چالش شدت 1400 💎

سلام به همگی
شبتون به خیر

یه دو سه هفته ای بود که دوباره زبان خوندن رو ول کردم ولی دوباره شروع کردم بیشتر به شوق شات گذاشتن توی اینجا و دیدن خبر های اینجا و میزان شوق همه توی زبان خوندن

اینم شات امروز من

واقعا درسته که میگن یه زمان کمی رو مثل ۱۰ دیقه رو بذارین برای زبان خوندن و بعد که میرید سراغش بیشتر میشه. امشب هم زیاد حوصله نداشتم گفتم فقط ۱۰ دقیقه میرم داستان شرلوک هولمز رو میخونم ولی وقتی اومدم بیرون دیدم ۵۰ دیقه خوندم

17 پسندیده

سلام دوستان

15 پسندیده

ریحانه جان چجوری ۱۵ ساعت خوندی یعنی از وقتی چشم باز میکنی تا شب هی درس ها رو پلی میکنی؟ دیده بودم بقیه ساعت های بالاتر هم داشتن چجوری اخه😅

15 پسندیده

سلام دوست عزیز خیلی خوش آمدید :rose::herb::rose::four_leaf_clover::sunflower::four_leaf_clover::cherry_blossom:

15 پسندیده

سلام آقا محمد حسین :hibiscus::shamrock::cherry_blossom::herb::sunflower:
بسیار کار خوبی کردین :rose::rose:

خیلیم عالی :rose::herb::sunflower::cherry_blossom::shamrock::rose: ما هم منتظر شات ها و گزارشهای خوب شما هستیم :cherry_blossom:

14 پسندیده

سلام دنیا جان
این یه بحث تازگی ها خیلی داغ شده تو تاپیک
ولی خوشحال شدم که ازم پرسیدید .:smiling_face_with_three_hearts:
ببینید تمام این نظرسنجی ها و گروه بندی ها که آقا علیرضا لطف میکنند و در تاپیک قرار میدند همه ی اینها یه هدف داره
هدف اصلی این هست که زبان بخونیم و خودمون رو محک بزنیم ببینیم چند ساعت میتونیم بخونیم و رقابت هست ما با دوستان در کنار رفاقت ، رقابت داریم :joy:
خب دوست داریم گروهمون برنده بشه پس میخونیم ولی دور از شوخی واقعا هیچ رقابتی نمیتونه تو رو وادار کنه 15 ساعت
بخونی یه بحث علاقه میاد که چقدر دوست داری زبان بخونی؟
من هم مثل بیشتر دوستان جمعه ها فقط درس هایی که در طول هفته خوندم رو مرور میکنم و این به نسبت کارم رو آسون تر میکنه چون نیاز نیست برم کلمات و تلفظ و گرامر رو چک کنم و مستقیم میخونم .
اما خب من پله پله اومدم بالا اول جمعه ها به قول دوستان 9 ساعت و 30 دقیقه شنیداری داشتم یه مدت رو این موندم ولی دیدم میتونم رکورد خودم رو بزنم که یکم شب میخوندم ادامه اش هم صبح و تا شب و هیچ کاری هم نمیشد انجام بدم تنها کاری که میکردم قدم میزدم میخوندم تا خسته نشم .

اینجوری دنیا جان امیدوارم از شما هم ساعت های شنیداری بالایی ببینیم :pray:t2::rose::rose::rose::pray:t2:

16 پسندیده

16 پسندیده

من بیشترین تایمی که تونستم گوش بدم ۴ ساعت و خورده ای بود بعد مغزم داغ کرد دیگه:joy::joy:دمتون گرم

13 پسندیده

سلام دوستان
چطور اینجا می شه عکس گذاشت؟

11 پسندیده

البته من اول راهم :slightly_smiling_face:

17 پسندیده

پیداکردم مرسی :cherry_blossom:

11 پسندیده

اینم جواب تست ۲۳ از ۳۰ بدون مرور درس

14 پسندیده

خواهش میکنم . تشکر :rose: :blossom: :hibiscus:

10 پسندیده

نه عزیزم انرژی منفی نده به خودت :ok_hand:
من خودم از اون دسته بودم که اصلا تمرین نمی کردم بعد یهو یک روز 5 ساعت میخوندم .
الان چون پله پله اومدم برام عادت شده در طول هفته هر چقدر که زمان داشتم میخونم و جمعه ها که مسابقه است و باید خوند.

شاید چون با هندزفری یا هدفون گوش میدید اینطور شدید من خودم بدون هندزفری میخونم چون با هندزفری بعد یه مدت گوشم درد میکنه ، هدفون هم اصلا نمیتونم اذیت میشم :joy::woman_facepalming:t2:

15 پسندیده

ممنون از شما
یه تشکر خواستم بکنم از گذاشتن این تاپیک من یه چند وقتی بود زبان ول کرده بودم ولی با این تاپیک به خودم قول دوباره دادم سپاس⚘:dizzy::leaves:

14 پسندیده

سلام شب بخیر
دوشنبه 23/ 1

15 پسندیده

همه ما این تاپیک جمع شدیدم تا از همدیگر انرژی بگیریم و به هم دیگه انرژی و انگیزه بدیم، واقعا از تک تک شما دوستان ممنونم که این همه انرژی مثبت میدین :pray:

14 پسندیده

نه اتفاقا گوشیو میذارم تو جیبم راه میرم :grin:

داستان این مسابقه چیه؟

13 پسندیده

الان درست شد

17 پسندیده

ممنون از شما ک وقت گذاشتید:pray:t2::butterfly:

13 پسندیده