ترک یا ایجاد عادت! مسئله این است!💪

سلام درسا جون شب بخیر :hibiscus:

من مشکل نامنظمی خواب دارم می خوام بعد ۲۱ روز ساعت خوابم تنظیم کنم :relaxed:

بعد ۲۱ روز زمان خواب شبانه من تنظیم شد برای خودم به عنوان جایزه آبرنگ ۳۶ رنگه میگیرم با دفتر مخصوصش :sweat_smile::hugs:

من از شنبه یا احتمالا یک شنبه شروع کنم :grin:

10 پسندیده

بسیارعالی. ترک عادت خیلی توی پیشرفت موثره. این وسط یه نکته رو که از یکی از اساتید اخلاق شنیدم و برام عجیب بود بگم، اینکه حتی توی بعضی از موارد و کارهای پسندیده هم باید گاهی عادات (روشها و برخی جزئیات) رو شکوند و تغییر کرد. البته توضیحش مفصله و در نوع خودش جالب و درخور مطالعه

11 پسندیده

خب ما بریم از همین لحظه که در شنبه ترین حالت ممکن قرار داریم عادت توجه بیشتر به نماز اول وقت رو نهادینه کنیم :palms_up_together: و از فجازی پردازی های غیرسازنده و مخرب بکاهیم :calling:

12 پسندیده

سلام دوستان عزیز :rose::rose:

به به چه تاپیک خوبی ایجاد کردید :hibiscus:
درسا جان منم شرکت می کنم :smiling_face_with_three_hearts:

(طبق برنامه شخصی پیش برم)
جاااایزه :gift:لاک بخرم :wink::smile:

10 پسندیده

فوق العاده‌ست :first_quarter_moon_with_face:

خیلیم عالی :dizzy:

منم یکی فیوریتام لاکه :joy:
خوش اومدید :fire:

9 پسندیده

@Dorsa_Kl
@abalfazl
@marziekarimi
@Reyhaneh_Nazary
@vahid240
@nasehifa
@donya82
@mohabbat22
@Agha_Mohammad
@69921

دوستان عزیز فقط اجازه بدیم از یکشنبه شروع کنیم که تا پایان امروز هم دیگه هر کی خواست بیاد
چون از وسط دوره سه هفته‌ای نمیتونیم شرکت کننده جدید اضافه کنیم (چون ما جلوتریم، ایشون عقب تر، خلاصه برنامه ریزیا بهم میریزه)
چالش فقط و فقط و فقط برا سه هفته هست
پس سه هفته می‌خوایم خودمونو کنترل کامل کنیم
برا همینم هست که نمیشه از وسط کسی بیاد
این چالش که تموم شد اگر موفق بود و باز طرفدار داشت یه چالش ۲۱ روزه‌ی دیگه راه می‌ندازیم (شایدم برا چالشی تر شدنش بگیم مثلا ۲ تا عادت رو همزمان تقویت کنیم)
خلاصه خواستم اعلام کنم از راس ۰۰:۰۰ امروز چالش ما شروع میشه…
اگر کسی خودش می‌خواد می‌تونه امروزو هم خارج از چالش کار کنه رو خودش

12 پسندیده

سلام دوستان عزیز:raised_hands::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

با اجازه همگی منم تو این تاپیک شرکت میکنم

در مورد حذف عادت اینکه من موقع درس خوندن گوشیم خیلی حواسمو پرت میکنه و تمرکز واسه درسام نمیزاره
دیگه ع این به بعد میخوام گوشیمو موقع درس خوندن خاموش کنم😁تا از شرش خلاص شم

در مورد جایزه هم هنوز بش فک نکردم بعدا تصمیم میگیرم

راسی مرسی بابت تاپیک خوبتون:ok_hand::ok_hand::ok_hand::pray::rose:

11 پسندیده

خواهش میکنم
حیلیم خوش اومدین و مطمئن باشین این عادت رو اگه ترک کنین تو خیلی چیزا پیشرفت میکنین
ایشالا از ابتدای یکشنبه شروع میکنیم

10 پسندیده

باعث افتخار با ما باشین تو این ۲۱ روز

اون برنامه ها هم برنامه های کنترل والدین رو گوشی فرزندان هست که انواع و اقسامش هست تو ستور ها
من screen time رو میشناسم که توی هم میتونین اپی رو قفل کنین، هم ببینین از هر اپ چه مدت و چه ساعاتی تو طول روز استفادع کردین، هم برای هر اپ یه ساعت استفادع مشخص میتونین بزارین که خارج از اون ساعت برنامه باز نشه و در نهایت هم میتونین مشخص کنین هر اپ چقد تو طول روز باز باشه (مثلا وختی تنظیم میکنین ۳۰ مین بعد ۳۰ مین استفادع اپ قفل میشه، دیگه فرقی نمیکنه شما اون نیم ساعتو یه جا استفاده کردین یا مثلا ۳ تا ده دقیقه)

9 پسندیده

سلام دوستان من باید تا هفته آینده این وضعیت خجالت آورو بهبودش بدم. :see_no_evil: و بعد از ۲۱ روز جای زبانشناسو با واتساپ عوض کنم :rose:

در مورد جایزه هنوز فکر نکردم. آها خودمو دعوت میکنم به یکی از ارتفاعات اطراف شهرمون از اون بالا عکس میگیرم و میذارم همینجا :innocent::sun_with_face:

9 پسندیده

خیلیم عالیه
خوشحال میشیم

8 پسندیده

سلام به همگی من میخوام کمتر به همسر گیر بدم :rofl::rofl::rofl:خیلی جدیدا غرغرو شدم :joy:،یکی دیگه ام اینکه سوسیس کالباس رو کمتر کنم،جایزه اشم ،همسر گرامی منو ببره رستوران :joy:

10 پسندیده

خیلی عالی :joy: پس همسرتون مدیون زبانشناس هستن :joy:

9 پسندیده

بله بله :ok_hand::rofl:،درسا جان :smiling_face_with_three_hearts:

9 پسندیده

شایدم مدیون این تاپیک مفید و قدرتمند.
من که دارم استخون درد میگیرم از صبح تا حالا فقط چند دقیقه تو واتساپ بودم در حالیکه ۵۱۳ تا پیام نخونده اونجا دارم و هر لحظه هم بشون اضافه میشه. :joy:

10 پسندیده

اشکال نداره
اینجا دقیقا مث کمپ ترک اعتیاده :joy:
هممون اومدیم اعتیادامونو اعلام کردیم و می‌خوایم با کمک هم ترکش کنیم :joy::muscle:
بدن درد و خماری و… هم طبیعیه :joy::woman_shrugging:t2:

باعث خوشحالیه

خب نوتیفیکیشنارو قطع کنین که جلو چشمتون نباشه و راحت تر باشین
اینجوری همش وسوسه میشین

8 پسندیده

من بالاخره بعد کلی فکر جایزمو تعیین کردم:joy::grin:
یه پارچه دارم مونده بودم برا خودم یه لباس بدوزم یا خواهرم
اگع دیدم تونستم آب نخورم وسط غذا خودمو اولویت قرار میدم:rofl::neutral_face:
فقط من سه چار تا سه چار تا لیوان آب می‌خورم وسط غذا:slightly_smiling_face::sob::woman_facepalming:t2: متاسفانه
امیدوارم واقعا بتونم از پسش بربیام
چون داره اذیتم می‌کنه

9 پسندیده

امیدوار نباشین که بتونین از پسش بر بیاین
مطمئن باشین که میاین

8 پسندیده

منم از صبح دارم دیوونه میشم اصلا اینستا چک نکردم. به قول یه نفر تو فیلم دارن جاروی خیس پشتم میکشن . :rofl::rofl::rofl: :no_mouth::no_mouth:

10 پسندیده

آه برادر منم به این درد دچارم :sneezing_face::cry::pleading_face:
مثلا امروز :cry::point_down:

9 پسندیده