ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.720566318926974 671

سلام وقت بخیر
اینکه گفته میشه هر درس یک هفته زمان بذاریم یعنی برای موضوع باورها که ۳ درس هست باید سه هفته وقت گذاشته بشه؟؟

سلام وقت بخیر
هر روز یک درس که شامل سه بخش و یا چهار بخشه رو باید بخونید
درس اصلی، واژگان، مینی استوری و یا دیدگاه
همه این بخش ها در قالب یه درس ارائه شده که بمدت ۷ روز گوش و تکرار میکنین تا کاملا مسلط بشید.

نحوه مطالعه این دوره رو لینک زیر رو بخونید

آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

من تا الان چهار درسشو گوش دادم اما خیلی راحته برام نمیدونم باید حتما هر درسو یه هفته گوش کنم؟ یعنی نمیشه تو یه هفته دو یا سه درسشو گوش کنم؟

اگر دورع قدرت خیلی راحته سطح شما بالاست میتونید مگاداستان رو انتخاب کنید

مگاداستان چی هستش؟

پکیج مگاداستان مثل انگلیسی قدرت از تکنیک پرسش و پاسخ تهیه شده و برای سطح پیشرفته ست از کاوش سرچ کنید مگاداستان

و نحوه مطالعه مگاداستان لینک زیر رو بخونید

کلمات کاربردی و مفیدی را آموزش داد

جالب

:raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::rose::rose:

کامل رو ضمیر ناخودآگاه آدم تاثیر میذاره و باعث میشه خیلی خیلی خیلی روون تر صحبت کنی :)))

1 پسندیده

عالی:pray:

Great​:arrow_up: He uses words that I’ve not heard before.

I was pleasured when listen to it and aj hug’s teachig is excellent I love you aj hug​:smiling_face_with_three_hearts:

اینم خیلی بلوف میزنه مثلا توی درس «تندرستی در صد سالگی» میگه paul bragg توی ۹۶ سالگی در حال موج سواری مرده!!!
در صورتی که در سن ۸۱ سالگی بر اثر حمله قلبی مرده!!!
خواستید چک کنید کافیه تو گوگل سرچ کنید…
خدا کنه حرفاشم راجب زبان بلوف نباشه:rofl:

خیلی خوبه:ok_hand:t2::ok_hand:t2:

oh come on … its goooood

Tnx

یه سوال دارم آیا دوره قدرت کلمات کاربردی آیلتس رو هم شامل میشه منظورم کلمات کتاب vocabulary for ielts هست

کتاب لغات رو نخوندم ولی خیلی از کاربران با انگلیسی قدرت نتیجه گرفتن و راضی بودن و اینکه مجموعه لغات آیلتس تمرکزش بر روی واژگانه و انگلیسی قدرت تمرکز بر روی مکالمه، تلفظ و واژگان هستش این دو مجموعه متفاوته قطعا

در جواب zizi
من تقریبا این دوره رو تموم کردم و فقط یک درس برام مونده، الان دوره vocabulary for ielts رو که میبینم تقریبا 400 500 کلمه جدید زده برام

1 پسندیده