چالش شدت 1400 💎

همونی که کتابش دو جلد هست؟
Expression every day ?
داستان اولش خورشید و ماه و خفاش هست؟

12 پسندیده

بله،بخونید حتما مربی الهام هم توصیه کردن

13 پسندیده

من زرنگ هستم . چی فکر کردید پیش خودتون :joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile:
کتاب ۵۰۴ و این کتاب رو در لایتنر دهکده زبان می خونم و وقتی یادگرفتم، چند درس چند درس میام تو زبانشناس سفید می کنم

13 پسندیده

منم اپ خارج از زبانشناس اشو دارم تمرین اشو حل میکنم ،ها فکر کردین فقط خودتون زرنگید؟ :rofl::rofl::rofl:

13 پسندیده

خیلی ممنون که فرستادین.
من سطح دو هستم این دوره های شما زیاد سطح بالا نیستن؟

13 پسندیده

قطعا برای شما سطح بالا هستند .
پیشنهاد من دروس انگلیسی بدون تلاش هست البته خودم اون دوره رو تا درس ۳ و ۴ پیش رفتم و بدون اصول ! اما در رابطه با دوره های خودم پدر پولدار پدر فقیر برای خودم هم سخت هست . اگه زیبوک داشته باشید، کتاب های خیلی ساده زیبوک براتون راحت هست . ۴۰۰۰ واژه ضروری هم فکر کنم براتون خوبه .
وقتی که رسیدید سطح ۳ می تونید بین انگلیسی قدرت،انگلیسی بدون تلاش و داستان های واقعی، یکی رو انتخاب کنید .البته الآنم می‌تونید ‌انتخاب کنید . برای من دروس بدون تلاش از همه سخت است و انگلیسی قدرت راحت . قبل از اینکه شروع به خواندن دوره های اصلی کنید ، حتما روش خوندنشون رو بدونید . چون اینجوری سود نمی‌کنید . اولش من نمی دونستم و راه رو اشتباه رفتم.
پیشنهاد می‌کنم یکی از این سه دوره اصلی رو انتخاب کنید ( انگلیسی قدرت، انگلیسی بدون تلاش، داستان های واقعی)
سپس روش خوندنشون رو در مقاله پایین ببینید و آگاه شوید .
بعد منبعی برای تفریح انتخاب کنید( مثل مینی استوری، داستان های بچگانه، ۴۰۰۰ واژه ضروری و…)
روش خوندن دروی اصلی :

15 پسندیده

سلام آقا ابوالفضل . کلا سخت‌تره یا برای شما سخت بوده فقط؟

12 پسندیده

دروس انگلیسی بدون تلاش سخت تره . الان من یک شات از درس عربی که در بدون تلاش نخوندم و در قدرت نخوندم می‌زارن ، می فهمید.
این شات انگلیسی قدرت

اینم دروس انگلیسی بدون تلاش

اگه دقت کنید ، تلاش سخت تره

13 پسندیده

سلام دوستان
شب بخیر :dizzy::crescent_moon:

۱ ساعت شنیداری
نیم ساعت لایتنر
۲ ساعت سریال وایکینگز

15 پسندیده

بازیر نویس میبینید سریال رو؟فکر کنم قسمت هاش ۴۳دقیقه ای هست یه قسمت رو اینقدر سانسور داشت شده ۱۷دقیقه نفهمیدیم زن وبچه اش چی شدن :rofl::rofl::rofl:

۴۵دقیقه گرامر با کتاب English grammar book

15 پسندیده

سلام دوستان عزیز

1ساعت شنیداری
1 ساعت رایتینگ

14 پسندیده

سلام نه با زیرنویس نمیبینم . فقط جاهایی رو که نفهمم هی میزنم عقب و چندباره گوش میدم و در نهایت زیرنویس رو فعال میکنم و بعد میرم کلمه رو سرچ میکنم و یادداشت میکنم . برای همین انقدر طول میکشه تا یه قسمتو ببینم . البته از لذت فیلم کم‌میکنه :pensive: اما خب هدف زبانه
آره همه قسمتاش ۴۵ دقیقه‌ایه، بدون سانسور میبینم :face_with_hand_over_mouth::joy:

15 پسندیده

افرین بر شما ،من چو هدف فیلم دیدنه نه زبان خوندن حسابش نمیکنم :sweat_smile:،

13 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر و شادی :hibiscus:
امروز جمعه :blossom:

14 پسندیده

شب همگی بخیر:heart_eyes::hugs:

16 پسندیده

سلام دوستان

17 پسندیده

سلام دوستانم شبتون بخیر :rose:
جمعه 3 اردیبهشت.