چالش شدت 1400 💎

سلام دوستام فک کنم تاحالا کسی چالش سال ۱۴۰۱ رو نساخته :slightly_smiling_face:

پس من گزارش ام رو نمیدم ک وقتی ساختین اونجا گزارش ام رو بفرستم :grinning::slightly_smiling_face:

البته اگه بیدار بمونم چون همین الانشم دارم بیهوش میشم از شدت خستگی و خواب

عیدتون خوش از خوشم اونور

9 پسندیده

با سلام دوستان عزیز :rose:

سال نو مبارک
امیدوارم امسال سال شادی باشه
امسال من به علت مشغله کاری نمیتونم تاپیک ایجاد کنم، و فقط تا پایان عید در خدمت دوستان هستم و معتقدم کسی که چالش ایجاد میکنه باید تا آخر چالش خودش هم حضور داشته باشه

از اینکه یکسال در کنار هم بودیم و با هم زبان خوندیم و خاطرات خوش ساختیم، خیلی خوشحالم :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
من فعلا تا پایان عید گزارشهامو اینجا و یا اگر دوستان تاپیک جدید ایجاد کردند میفرستم
با آرزوی سالی خوب و پر از شادی :pray:
موفق باشید :cherry_blossom:

9 پسندیده

علی آقای نازنین ممنون که تو این یکسال تحمل کردین و کنارمون موندین. چالش بسیار خوبی ایجاد کردین که باعث رشد همه ما رو فراهم کرد بینهایت ازتون ممنونم حضور شما باعث دلگرمی همه ماست. امیدوارم هرجا هستین موفق و پر نشاط باشین.:rose::seedling:

8 پسندیده

لیا بانو جان شما همیشه بهترین هستی پس لطفا چالش جدید رو برپا کنین. همگی منتظریم. ممنونم :rose:

8 پسندیده

سلام وشب خوش :blush:گزارش پارسال و امسال :sweat_smile:

8 پسندیده

زری بانو عزیز خیلی دوست داشتم تاپیک رو بزنم
چون رفت و آمدم به تالار منظم نیست ترسیدم نتونم درست تاپیک رو اداره کنم و شرمنده بچه ها بشم
برای همین یکی از شما زحمتش رو بکشه ممنون میشم :pray: :pray:

بازم از همتون معذرت میخوام

8 پسندیده

حله عزیزم اما حیف شد. اگه تا فردا برقرار نشد راه میندازم.

8 پسندیده

ممنونم زری بانو :pray: همیشه به من لطف دارید
شما ایده‌آل ترین فرد هستید که تاپیک رو بزنید، لطفا خودتان زحمتش رو بکشید، منم هم سعی میکنم همراهی تان کنم
سپاسگذارم زری بانوی عزیز :rose::rose::rose:

8 پسندیده

بسم‌الله الرحمن الرحیم

دوشنبه ۱۴۰۱/۱/۱

Monday 21 march

:tiger:

9 پسندیده

منم ازتون ممنونم :pray: :pray:

7 پسندیده

درود بر شما لطفتون مستدام :shamrock::rose:

6 پسندیده
10 پسندیده

بسیار ممنونم زری بانو :pray::pray::pray:

پیش بسوی چالش ۱۴۰۱

:tiger:

7 پسندیده

درود بر شما خیلی خوبه موفق باشید:clap::clap:

7 پسندیده

717 روززززززز:flushed::flushed::flushed: واقعا عالیه، از نتایج این چند روز مطالعه هم توضیح بدین، از کجا به کجا رسیدین؟ سطح چند هستین الان؟

7 پسندیده

سلام آقا احسان :rose:

سطح پنج ام، ولی به نظرم سطح چند بودن زیاد مهم نیست، مهم یادگیری واقعیه

9 پسندیده

خب همون یادگیری واقعی رو توضیح بدین، می‌خوام ببینم از کجا به کجا رسیدین؟ به عنوان مثال من خودم حدودا 200 روز هست که مطالعه می کنم ولی احساس می کنم پیشرفت زیادی نکردم، می‌خوام ببینم مشکلم کجاست

10 پسندیده

سعی کنید کتاب بیشتر بخونید تا دایره لغات تان افزایش پیدا کنه و لیسینینگ تان را تقویت کنید
برای من شنیداری و صحبت مهمترند، و نسبت به گذشته خیلی پیشرفت کردم ولی با توجه به وقتی که میذارم فعلا میانه های راه هستم ولی عجله ای هم ندارم و الان از دیدن فیلم و اخبار و مقالات انگلیسی لذت میبرم :smile:

مهم استمراره دوست من، هرگز تسلیم نشید

10 پسندیده

قطعا من هم اولویت اولم اینکه بتونم به خوبی صحبت کنم ولی رسیدین به سطحی که به راحتی بتونم فیلم و سریال ببینم و دنبال زیرنویس و این جور چیزا نباشم یا اخبار رو به راحتی دنبال کنم هم پیشرفت حساب میشه.ممنون از اینکه تجربیات تون رو در اختیار ما گذاشتین.

6 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز :rose:

8 پسندیده