😭عدم دسترسی به اکانت در تالار *کمک*

سلام به همه. اول خودمو معرفی کنم.

با یکی دیگه از ایمیلهای خودم برای برادرزادم در تالار حساب کاربری درست کردم اما دیگه نتونستم به حساب خودم برگردم. مجبور شدم یه اکانت موقت درست کنم.
لطفا کمک کنین چطور میتونم به حسابم دسترسی داشته باشم؟!

13 پسندیده

@afarkhani کمک لطفا :relaxed::relaxed::relaxed:

11 پسندیده

الان مشکل چی هست بگین شاید من بتونم کمکتون کنم چون من از این جیمیل خیلی اسیب دیدم:rofl::rofl:

11 پسندیده

مشکلم اینه که به حسابم تو تالار دسترسی ندارم

10 پسندیده

الان وقتی وارد تالار میشین و روی حساب قبلیتون میزنین که واردش بشین چی میاره

10 پسندیده

اصلا اون حساب رو نشونم نمیده که بتونم باهاش وارد بشم

10 پسندیده

ینی الان جمیل از بین جیمیلهاتون پاک شده

9 پسندیده

سلام، فکر میکنم اگه قبلا از حسابتون پشتیبان گرفته باشین، یا پشتیبان گیری خودکارتون روشن بوده باشه، میتونین از قسمت تنظیمات، مدیریت پشتیبان گیری، بازیابی پشتیبان اطلاعات خودتونو برگردونین. البته همونطوری که مشاهده میکنین نمیدونم چرا گوشی من امروز به سرور آپ وصل نمیشه. شاید بخاطر تعطیلیه.

9 پسندیده

سلام.اقا وحید بازیابی پشتیبان برای خود برنامست که دیتا ها پاک شده و برگرده مثل اواتار ساعت های مطالعه ولی برای تالار جداست .من حدسی که میزنم اینه ۲ تا ip باهم ترکیب شدن و چون که هر دو ایمیل فکر کنم با دو شماره ثبت شده.و تالار نتونسه تشخیص بده کدوم اکانت مال چه کسی هست

9 پسندیده

فکر میکنم همینه.
چیکار کنم؟!

8 پسندیده

سلام به روی ماهت آقا سجاد گل. آخه ایشون میفرمایند با یه ایمیل دیگه برای خواهرزاده شون اکانت درست کردن. مگر اینکه شماره تلفنی که برای دریافت کد تایید داده باشند یکی بوده و اون اتفاقی که شما میگین رخ داده باشه.⚘
خانم زری بانو پیشنهاد میکنم این موضوعو با پشتیبانی در میون بذارین حتما کمکتون میکنن و مشکلتون حل میشه انشالله.⚘

9 پسندیده

این اخرین سوال هست
اون شخصی که وارد شده با جمیل شما یه جیمیل دیگه بوده.
هر دو امیمیل با یه شماره ثبت شده.

7 پسندیده

به پشتیبانی گفتم. هر کاری میگن رو انجام دادم اما نمیشه :sob:

9 پسندیده

سلام
Vpn میخواد‌. ‌‌‌‌

9 پسندیده

یه بار یه مشکل فنی داشتم که بچه های پشتیبانی خودشون جوابشو نمیدونستن ولی مشکلمو به بخش فنی شون اطلاع دادند خدا حفظشون کنه آقای
@golmirzaei
زحمت کشیدند و اومدن راهنماییم کردن مشکلم حل شد.باید از ایشون کمک بگیریم.

10 پسندیده

سلام به شما
اول از حساب کاربری خودتون در تالار خارج شید .بعد با اون جی‌میل اصلی وارد شین. فکر کنم درست بشود

8 پسندیده

سلام زری بانو

توی بخش اول نام کاربریتون که zaribano هست رو بزنین
توی بخش دوم پسورد هاییکه حدس میزنین گذشته باشین
یعنی بجای ایمیل، با نام کاربری وارد بشین( zaribano)
@zaribano

7 پسندیده

سلام الان با اکانت دوم هستن انشاءالله که درست میشه :pray:t2:
@zaribano

6 پسندیده

پسوردم رو یادم نیست.
هر رمز عبوری که فکر کنین رو امتحان کردم
دیگه نمیدونم چیکار کنم.
داره گریم میگیره :sob:

8 پسندیده

خب موقع ورود بزنید رمز را فراموش کرده ام تا براتون رو ایمیل یا گوشیتون پیام بیاد.

6 پسندیده