ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

ضمن تشکر بهترین منبع برای لیسینینگ و تمرین لغت هست. خیلی راضی هستم و فکر میکنم در این مدت کم که وارد شده ام لیسیننگم خیلی بهتر شده.

6 پسندیده

بسیار برنامه خوب و کاملیه واقعا تا حالا مرجعی به این خوبی وانگیزشی واسه آموزش زبان ندیدم

6 پسندیده

خیلی خوب هست میشه گفت عالی هست ولی یکمی داستان سخت میشه یعنی نمی فهمی راجب چیه یا یک داستان رو تاره گوش میدین حوصله آدم سر میره اما درنتیجه برنامهی خوبی هست کسی هستی عاشق آموختن زبانی و راضی هستی تمام مشکلات وسختی هارو به جون بگیری تا زبان یاد بگیری پس شک نکن همین الان برنامه رو نصب کنید .و هزینه های اشتراک هم خیلی کمه در ماه تنها ۱ کتاب بخری از ۲۰تومن بالاست چه برسه این همه مطلب و کتاب فقط اینو میتونم بگم ۳ روزه نصب کردم مطلب های یا جمله های که در دبیرستان آموخته بودم از ذهنم پریده بودن به سریع ترین حالت ممکن دارن بر میگردن و یواش یواش داستان های بیسیک رو میفهمم از سازنده و هرکسی که در زمینه توسعه این برنامه تلاش میکنند سپاس گزارم ممنون که چنین برنامه نوشتید هرجا هستید موفق سربلند باشید.

5 پسندیده

روش جدیدی که دارم تمرین میکنم،جامع و کامل

6 پسندیده

سلام. یه آپ هست به اسم wordup . هردوتارو استفاده میکنم چون هرکدوم یه امکان جالب دارن. آپ شما فیلم ها و … و اون آپ توی دیکشنری خیلی بهتره. تو خود دیکشنری هم میشه کلماتی که بلد نیستی کلیک کنی بخونی. در کل دیزاینش تو این قسمت خیلی بهتره. اگه میتونستید این مورد رو هم اکی کنید خیلی خوب بود. در کل راضیم مرسی

3 پسندیده

سلام.
شما باید با توجه به سطحتون یکی از پکیج ها رو انتخاب کنید اگر مبتدی هستید داستان های کودکانه وگرنه می تونید از پادکست ها یا دوره های Effortless English شروع کنین به خصوص دوره قدرت که بســـــیار مفیده‌.

این مقالات بهتون کمک می کنن :point_down:

بازم سوالی داشتید بپرسید @morteza13631
دوستان حتما کمکتون می کنن :rose::tulip:
و بدونید شما بهترین جا رو برای یادگیری زبان انتخاب کرده اید :cherry_blossom::bouquet:

5 پسندیده

خیلی خوبه ولی اگر تمریناتی هم در اون لحاظ بشه که انجام بدیم و یه منتور تصحیح کنه مثل آیلتس کامل خواهد بود

5 پسندیده

عالی .من واقعاراضیم یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزشی هست .ممنون

6 پسندیده

نرم افزار زبانشناسی خیلی از نیازهای اموزش رو پیش بینی کرده و پاسخی در دسترس فراهم کردهبراش. من که خیلی کیف کردم. دمتون گرم.

6 پسندیده

اگر راهنمایی نحوه شروع درس ها گنجانده کیشد خیلی عالی بود

6 پسندیده

تا حالا ک خیلی خوب بوده، هم محتوا و هم پشتیبانی. اون قسمت زنجیره، هم باعث میشه که ادم مجبور بشه به ادامه دادن و هر روز مطالعه کنه🙈.

6 پسندیده

اپلیکیشن بسیار عالی است

6 پسندیده

خوب بود و بسیار آموزنده استفاده کردیم

6 پسندیده

ممنونم از برنامه شما هر چند زیاد باهاش کار نکردم ولی انگیز میده ممنونم

6 پسندیده

برنامه خوبیه موضوع زیاد داره برا خوندن میتونی هر کدوم خواستی انتخاب کنی فقط یه مشکلی که داره اگه یه بر نامه هم کنارش میداد برا شروع خوب بود ادم از این شاخه به اون شاخه نمیپرید

7 پسندیده

عالی و مفید و کاربرری
تشکر از اعضای گروه زبانشناس

در هر حالتی و مکانی میشه انگلیسی یادبگیری
قورتش بدی

6 پسندیده

این برنامه فوق العاده ست
مثلا لغاتی که بلد نیستی تو تمام متون هایلایت میشه و مدام تو جمله های مختلف میتونی ببینیش:heart_eyes: من عاشقش شدم شبانه روز دارم باهاش مطالعه میکنم خیلی کامله واقعا دستتون درد نکنه خسته نباشیییید:heart::heart::heart::rose::rose::rose:

7 پسندیده

عالیه مخصوصا داستانهای بچه گانه

5 پسندیده

aaaaliiii boooooood va Taxi Kona der

5 پسندیده

خوبه فقط گرامر رو کم داره

4 پسندیده