ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

سلام، ممنون از منابع آموزشی شما، من دو ماه زنجیره رو همچنان ادامه میدهم، خدا رو شکر ، با پشتکار ، قطعا جواب میدهد.، من روشهای مختلف و سی دی های متنوعی امتحان کردم، خوشبختانه این برنامه مثل عادت روزمره شده، امیدوارم تا رسیدن به هدفم زنجیره رو ادامه دهم.
با سپاس از شما عزیزان

2 پسندیده

عالی ، کامل ، کاربردی

2 پسندیده

بسیار عالیه از خیلی از کلاسایی که رفتم موثرتر بوده ممنون زبانشناس

2 پسندیده

عالی هستید. توضیح بیشتری ندارم

2 پسندیده

سلام ممنون از اپ خوب و کاربردیتون ببخشید سطح دو یا سه از کجا اومده چطور تشخیص داده تعیین سطحش کجا هست

1 پسندیده

دوست خوبم در تلاش هستیم همه موارد رو بهتر کنیم اگر نکته ای هست که میتونه به بهبود اپ کمک کنه ممنون میشم توی لینک زیر برامون بنویسین تا همکاران بررسی کنن

اگر تعیین سطح اولیه اپلیکیشن رو انجام ندادین پس از میزان مطالعه و لغاتی که به «میدانم» تغییر دادین این سطح رو برای شما تشخیص داده

1 پسندیده

بی نظیر… واقعا خیلی خوب حرفه ای … دمتون گرم

2 پسندیده

سلام برای من ورژن جدیدتان کاملا عجیبه مدت طولانی با روش قبلی کار کرده بودم و امروزشوکه شدم امیدوارم این تغییر برای زبان آموزان مفید باشه

چه فرقهایی کرده که براتون عجیبه؟

درود به نظر من از نرم افزارهایی که مشاهده کردم زبانشناس از همه بهتر بوده
سپاس از تلاش برای روز به روز بهترکردن آن

2 پسندیده

A revolution in language learning apps. Delete the rest of the apps and have just Zabanshenas. It’s Enough for a lifetime

2 پسندیده

وقتتان بخیر
فونت بسیار ریز و کم رنگ شده است و قابل تنظیم‌هم‌نیست قبلا بهتر بود

1 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی

2 پسندیده

خیلی عالیه:heart_eyes::heart_eyes:
کلی انگیزه میگیری برا یاد گیری زبان و کلی حالت خوب میشه، با این نرم افزار واقعا میشه زبان رو زندگی کرد.
ممنون از تیم خوب زبانشناس، خدا قوت💝

2 پسندیده

با سلام. باورم نمی شد که در میان انبوه نرم افزارهای یاددهی و یادگیری زبان، یک نسخه ایرانی تا این اندازه بتواند خوش بدرخشد. بنده برای تیم زبان‌شناس آرزوی بهروزی و پیروزی دارم.

5 پسندیده

ورژن جدید را پشیمانم نصب کردم چون قابلیت جعبه لاینتر خیلی پایین آمده. هیچ لغت جدیدی را از بیرون نمیشد واردش کرد و…

3 پسندیده

بی نظیره، کلی پیشرفت کردم

2 پسندیده

بسیار عالی تبریک میگم به تیم قوی تون

2 پسندیده

عالی. بسیار کاربردی. رابط کاربری خوب

2 پسندیده