود و احترام

از اساتید محترم تقاضا دارم بخش ویدیوئی موجود در اپلیکیشن که مناسب سطح متوسط باشد معرفی فرمایند. با سپاس

2 پسندیده

درود

از اعضا محترمی که طی نوزده ساعت گذشته جوابهای بیشماری را ارائه دادند کمال تشکر را دارم.

آدم می مونه
به بعضی ها بالای ده تا جواب میدند به بعضیا اصلا جواب نمیدند.

2 پسندیده

سلام
فکر کنم بستگی به سطح شما داره که چه بخشی رو شروع کنید اما mini story گزینه خوبی هست برای سطح متوسط

1 پسندیده

از شما بی نهایت سپاسگزارم

2 پسندیده

سلام آقا رضا :yellow_heart::sunflower:

نمی دونم چرا بعضی مواقع، اینطور می شه.
بعضی تاپیک ها، اصلاً بی جواب می مونه.

آخه لفظ “اساتید” رو آوردی، گفتم شاید ما کاربرهای معمولی نباید اینجا، چیزی بگیم! :joy::pray::blue_heart: (شوخی) :sweat_smile::grin:

اگه منظورت، فیلم های بخش زوم هست که تمام اونها تو اَولِشون، راهنمای مطالعه داره و سطح خود فیلم (بلکه همه دروس و دوره های بخش های زبانشناس، زیبوک و زوم) و سطح اون فیلم رو با توجه به میزان لغاتی که در برنامه :blue_heart::blue_heart: می دانی و سفید کرده ای، برات مشخص کرده.

مثل این مورد

:sunflower::cherry_blossom::two_hearts:

3 پسندیده

سلام دوست خوبم بابت تاخیر در پاسخگویی عذرخواهی میکنیم…میتونین از لینک زیر بسته به سطح و مهارتی که میخواین تقویت کنین دوره مورد نظرتون رو انتخاب کنین…به علاوه این لینک ها میتونین از توضیحات دوره در خود دروس اپلیکیشن هم کمک بگیرین :rose:

2 پسندیده

درود
از اساتید و زبان آموزان محترم که سوال بتده را پاسخ دادند کمال تشکر و قدردانی را دارم

3 پسندیده