زنگ تفریح بچه های زبانشناس 🔔

I wish you more progress, my good friend​:hibiscus::blossom::sunflower::rose:

5 پسندیده

Can you explain more?

6 پسندیده

Submit these videos again. Being on stage is interesting. Thank you :hibiscus: :blossom::sunflower::rose:

6 پسندیده

My friend, do not be upset with me, I take everything as a joke​:sunflower::hibiscus::blossom:

6 پسندیده

:joy::joy::joy:
I ask some questions and you answer to them the same as your challenge that I participate
But the questions are a little private :wink::rofl::smile:
Got it ?

7 پسندیده

Guys do you agree to have a group in WhatsApp?

Because one of friend suggest to me .
Do you agree to have and put the link here?

8 پسندیده

i agree😄
lets go😉

I deleted WhatsApp and instagram for “چالش 1400”… :grin:
beacuse

5 پسندیده

:expressionless::zipper_mouth_face::neutral_face:
I think now we live in society that it will improve every day
Be modern and install it plz (joke).:rofl:
But if you use a lot decreases it😅

6 پسندیده

No No No No No dont make mistake! :sweat_smile: , i still have telegram :grin:

I deleted WhatsApp because my classmates are wasting my time on WhatsApp :grin:

but about instagram ,I haven’t had Instagram for a few months :grin::sweat_smile:

6 پسندیده

im university student
and what about you?
miss raziyeh :smile:

5 پسندیده

that’s nice
good luck😊

5 پسندیده

Nothing​:face_with_hand_over_mouth::shushing_face:
Quite :shushing_face::relieved:

5 پسندیده

سلام آقا شهاب :sunflower::yellow_heart: کم پیدا :grin: ارادت :pray:

من هم با حرف گیسو خانم :dizzy::ribbon: @gisoo13 موافقم. بازخود دادن بیش از اون چیزی که نفع داشته باشه، آسیب و ضرر داره.

الان فکر می کنی چرا خیلی از بچه ها، این چالش های رایت تالار رو انجام نمی دن؟ اون بازخورد بعدش، خیلی براشون خوشایند نیست. در صورتی که اگر هیچ بازخوردی وجود نداشت، شاید خیلی بیشتر تو این تاپیک های چالشی تالار شرکت می کردند. مخصوصاً الان که دیگه حالت رقابتی و مسابقه ای شده.

با این حال، اگر شما خیلی مشتاق گرفتن بازخورد هستی، می تونی تو چالش های رایتینگ مربی های تالار شرکت کنی و اونجا بازخورد دقیق روی رایتینگ هات دریافت کنی.

هرچند هم به نظر من برای رایت نوشتن، کاملاً گرامر خوندن نیازه و با روش غوطه وری در زبان و مثل اینها هم، جواب آنچنانی نمی گیری. زییوک هم می تونه تا حدی، ساختارهای گرامری رو برای آدم، خودکارسازی و مرور کنه. به نظر من، ترکیب هر دو با هم، بهترین نتیجه رو می ده.

در ضمن، فکر می کنی مربی ها وقت آزاد دارند بیان مثلاً تو این تاپیک و کامنت تک تک ماها رو بخونند و بازخورد بدهند و اصلاح کنند؟ واقعاً هم توقع بی جایی هست.

یه چیز دیگه من تو یه سری بازخوردهایی هم که حتی از مربی ها می گیرم، با نظر اونها موافق نیستم. چون مربی دقیق نمی تونه منظور من رو به فارسی کامل درک کنه و دلیل پشت اونها رو متوجه بشه.

مثلاً یه نمونه از عین جمله یکی از رایت های خودم رو اینجا گذاشتم، مربی ازم ایراد گرفته که work غیر قابل شمارش هست و نباید به صورت جمع و works بیاری. این یه قاعده کلی هست و درست هست. ولی در اینجا منظور من از works، “آثار” هست نه صرفاً “کارها” و اتفاقاً در این حالت، s جمع می گیره. از این استثنائات تو گرامر انگلیسی زیاد هست و همین ها، کار رو سخت می کنه.

Nevertheless, I can honestly and boldly say that the two books I’ve written with him, have been my best scientific works, from the beginning until now.

.
.
.
خودم تو همین کامنت اول خودم تو این تاپیک، یه اشتباه فاحش دارم. چند ساعت بعد که نوشتم، متوجه اشتباه خودم شدم. اینجا هم با نظر گیسو جان موافقم. واقعاً یه موقع هایی، آدم از دستش در می ره و بعداً خودش، متوجه اشتباهش می شه.

الان کافی هست یا بیشتر توضیح بدم؟ :grin: :joy:

14 پسندیده

سلام
من که قانع شدم بقیه رو نمیدونم :blush::+1:

10 پسندیده

سلام خوبید،آره درگیر زندگیم ولی تا جای که بتونم سعی میکنم زبان بخونم به هر شکلی و راجب بحثی که گفتید
اولا تصحیح کردن اشتباهات دیگری می‌تونه حس خوبی نداشته باشه موافقم ولی باعث پیشرفت میشه واسه کسی که میخواد پیشرفت کنه،
دوما
اینجا واسه خودش یک سیستم آموزشی هست اگه وقت آزاد ندارند خوب چرا این سیستمو راه انداختن مگه غیر از اینه که اینجا قرار از کلاس زبان بهتر باشه ؟؟؟
اگه این تاپیک واسه بحث آزاد که یکی از دوستان هم اشاره کردن،آره اینجا نیازی به ویرایش متن بقیه نیست و منم موافقم

9 پسندیده

منم با شما کاملا موافقم.

ناگفته نماند که من الان سه روز پیش یه سوالی پرسیدم ولی هنوز جواب نگرفتم .حتی استاد علوی رو هم تگ کردم ولی پاسخ ندادند .چرا افرادی مثل خانم علوی و خانم برومند و… انگشت شمار آمد . واقعا این یه ضعف خیلی خیلی بزرگه .برای زبانشناس که کلی مزیت داره …

دیگه سوال که پرسیده میشه نهایت دو ساعت یا یه روز طول بکشه نه که …

9 پسندیده

چرا نیمه پر لیوان رو نگاه نمی کنیم؟ فکر کن همچین تالاری اصلاً وجود نداشت و ما، دوستان گلی :heart::sunflower: مثل شما :blue_heart: رو هیچ وقت پیدا نمی کردیم و نمی تونستیم اینقدر راحت دور هم جمع بشیم و با هم زبان بخونیم یا بحث های زبانی کنیم.

حالا مربی ها اکثراً کار شون، تولید محتوا هست. ولی من دیدم تا اونجا که بتونند و وقت کنند، جواب کاربرها رو می دند‌. ولی بیا قبول کنیم، سوال کاربرها که یکی دو تا نیست. مربی ها هم مثل من و شما، کار و زندگی هم دارند. ما که از اونها بابت ایجاد این تالار، نباید طلبکار باشیم. اگه شما می خوای خیلی حرفه ای و با هدف خاصی مثل آزمون تافل یا آیلتس برای مهارت رایتینگ ات کار کنی، می تونی از یه مربی، کمک خصوصی بگیری و بابتش هزینه پرداخت کنی. من اگه خودم هم باشم، حتماً این کار رو می کنم. ولی اینکه توقع داشته باشیم تمام سوالات مون، بی چون و چرا، جواب داده بشه و همه رایت هامون تو همه جای تالار تصحیح بشه، یکم بی انصافی هست. هیچ وقت هم تو زبانشناس و بابت تالارش، همچین تضمینی داده نشده و همچین تبلیغی نشده.

وا لا خانم علوی و برومند که همش تو تالار دارن جواب سوال های بچه ها رو می دن. حالا نمی دونم چرا شما اینطوری می گی. شاید تگ شما رو اصلاً متوجه نشده. من خودم هر روز فقط یه وقتی رو می زارم می یام جواب های خانم شقایق علوی رو تو تالار می خونم.

هر چند اگه بچه ها، سوال هاشون رو تو خود همین تالار سرچ کنن، خیلی سریع تر و راحت تر به جواب هاشون می رسن. حتی تو خود اینترنت. من خودم اکثر مشکلات گرامری ام تو اینترنت حل می شه. خوشبختانه زبان انگلیسی همه چیزش تو اینترنت مستند شده است. ولی فقط یکم زحمت و حوصله می خواد.

15 پسندیده

سرچ کردنی نبود سوالم :blush:اصلا یه چیز نامفهوم بود

نشد والا :frowning:

من میگم که اساتید خوبی مثل اونها چرا تو تالار انگشت شمار اند؟

5 پسندیده

توجه کنیدو
حق با شماست باید برای آزمون های بین المللی کلاس رفت ولی ناگفته نماند روز اولی که من با این سیستم شروع کردم،اساتید اینجا به من گفتن شما با کار با این نرم افزار و پرسش از اساتید تالار،بدون کلاس رفتن میتونی نمره خوبی در آیلتس و تافل بگیری و نیاز به هیچ کلاسی نداری،از این بابت چرا به من وعده داده شده بود!!!

6 پسندیده

کی همچین ادعایی کرده فقط با زبانشناس؟! حتی بارها دیدم که آقای ناصری خودشون تو پیام هاشون به دیگران گفتند که برای آزمون، علاوه بر منابع عمومی زبانشناس، باید منابع مختص آزمون رو هم مطالعه کنید. من منظورم کلاس رفتن نبود. کلاس رفتن یا نرفتن برای آزمون، بستگی به خودت داره.

کجا همچین تبلیغی به شما شده؟

اون کمک خصوصی هم باز بستگی به خودت داره که بخوای بابتش هزینه کنی یا نه.

من دیگه نمی دونم چی جواب شما رو بدم. احساس می کنم شما بیشتر دنبال ایراد گیری هستی. مگرنه خیلی ها تو اینجا دارند با زبانشناس، زبان می خونند و همچین توقعاتی ندارند.

با کمال احترام :pray::blue_heart: تاپیک چت انگلیسی گیسو خانم :dizzy::ribbon: رو شلوغ تر از این نمی کنم.

14 پسندیده