ترک یا ایجاد عادت! مسئله این است!💪

انشالله فردا کمترش میکنم :pleading_face::cry::sleepy:

8 پسندیده

اولش فقط سخته :joy:

ایشالا

9 پسندیده

آخ سرم، آخ کمرم، دارم میمیرم، دیوونه شدم. :face_with_head_bandage:
تا الان که مقاومت کردم ولی همه ی دوستام شاکی شدن :rofl::joy:

10 پسندیده

آقا وحید ، می خوام یه مطلبی رو بگم . :cherry_blossom::cherry_blossom:
این حجم از پیام ، نشان دهنده ی بی کاری دوستان شما هست. :joy::joy::joy::joy: بهشون بگید که شما در زندگی هدف دارید و آنقدر مانع نشن :blossom::blossom: چون واقعا خیلی اذیت کنندس.بلاک هم گزینه خوبی هست :joy::joy::joy:
من قصد بدی از این حرف ها ندارم ، اگه ناراحت شدید ، ببخشید :rose::rose:

13 پسندیده

خواهش میکنم ابوالفضل جان ولی اونا همه شون دوستان خوبی مثل شما هستند و نمیشه به راحتی ازشون چشم پوشی کرد، باید سعی کنم پیاماشونو به نوعی مدیریت کنم. پیامهای غیر ضروریشونو بی خیال میشم و پیامهای مفیدشونو جواب میدم. :rose::innocent:

12 پسندیده

علائم اعتیاد تابلوعه :joy:
شوخیه البتع :pray:

10 پسندیده

وای افرین به اراده شما من خیلی تحسینتون میکنم:clap::clap:
مطمئن باشید روزا اول ترک سخته😂
تصمیم شجاعانه ای گرفتید واقعا

11 پسندیده

:joy::rofl::rose:

ممنونم امیدوارم بتونم ادامه ش بدم چون جوجه رو آخر پاییز میشمارن :rofl::innocent: البته به خودم و همه ی دوستان قول میدم که عهدمو نشکنم :muscle:

9 پسندیده

من از امشب میخاستم ترکمو‌شروع کنم و وسط غذا اب نخورم و از شانس زیبای من مامان من میتونم به جرئت بگم برا اولین بار یه غذای شووووری پخته بودااا:rofl::rofl::sob::woman_facepalming:t2:
ولی خب مقاومت کردم و نیم ساعت بعد غذا رفتم آب خوردم
سختیای ترک داره شروع میشه😂

12 پسندیده

سلام شب بخیر
روز یکم : ریحانه…تعهد به برنامه ریزی امروز :white_check_mark:

10 پسندیده

سلام دوستان.
منظور از ۲۱ روز ، پشت سرهم هم باید باشه . مثلا من اگه روز هفتم ، دوباره عادت بدم رو تکرار کنم، ۲۱ روز باید از اول شروع بشه . درسته؟ یعنی زمانی که ۲۱ روز زنجیره داشتم، می تونم برم عادت بعدی.پس احتمالا زمان چالش بیشتر می شود.

10 پسندیده

بله دقیقا اگه توی این ۲۱ روز قطعش کنین همه چیز ریست میشه
و خب ما دقیقا اینجا می‌خوایم نزاریم قطع بشه دیگه :muscle:

10 پسندیده

فوق‌العادع :sparkles:
منم این مشکل تعهد به برنامه ریزی رو دارم ولی فعلا اولویتو گذاشتم با با اینکه با موهام ور میرم

8 پسندیده

عوضش هرچقد سختی میکشین آخرش دو برابر خوشحالین

8 پسندیده

سلام دوستان. :person_raising_hand::raising_hand_woman:

10 پسندیده

ممنونم :cherry_blossom:
من به خاطر کرونا اخیرا نمیتونستم به همه ی کار هام برسم چون به برنامه ریزیم پایبند نبودم ولی دیروز تونستم و حس خوبی داشت :smiling_face_with_three_hearts: :ok_hand:t2:

10 پسندیده

پس اگه مثلا برای یک نفر قطع بشه ، تکلیف چیست ؟

9 پسندیده

برا اون یه نفر می‌تونه بیشتر ادامه پیدا کنه ولی خب کلیت چالش ۲۱ روزه

9 پسندیده

اینو باید درساخانم از استاد (مامانشون) سوال کنند و بهمون بگن. ولی خب کسانی که اینجان همه انسانهای با اراده ای هستن و اگه غیر از این بود بجای مطالعه ی زبان میرفتن دنبال تفریحشون. :slightly_smiling_face:

9 پسندیده

بله بالاتر گفته بودم که بیست و یک روز باید پشت سر هم باشه و اگه قطع بشه ریست میشه همه چیز

اقا ابوالفضل برا چالش پرسیدن ک چجور میشه و خب قرار شدش برا اون یه نفر چالش ۱ روز بیشتر بشه ولی کلیت چالش ۲۱ روز باشه

8 پسندیده