مشکل قطع شدن و متوقف شدن شدن فایل های صوتی

سلام وقت شما بخیر
ببخشید برای زبان شناس برای گوشی و هم برای گوشی مادرم که آیفون و اندروید هستن گاهی دچار مشکل میشه و صدا رو دیگه پخش نمیکنه و حتما باید گوشی هامون رو یک دور کامل خاموش روشن کنیم تا دوباره درست بشه و معمولا هم این اتفاق زمانی می افته که وقتی از واتس آپ یا اینستا پیام نوتیفیکشن میاد اگه مستقیم از اون نوتیفیکیشن پیام ها رو باز کنیم یا برنامه رو باز کنیم و صدا رو پخش کنیم و بعدش وقتی همچنان صدا در حال پخشه وارد برنامه های دیگه بشیم این اتفاق می افته.میخواستم بدونم که سایر زبان آموز ها هم همین مشکل رو دارن و برای رفع اش زبانشناس برنامه رو تعمیر و آپدیت میکنه؟و اینکه آیا این برنامه نسخه وب هم داره؟چون با گوشی با وجود این مشکلات خیلی اذیت میکنه و من واقعا از پاسخگویی و مطالب برنامه زبانشناس واقعا راضی هستم و فقط اگه این مشکل حل بشه واقعا عالی میشه
ممنونم خدا قوت

این تاپیک مربوط به درس« قدرت مینی استوری ( استیو کافمن) » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « پادکست آقای ای جی » فصل: « بخش ۱ »

5 پسندیده

من فکر میکنم شاید ایراد از سیستم شما باشه
نمیدونم
برا من مه گوشیم شیائومیه و مادرم که آیفونه این ایرادات وجود ندارن

3 پسندیده

سلام دوست خوبم این مورد گزارش شده قبلا که به صورت کلی باید رفع بشه…اما خود من به شخصه وقتی میبینم صدا قطع شد یک دور یا از درس میام بیرون و برمیگردم مشکل حل میشه، یا اینکه یک دور دکمه هوم رو میزنم و برنامه رو میبندم و دوباره باز میکنم و این مشکل رفع میشه… از این موارد برای مشکلات مقطعی استفاده کنین اما حتما به پشتیبانی اپلیکیشن هم اطلاع بدین تا به تیم فنی ارجاع بشه

در مورد نسخه ویندوز هم که پرسیدین در حال ساخت نسخه ویندوز هستیم اما تا اون موقع میتونین از نسخه شبیه‌ساز ویندوز مثل memu استفاده کنین

5 پسندیده

برای منم هرچندوقت یکباراتفاق می افته وبه پشتیبانی اعلام میکردم وهیچ نتیجه ای هم نگرفتم ونفهمیدم ازاپه یاگوشی ولی دیگه عادت کردم به نظرم همون خاموش روشن کردن گوشی بهترین وسریعترین گزینست😃

4 پسندیده

سلام عزیز بزرگوار
نه ایراد از نرم افزار زبانشناس نیست اشکال تنظیمات گوشی هستش

3 پسندیده

چطور میتونم تنظیم اش کنم که این اتفاق نیوفته؟

3 پسندیده

سلام سارا عزیز

قبل از هر چیزی باید بگم موارد فنی رو اگر در داخل پشتیبانی برنامه پیگیری کنید بهتره چون در تالار امکان دسترسی به لاگ برنامه تون نیست که واحد فنی بتونن مشکل رو بررسی کنن، اما در مورد مشکلتون ما موارد مشابه گزارش دریافت کردیم که مشکل از گوشی هست، ممکن است برنامه دیگری درخواست پخش صوت را بدهد و به همین دلیل صوت برنامه متوقف شود . وقتی که داخل برنامه تشخیص داده میشه که یک برنامه دیگر اختیار پخش صوت را در دست گرفته، پخش برنامه متوقف میشه. این کار مخصوصا برای زمانی که گوشی شما زنگ میخورد حیاتی هست. در این حالت اگر دیگر برنامه‌های شما به صورت بدی توسعه داده شده باشند که بی دلیل درخواست پخش صوت بدهند این اتفاق رخ خواهد داد. متاسفانه امکان تشخیص اینکه کدام برنامه این مشکل را برای شما ایجاد کرده برای واحد فنی وجود نداره

4 پسندیده