تالار زبانشناس

دروس وبدیویی موجود در اپلیکیشن

با درود و احترام

از اساتید محترم تقاضا دارم بخش ویدیوئی موجود در اپلیکیشن که مناسب سطح متوسط باشد معرفی فرمایند. با سپاس

2 Likes

درود

از اعضا محترمی که طی نوزده ساعت گذشته جوابهای بیشماری را ارائه دادند کمال تشکر را دارم.

آدم می مونه
به بعضی ها بالای ده تا جواب میدند به بعضیا اصلا جواب نمیدند.

2 Likes

سلام
فکر کنم بستگی به سطح شما داره که چه بخشی رو شروع کنید اما mini story گزینه خوبی هست برای سطح متوسط

1 Likes

از شما بی نهایت سپاسگزارم

2 Likes

سلام آقا رضا :yellow_heart::sunflower:

نمی دونم چرا بعضی مواقع، اینطور می شه.
بعضی تاپیک ها، اصلاً بی جواب می مونه.

آخه لفظ “اساتید” رو آوردی، گفتم شاید ما کاربرهای معمولی نباید اینجا، چیزی بگیم! :joy::pray::blue_heart: (شوخی) :sweat_smile::grin:

اگه منظورت، فیلم های بخش زوم هست که تمام اونها تو اَولِشون، راهنمای مطالعه داره و سطح خود فیلم (بلکه همه دروس و دوره های بخش های زبانشناس، زیبوک و زوم) و سطح اون فیلم رو با توجه به میزان لغاتی که در برنامه :blue_heart::blue_heart: می دانی و سفید کرده ای، برات مشخص کرده.

مثل این مورد

:sunflower::cherry_blossom::two_hearts:

3 Likes

سلام دوست خوبم بابت تاخیر در پاسخگویی عذرخواهی میکنیم…میتونین از لینک زیر بسته به سطح و مهارتی که میخواین تقویت کنین دوره مورد نظرتون رو انتخاب کنین…به علاوه این لینک ها میتونین از توضیحات دوره در خود دروس اپلیکیشن هم کمک بگیرین :rose:

2 Likes

درود
از اساتید و زبان آموزان محترم که سوال بتده را پاسخ دادند کمال تشکر و قدردانی را دارم

3 Likes