بهترین روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان

مژده عاشقتم یعنی :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

مقاله ی خوبی در اختیار گذاشتید . ممنون
خیلی وقت بود که برای اموزش زبان پسرم فکر میکردم ، طی مشورت با چند نفر از این کار منصرف شدم ، معتقد بودن تا زمان مدرسه نباید بچه رو درگیر آموزش کرد.
اما خودم خیلی مشتاقم واسه یادگیریش .

6 پسندیده

مژده جون انگاری بدت نمیاد دعایی که واسه اقا فرزاد کردم شامل حال شما هم بشه :smiley:

3 پسندیده

@a.bayani
:joy::joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::kissing_heart:

@eli_j_p
دوجین؟‌ :joy::joy:
تو بگو ۴ جین بازم میگم ایشالا :heart_eyes::joy:
فقط تعداد دخملا بیشتر باشه لطفا :joy::wink::joy:

3 پسندیده

خواهش میشه :grin::rose:

خواهش می کنم :rose:
اینکه میگن اینکارو نکنید واسه اینه که بچه تو تکلمش اختلال ایجاد نشه.
البته بهتره از سن 4 یا 5 سالگی کم کم باهاشون کار کنید.

4 پسندیده

مرسیییی بابت این مقاله عالی واقعا جاش خالی بود من بی صبرانه منتظر ادامه این مقالاتم خسته نباشید :clap:t3::clap:t3::rose::rose:

2 پسندیده

خواهش می کنم
حتما ادامه دار خواهد بود :+1::sunglasses:

1 پسندیده

اقا کامبیز بقیه این مقالات کی اماده میشه؟ ما همچنان منتظریم :sweat_smile::sweat_smile:

@YoKambiz

3 پسندیده

منابعش رو آماده کردم ولی باید درستش کنم.
فعلا میدونم نمیشه.
چون هم سرما خوردم نمیتونم صدا ضبط کنم.
هم اینکه وقت نمیکنم.

ایشالا به زودی ولی قول نمیدم کی
یهو میام میگم سوووووورپراااااااااایزززز :grin:

6 پسندیده

سلام، الان به طور قطع میگم عجب گنجی هست این تالار. عجب صیدی من داشتم. این تاپیک عالی و محشر هست. میتونم بگم به همه نکات و حرفها اعتقاد کامل دارم و به نحوی به خیلی از سوالات من جواب داد. من یه تجربه کوچولو از طریق آموزش زبان به دخترم دارم و تاثیر آموزش از طریق بازی رو نشون میده دوست دارم بگم که موید نکات ذکر شده هست. آلاء هنوز دو ساله نشده بود وتازه میتونست خودش کارهاش رو انجام بده مثل شستن دست، من برای نحوه آموزش صحیح، بهش یاد دادم همزمان که داره دستش رو با مایع میشوره با هم از ۱ تا ۱۰ به انگلیسی بشماریم ، در حقیقت یه تیر و دو نشان بود، هم نحوه صحیح شستن دستش رو یاد میگرفت با شادی و بازی، هم یه کوچولو با اعداد آشنا شد بعد یه بازی برای حروف به همین سبک. یه مدت هم فرستادم کلاس زبان فقط با این هدف که گوشش آشنا بشه که خسته شد، و حالا از این مطلب ارائه شده هم میشه بهره بهتری بگیرم چون یکی از دغدغه هام بود. سپاس بخاطر نکته سنجی و تلاش شما

9 پسندیده

ممنون که تجربیاتتون رو به اشتراک میزارید چرا که هنوز که هنوزه خیلیا به این متود ها شک دارند و میشه بهشون حق داد.
خدا دخترتون رو براتون حفظ کنه و امیدوارم دختر موفقی بشه :rose::rose::heart_eyes:

ایشالا سعی میکنم در آینده به موضوع کودکان بیشتر بپردازم چون مادرای گروه خیلی مصمم به آموزش به کودکان هستند و من خودمم دوست دارم بیشتر درباره کودکان بدونم.

حتما در آینده مطلب خوبی پیدا کردم با شما دوستان به اشتراک میزارم.

6 پسندیده

ممنون از لطفتون

چقدر عالیه، پیشاپیش سپاس فراوان.

3 پسندیده

انشاءالله ک زودتر حالتون‌ خوب بشه و سرتون خلوت بشه و بتونین زودتر پستاشو اماده کنین چون من خییلی مشتاقم راجب این موضاعات بدونم بازم سپاس از زحمتاتون

5 پسندیده

سلام آقای کامبیز.
وقتتون بخیر. :rose:
مثل همیشه عالی بود و لذت بردم. :clap::clap::clap::clap::clap::clap::rose:
منتظر پست های بعدیتون هستم.
موفق باشید.
یاعلی.

2 پسندیده

واقعا تکنیک عالی هست به نظرم، یک راه حل خوب آقا کامبیز @YoKambiz

دقیقا این کلمه تشویقی مناسب هست: give me H5

این نکات واقعا کاربردی هستند، قبلا مقاله تون رو خونده بودم ولی همانطور هم که میدونید الان هدفمند تر دارم پیش میرم، ولی مهمترین مشکل من فعلا انسجام منابع هست. ولی باز هم نهایت سپاس رو از تون دارم آقای کامبیز بزرگوار

5 پسندیده

عالی بود آقا کامبیز
من این پست رو ندیده بودم :slightly_smiling_face:
یبار سرچ کردم پیدا نکردم :sweat_smile: تازه با خودم فکر میکردم رو این موضوع تحقیق کنم که امروز دیدم بعله هیچیزی از زیر دست آقا کامبیز در نمیره :sweat_smile:

من از جایی شنیدم با انیمیشن اجازه بدیم خودشون آموزش ببینند چون ممکنه تلفظ ما اشتباه باشه. بنظرتون این نظر درسته؟
چون راهکارهایی که شما دادید با بازی یادگیری واسه بچه ها جذابتر هست
یا مشکل نداره اگه تلفظ پدر و مادرشون صحیح نباشه؟

چه مامان با حوصله و خوش ذوقی آفرین :clap:t2:

3 پسندیده

سلام سمانه خانوم
بله تلفظ اینجا فدا میشه.
درباره انیمیشن ها من نظرم مثبت نیس ولی
چون اگه بچه هیچی از انیمیشن نفهمه فایده ای نداره
بهتره یه کمک کنار بچه باشه و به فهمش کمک کنه
در کل بهترین راه واسه به تسلط رسوندن بچه اینه که باهاش انگلیسی صحبت کنید.
و از تکنیک های Tpr و tprs استفاده کنید.
حتما در آینده درباره کودکان مقاله مینویسم

2 پسندیده

مقاله ای جی رو دیدید راجب اموزش به کودکان؟
من در تلاشم ترجمش کنم بزارمش اینجا

4 پسندیده

سلام آقا کامبیز.

:ok_hand:t2: منم حس میکنم انیمیشن خسته کننده میشه زیادش.
اگه زبان پدر و مادر قوی باشه و بتونه با بازی به بچه آموزش بده خیلی مفید تره.
مچکرم بابت مقاله و راهنماییتون. منتظر مقاله های بعدیتون هستیم :slightly_smiling_face:

2 پسندیده

سلام
اگه خواستی میتونی رو کمک منم حساب کنی :blush:

2 پسندیده