تالار زبانشناس

😭عدم دسترسی به اکانت در تالار *کمک*

سلام به همه. اول خودمو معرفی کنم.

با یکی دیگه از ایمیلهای خودم برای برادرزادم در تالار حساب کاربری درست کردم اما دیگه نتونستم به حساب خودم برگردم. مجبور شدم یه اکانت موقت درست کنم.
لطفا کمک کنین چطور میتونم به حسابم دسترسی داشته باشم؟!

8 Likes

@afarkhani کمک لطفا :relaxed::relaxed::relaxed:

7 Likes

الان مشکل چی هست بگین شاید من بتونم کمکتون کنم چون من از این جیمیل خیلی اسیب دیدم:rofl::rofl:

7 Likes

مشکلم اینه که به حسابم تو تالار دسترسی ندارم

6 Likes

الان وقتی وارد تالار میشین و روی حساب قبلیتون میزنین که واردش بشین چی میاره

6 Likes

اصلا اون حساب رو نشونم نمیده که بتونم باهاش وارد بشم

6 Likes

ینی الان جمیل از بین جیمیلهاتون پاک شده

5 Likes

سلام، فکر میکنم اگه قبلا از حسابتون پشتیبان گرفته باشین، یا پشتیبان گیری خودکارتون روشن بوده باشه، میتونین از قسمت تنظیمات، مدیریت پشتیبان گیری، بازیابی پشتیبان اطلاعات خودتونو برگردونین. البته همونطوری که مشاهده میکنین نمیدونم چرا گوشی من امروز به سرور آپ وصل نمیشه. شاید بخاطر تعطیلیه.

6 Likes

سلام.اقا وحید بازیابی پشتیبان برای خود برنامست که دیتا ها پاک شده و برگرده مثل اواتار ساعت های مطالعه ولی برای تالار جداست .من حدسی که میزنم اینه ۲ تا ip باهم ترکیب شدن و چون که هر دو ایمیل فکر کنم با دو شماره ثبت شده.و تالار نتونسه تشخیص بده کدوم اکانت مال چه کسی هست

6 Likes

فکر میکنم همینه.
چیکار کنم؟!

5 Likes

سلام به روی ماهت آقا سجاد گل. آخه ایشون میفرمایند با یه ایمیل دیگه برای خواهرزاده شون اکانت درست کردن. مگر اینکه شماره تلفنی که برای دریافت کد تایید داده باشند یکی بوده و اون اتفاقی که شما میگین رخ داده باشه.⚘
خانم زری بانو پیشنهاد میکنم این موضوعو با پشتیبانی در میون بذارین حتما کمکتون میکنن و مشکلتون حل میشه انشالله.⚘

6 Likes

این اخرین سوال هست
اون شخصی که وارد شده با جمیل شما یه جیمیل دیگه بوده.
هر دو امیمیل با یه شماره ثبت شده.

4 Likes

به پشتیبانی گفتم. هر کاری میگن رو انجام دادم اما نمیشه :sob:

6 Likes

سلام
Vpn میخواد‌. ‌‌‌‌

6 Likes

یه بار یه مشکل فنی داشتم که بچه های پشتیبانی خودشون جوابشو نمیدونستن ولی مشکلمو به بخش فنی شون اطلاع دادند خدا حفظشون کنه آقای
@golmirzaei
زحمت کشیدند و اومدن راهنماییم کردن مشکلم حل شد.باید از ایشون کمک بگیریم.

7 Likes

سلام به شما
اول از حساب کاربری خودتون در تالار خارج شید .بعد با اون جی‌میل اصلی وارد شین. فکر کنم درست بشود

5 Likes

سلام زری بانو

توی بخش اول نام کاربریتون که zaribano هست رو بزنین
توی بخش دوم پسورد هاییکه حدس میزنین گذشته باشین
یعنی بجای ایمیل، با نام کاربری وارد بشین( zaribano)
@zaribano

5 Likes

سلام الان با اکانت دوم هستن انشاءالله که درست میشه :pray:t2:
@zaribano

5 Likes

پسوردم رو یادم نیست.
هر رمز عبوری که فکر کنین رو امتحان کردم
دیگه نمیدونم چیکار کنم.
داره گریم میگیره :sob:

6 Likes

خب موقع ورود بزنید رمز را فراموش کرده ام تا براتون رو ایمیل یا گوشیتون پیام بیاد.

4 Likes