زنگ تفریح بچه های زبانشناس 🔔

نه من دنبال ایراد گیری نیستم حیف که پیام ها پاک شدند حیف
با احترام

6 پسندیده

پیام ها رو بی خیال. پس از این به بعد، من شما رو تو چالش های تالار :blue_heart::blue_heart: تگ می کنم یا لینکش رو می فرستم برات. :laughing: :pray: شوخی :joy: :heart: آخه خیلی مشتاق بازخورد هستی.

حالا جدی اگه بازخورد می خوای، خوب بیا تو چالش های تالار شرکت کن. من خودم همیشه پایه ثابت این چالش ها هستم.

تو اینجا هم دیگه فارسی ننویسیم. الان گیسو خانم :dizzy::ribbon::two_hearts: می یاد پرتم می کنه بیرون از تاپیک :joy:

11 پسندیده

سلام الهه جان
حالت خوبه خواهری :heart:
دلم برای حضور داشتن در تالار تنگ شده…
خیلی از صحبت هات لذت بردم :purple_heart:
همیشه قانعم میکنی با حرفات …
منم موافقم

11 پسندیده

نه،الهه جون.
اصلا اشغالی نداره.
گاهی اوقات این بحثا باعث میشه برای دوستان روشن بشه که چطور باید رو مهارت های زبانشون کار کنن.

همین حرف شما ی نکته خیلی عالیه. من خودم ۳ سال زبانسرا رفتم و تو اون ۳ سال بیشترین چیزی که خوندم گرامر بود ولی چون زیاد خودم در معرض متن های انگلیسی قرار نمیدادم تاثیر چندانی نداشت. وقتی که اپ رو نصب کردم اون گرامرایی که خونده بودم ی جورایی انگار برام فعال شدن. من نمیگم زبانسرا بده ولی سرعت یادگیری با این اپ بیشتره یعنی با صرف زمان کمتر نتیجه بهتری گرفته میشه. این اپ اشغالاتی داره ولی خوبی هاش هم نباید نادیده گرفته بشه.

الان با توصیحات شما فکر کنم خیلی دوستان متوجه شدن که هدف از تاپیک های رایتینگ چی هستش‌.

12 پسندیده

Hey guys :blush:

What happened to that speaking challenge with ranking?

6 پسندیده

اصلاً بحث متقاعد کردن و اینها نیست. چون می دونم و تجربش رو هم تو تالار دارم، این بحث ها، آخرش به هیچی ختم می شه و فقط وقت بقیه رو می گیره.

الان فکر می کنیم همه کاربرهای تالار، اشتراک برنامه رو دارن؟ شاید در خوشبینانه ترین حالتش ده یا پانزده درصد اون هایی که زبانشناس رو نصب می کنند، اشتراکش رو تهیه کنند یا تمدید اون رو ادامه بدند.

آخه یکم منصف باشیم. چرا ما همیشه باید طلبکار باشیم؟ الان زبانشناس رو بدون وجود همین تالاری تصور کنیم، چطوری می شد؟ سالی اشتراک صد هزار تومن، خیلی زیاد هست که توقع پشتیبانی صد در صد رسیدن به نمره آیلتس هفت و نیم یا تافل بالای صد رو داشته باشیم؟!

خبر از قیمت های بیرون ندارند. الان کلاس ترمیک معمولی زبان، حداقل ترمی سیصد چهارصد تومن هست. یکی از دوستام هر ترم بیست جلسه ای رو فقط پانصد هزار تومن داره هزینه می کنه. بعد اونجا مگه معلم ها یا مربی هاشون، پشتیبانی همه جوره می کنن ازشون؟ که توقع همچین چیزی رو از مربی های تالار داریم، اونم رایگان؟

بخوام بحث رو ادامه بدم، تا فردا باید بنویسم.

13 پسندیده

بنده با اکثریت حرف شما موافقم اکثر این حرفهای شما ریشه در جهل داره دنیا مدرن شده اینترنت فراگیر ولی وقتی شما خودت دوست نداشته باشی تکونی به مغز خودت بدی هیچ چیز تغییر نمیکنه همه چیز به خود خود فرد بر میگیرده . اما این دلیل نمیشه که اپلیکیشن جهت بهبود خودش گام برنداره و مسیر تبلیغاتی تجاری پیش بره تا پیشرفت ساختاری با این فکر که : حالا با این تبلیغات در اینستگرم و تلگرم بازدیدها رو میبریم بالا شاید دوتا کاربر بیشتر جذب کردیم داشتن 100 تا کاربر که می دونند چی می خوان با داشتن 10 هزار کاربری که نمی دونند چی می خوان کدوم بهتره؟ من قبلا گفتم در اینده این طرز فکر مدل تجاری سازی ضربه میزنه به این برنامه البته دوستان شاید به موقع برنامه رو بفروشند و سودش رو ببرند منم برام واقعا مهم نیست راه خودم در یادگیری زبان چه با این برنامه چه بدون این برنامه پیدا کردم قبلا گفتم برنامه و … وسیله هستند تا حد امکان اگر بودم سعی میکنم منابع خوب اپلود کنم برای دوستان در تالار

زیادم سخت نگیرید تمرکز رو هدفتون داشته باشید بنده از این تجربیات سالهات که در فرومهای مختلف داشتم.

4 پسندیده

سلام
دوست گرامی لازم به ذکره خدمتتون عرض کنم هیچ قسمت اپلیکیشن موقع خرید عنوان نشده که پاسخگویی به سوالات گرامری و درسی جزو خدمات ماست. اگر تالار زبانشناس راه اندازی شده دلایلش :
1- تعامل بین کاربران با یکدیگر
2- رفع اشکال کاربران توسط همدیگه و اگر مربیان فرصت کردن توسط کاربران (که بازم میگم در حیطه وظایفشون نیست و از سر لطف انجام میشه و تا جایی که فرصت داشته باشن دریغ نمیکنن)
3- قرار دادن مطالب و مقالات مهم برای بیان نکات مهم
4- بررسی بازخورد کاربران نسبت به منابع اپ و بهبود بهتر اپلیکیشن
5- اطلاع رسانی قرار گیری منابع داخل اپلیکیشن
6- مشارکت کاربران با دست اندرکاران برنامه (شما وقتی یک مقاله مفید میرید میخونید و نکات مهمش رو میاین با دیگران به اشتراک میزارید این یک بازی دو سر برده هم خودتون چیز جدید یاد گرفتین هم به خاطر خدماتی که از برنامه گرفتین و تو زبانتون اثر داشته یک مشارکتی در برنامه دارین)

من خودم مثل شما کاربر زبانشناس بودم. اگر منصفانه بگیم شما برید بیرون قیمت کلاس زبان رو بگیرید متوجه میشید که انتظار اینکه مربیان برای ما وقت بزارن جواب بدن و … یک انتظار واقعا غیر منصفانه است. حداقل من یادم میاد دو سال پیش کاربران زبانشناس با عشق در تالار فعالیت داشتن و سر هزینه ای که کردن این توقعات رو نداشتن و اگر مشارکتی داشتن از روی علاقه و دِینی که به برنامه احساس میکردن فعالیت داشتن. و در مورد آیلتس ما هیچ وقت هیچ جا نگفتیم فقط منابع زبانشناس کافیه، گفتیم در کنارش یک منبع معتبر آیلتس هم داشته باشید منبعی که حداقل نمونه سوالات آزمون های آیلتس رو داشته باشه و بتونید خودتون رو محک بزنید ( به لطف همکاران مسئول در بخش منابع خیلی دوره های خوبی طی این دو ماه برای آزمون آیلتس قرار گرفته که خودش جای امید داره). انتظاری که شما دارید مثل اینه که یک معلم خصوصی بگیرید و شب و روز شما رو رصد کنه که طبیعتا هزینه خیلی بالایی هم میطلبه و ما اصلا کلاس خصوصی نداریم همه آموزش ها داخل اپلیکیشن هست و مربیان هم تا جایی که بتونن و زمان داشته باشن سوالات گرامری مرتبط به منابع داخل اپلیکیشن رو پاسخ میدن و هر جا هم هر کدوم از مربیان چالشی برگزار کنن بعنوان برگزار کننده چالش باید شما رو راهنمایی کنند اما در چالش هایی که دیگران برگزار میکنند خود کاربران باید مشارکت کنند و مربیان اداره کننده اون تاپیک نیستند و میتونن مشارکت نداشته باشند.

در پاسخ به شما هم بگم به نظرتون در طول هفته چند تا منبع جدید رو همکاران چه در بخش زبانشناس و چه در بخش زوم و زیبوک اضافه میکنن؟ با این اوصاف همه زوم و تمرکز ما روی تبلیغاته؟؟؟ میخواین لیست درخواست های معقولی که کاربر داده و امکان قرارگیریش در اپ بوده و به ماه نکشیده داخل اپ قرار گرفته بهتون بدیم؟ بدونید که برای همکاران ما مهمه که منابع مورد نیاز کاربر قرار بگیره ( اگر گاهی برخی منابع قرار نمیگیره چون مشکل داره یا به لحاظ فرهنگی یه به لحاظ نداشتن صوت و …)

من خود شما رو یادمه اولین بار ویس دادین تو صوتتون تپق زدن بود بعد رفته رفته که جلوتر رفتین خیلی بهتر تلفظ میکردین و تپق زدن تون کم شده بود، به نظرتون نتیجه چی بوده؟ آیا اپلیکیشن در روند پیشرفت شما اثر نداشته؟ این توی یادگیری زبان شما اثر نداشته؟؟ و اینم یادتون باشه هر برندی نیاز به تبلیغ داره برای اینکه این شرکت فقط 40 نفر نیروی دورکاو داره که نیاز داره حقوقشون رو تامین کنه، باید سالانه هزینه سرور پرداخت کنه و حتی مشکلات خرابی و فنی همه چی هم هست که نیازمند هزینه است. چرا فکر میکنید نباید تبلیغات انجام بدن؟ این چیزی که شما میگید برای اونایی که فقط تبلیغ میکنن اما هیچ برنامه ای برای رشد ندارن در صورتی که ما مستقیما با مخاطب در ارتباطیم درخواست هاشون رو میگیریم و به مسئولان منابع میدیم و اونا هم به ترتیب این منابع رو به اپ اضافه میکنن و شاهد این هستیم که همکاران شبانه روز دارن زحمت میکشن که بتونن درخواست مخاطب رو اجرایی کنن.

در نهایت به عنوان یک کاربر زبانشناس ، نه عضوی از تیم زبانشناس میخوام بگم یکم منصفانه به قضیه نگاه کنیم. با 100 هزار تومن یا 200 هزار تومن الان حتی نمیتونید مواد غذایی ضروری زندگی رو بخرید چه برسه بخواین یک زبان دیگه یاد بگیرید که قراره بعدها شاید حتی منبع درآمدتون بشه و صدها برابر این هزینه رو در بیارین اما زبانشناس این امکان رو فراهم کرده. یکم توقع هامون رو پایین بیاریم به جا اینکه بگیم من هزینه کردم باید مربی شون جواب سوالمو بده باید این کار رو بکنن (اینجوری فقط ذهنمون حالت طلبکارانه داره، و هیچ اقدامی هم برای یادگیری نمیکنه و در آخر میگیم هیچ پیشرفتی هم نکردم) و … بیایم تمرکزمون رو روی مطالعه خودمون بزاریم، یکم تحقیق کنیم تا بتونیم کنار هم رشد کنیم

دوست خوبم @edibala اینم یک نمونه برای شما که بدونید اونقدر که تبلیغ نداشتیم حتی کاربران هم صداشون در اومده و بخوام بگردم از این دست پیاما زیاد داشتیم تعداد کاربرایی که اپلیکیشن رو نصب میکنن هم از تبلیغات دهان به دهان خود کاربران به برنامه جذب شدن وگرنه ما هنوز اقدام خاصی برای تبلیغات نداشتیم

1333

17 پسندیده

مربی گرامی و تلاشگر اپ سرکارخانم @afarkhani من درعجبم از سخن برخی از دوستان ،اگه منصف باشن ،حضور درکلاسهای زبان هزینه و وقت زیادی رو می طلبه ،هزینه یکساله زبانشناس اگه تازه رندش کنیم میشه ۱۰۰ تومن ،این پول اسپرسوی زبان آموز دریکماه کلاس های زبان هم نمیشه !!! پس یکم قدردان هم باشیم بااین مبلغ بسیار کم که با تورم الان بیرون خونه در ۱۰ دقیقه خرج میشه ،زبانشناس مجموعه ای فاخر باتعدادزیادی مربیان دلسوز ،پشتیبانهای قوی ،ویراستاران تلاشگر ،مترجمین و… گردهم آوردن و درضمن زبانشناسان واردی هم داریم که میان دست دوستانشون رو هم می گیرن،
من به شخصه ،صمیمانه از آقای ناصری عزیز و تیم قوی این اپ تشکر می کنم و آرزوی سعادت و بهروزی براشون دارم ،قدرشناسی از خصایل نیکوی ما ایرانی ها هست ،به یاد این خصلت خوبمون بیفتیم ،البته انتقاد بجا و سازنده اگه باشه عالیه ودوستان و دست اندرکاران اپ هم استقبال می کنن.
موفق باشید .طولانی شد ،ببخشید :cherry_blossom::bouquet:

16 پسندیده

اول حرفهای بنده رو دقیق می خوندید بهتر بود بنده هیچ وقت نمیرم اون ور میز که از نگاه یک مدیر و بالا دستی به پایین نگاه کنم من نگفتم اپلیکیشن بد هست دوست عزیز اول صحبت هم گفتم حرف ایشون قبول دارم یعنی تایید کردم ، من نگفتم که پیشرفت نداشتم ایا شما از میزان مطالعه بنده خبر داشتید و دارید؟ من نشستم و اپلیکیشن به من یاد داد اتومات ؟ حرف بنده این چیزها بود؟ بنده هزینه سرور میدونم و صادقانه میگم من دو بار در طول 20 سال اخیر که اینترنت استفاده میکنم هزینه کردم یکیش همین جا بوده و اینم میدونم که اپلیکشن سرور و کارمندها هزینه داره چون اپلیکیشن برای همزبونهای خودم بود ولو با تفکر و ایده خارجی که من کپی و کار اموزشی که یاد بده یه چیز درست باشه رو ضعف نمی دونم و یک کپی درست و بدرد بخور بهتر از 100 تا جنس بنجله

درمورد تبلیغ روزانه چند کلیپ تبلیغاتی ساخته میشه من گفتم تبلیغ نکنید؟ به من چه ربط داره 100 تا کلیپ بسازید اما کفه ترازو و منصفانه بسنجید گفتم من اون ور میز نمیشینم من فرومهایی مجانی کار کردیم که جز 100 رنک برتر ایران بود با صاحب فروم با خیلی ها سر منصف بودن و … بحث کردم پول هیچ وقت تو زندگی اولویتم نبوده و نیست (بخیلم نیستم خدا به هرکسی که تلاش میکنه بیشتر بده) همون فروم بعد رفتن من چندسال بعدش در حالی که روزانه 5000 بازدید داشت شد 5 بازدید این گفتم بگم کاربر رفتن جایی که احساس کردن راحت تر هستند و دست روی دست زیاد هست و خواهد بود و خواهد آمد.
من خیلی جاها مجانی کار کردم از اینترنت شخضی و تایم خودم گذاشتم چون حال خوب گرفتم از کاری که کردم بله این کار از نگاه خیلی ها و نگاه اکنون خودم نسبت به سالها پیش دیوانگی هست ولی من دیدگاه خودم دارم و تجربه خودم رو و رک میگم ترسی ندارم

و در اخر اینجا هم باز میگم اشتباهه میدونم اما منابع با استفاده از اینترنت شخصی خودم رایگان برای دوستان قرار میدم استفاده کردند به نفع خودشان است و هرکسی برای خودش تصمیم گیرنده هست مجموعه شما هم دوست داشت استفاده کنه منتی نیست فقط خواستم یاد اوری کنم لینکها هم رایگان هست و هیچ پولی در جیب بنده نخواهد رفت.

دیگر بحثی با شما یا کس دیگر نخواهم داشت چون اخر این بحث ها جایی میرسه که سالیان سال هست همون چرخه در حال تکراره

در اخر دوست عزیز اینترنت دنیا نامحدودیتهاست و دنیا هم خیلی کوچک هست موفق باشید

6 پسندیده

اول از همه بگم من فقط یک کاربرم دوستان که زبان میخونه
اولا
این حرفیه که شما به صورت دیگه میزنین ،شما میگید بجای کلاس زبان این یک سیستم بهتره و با این سیستم حتی نمره بالای میگیرید که حتی براش تبلیغ یکنفرو گذاشتید که اصلا معلوم نیس چکار کرده،و میگید با کار با این نرم افزار این جور شده

دوما
آیلتس یک آزمون تکنیکال هستش که در کنار این نرم افزار حداقل باید ده تا منبع دیگه استفاده کرد،که حتی تو داستان های این نرم افزار اشتباه گرامری وجود داره در امتحان آیلتس به این نگاه میکنم ببینن ساختارها را درست میگی،صرف گفتن چند کلمه کنار هم هیچ اتفاقی نمی افته

سوما
هر وقت بحث این حرفا هست یا یک کسی یک انتقادی داره شما می‌آید وبحث هزینه این رو با هزینه یک کلاس خصوصی مقایسه میکند اگر اینکارو میکنید خواهشن اینو بگید که بازخورد یک کلاس با یک معلم آیلتس چیه و با این نرم افزار چیه
با احترام

2 پسندیده

Hi there, every one.
I hope you’re having a nice day. :heart:

Well, I asked you to give a suggestion for the next thursday’s challenge but no one did. So, I came up with one myself and I want to know if it is ok with you.

I want us to make a list of things or people who we are grateful for and give a little explanation about why are we grateful for them.

I know it’s a bit of a challenge and it needs a little thinking and all. But I feel we all need to talk about these things rather than any thing else.

Please, write for me if you agree with this subject or not. :rose:

10 پسندیده

Sorry my dear
but I’m disagree .because I think we should choose another subject for speaking
I mean the subject should be simple for speaking about it .
For instance my subject nature
You ask some questions about it .

7 پسندیده

You know, it’s not hard. I think we just refuse to think about it. I mean, we can at least find one thing or one person to be grateful for, can’t we?

I meant us to have discussions and exchange different thoughts and ideas rather than just work on our English.

But if the mejority of us disagree, I won’t refuse. Let’s wait for others to join us.

Thanks dear Reyhaneh for responding. :orange_heart:

8 پسندیده

7 پسندیده

I don’t agree.

5 پسندیده

I recommend (Field of Study) for this week’s subject.
What do you think?

6 پسندیده

I agree
@amirali_1506

4 پسندیده

Excuse me.
But I agree :white_check_mark:
@Reyhaneh_Nazary

5 پسندیده

Ok :face_with_hand_over_mouth:
Because now I’m in English class soon I wrote :innocent:

5 پسندیده