انتخاب دوره جدید

سلام دوستان من به تازگی این برنامه رو نصب کردم و نیم ماهه بسته داستان های بچه گانه رو تا حد متوسط یاد گرفتم.
دوره بعدی چی رو انتخاب کنم مناسبه و دلیل هاتون رو هم لطفا بگین

دوره های مد نظر خودم اینا هستن ولی نمیدونم کدومو انتخاب کنم
نیمچه داستان ها
انگلیسی شکسپیری
هری پاتر
نوشتن ایمیل انگلیسی

9 پسندیده

سلام دوست عزیز ،به نظر من اگه از داستان های بچگانه خسته شدی برو سراغ مینی استوری‌ چون پرسش و پاسخ داره و مهارت اسپیکینگ‌ رو قوی میکنه من خودم اولش که زبانشناس رو نصب کردم از مینی استوری یا همون نیمچه داستان استفاده کردم و اسپکینگم یکم قوی شد . از انگلیسی روان هم فکر کنم بتونی استفاده کنی چون ساده‌‌اس

10 پسندیده

سلام.
ممنون از توضیحاتتون :pray::pray:

9 پسندیده

سلام خدمت شما.به نظرم مینی استوری راحت ترین دوره و زیبا ترین دوره بعد داستان های بچگانه است که باید به سوال ها جواب بدید.

10 پسندیده

ممنون از پیشنهادتون :pray::v:
امروز نیمچه داستان رو شروع کردم و واقعا حس زبان خوندنم بیشتر شد و برای تقویت گرامر هم خیلی مناسبه

8 پسندیده

اگه به کتاب خوانی علاقه دارید، در قسمت زیبوک کتابهای سطح بندی خیلی مفیدند. چون هم دایره لغت تان زیاد میشه و هم شنیداری تون بهتر میشه.
به این تاپیک هم سر بزنید :point_down:

7 پسندیده

سلام شب بخیر :rose:
چرا از قسمت داستان های مصور یک بازدید نمی کنید خیلی از کتاب هایش در حد پنج دقیقه است این داستان عکس میفرستم برای یک کشاورز هست که گاو هاش تایپ می کنند خیلی خنده دار است :joy::rofl:

بخش مصور هم داستان کوتاه است هم خیلی زیاد دوره داره
امتحانش برای یک بار خوبه ضرری ندارد :hugs:

8 پسندیده

در تکمیل صحبت دوستان خوبم پیشنهاد میکنم یک سر هم به این تاپیک بزنید:

7 پسندیده

سلام دوست خوبم این لینک ها میتونه برای انتخاب دوره براتون کمک کننده باشه

9 پسندیده

ممنون از پیشنهاد تون حتما به زودی شروع میکنم

4 پسندیده

خیلی ممنون چندتا داستانش رو امروز نگا کردم به عنوان درس و تفریح روزانه خیلی مناسب هستن:pray::pray:

4 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون :heart::heart:
با اگاهی و اطلاع قبلی از دوره شروع کردنش واسه من خیلی مهم بود

5 پسندیده