انتشار نسخه ۸ نرم افزار زبانشناس

سلام خدمت تیم زحمتکش زبانشناس :smiling_face_with_three_hearts::heartbeat:
من درباره ی دانلود برنامه خیلی سردرگم بودم نمی دونستم دانلود کنم یا نه
امروز آپدیت کردم و خیلی خیلی راضی هستم
همه چیش خیلی خوشگل شده ، اصلا یه جور باکلاس شده
:star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

مرسی از زحمات تک تک شما :heart_eyes::heart::blush::rose::sparkles:

10 پسندیده

@parham95 @abalfazl @hasan90 با توجه به اینکه هنوز در حال تکمیل موارد هستیم اجازه بدید توضیحات تغییرات جدید رو بعد از اینکه همه چیز اوکی شد بگیم. بزودی انجام میشه.

5 پسندیده

من فقط اینو بگم
ظاهر برنامه خوبه. ولی اولویت معایب هست.
دیکشنری واقعا افتضاح شده .
ترجمه غلظ زیاد دیده میشه.
در بخش پلیر لطفا تکرار پخش
از A تا B را اضافه کنید.
دستون درد نکنه.

6 پسندیده

با تشکر از برنامه خوبتون، اگه هرچه زودتر لایتنر اصلاح کنید، دیگه عالی میشه. لایتنر باید قابلیت ویرایش داشته باشه. بنظر بنده برای صرفه جویی در وقت و ارامش و راحتی همه دوستان کاربر، خواهشا قابلیت های زیر به لایتنر اضافه کنید:
اول اینکه هر کلمه چه از داخل و چه از خارج متن ها رو بتوان به لایتنر اضافه نمود.
دوم اینکه یک کلمه ممکنه چندین معنا داشته باشه، استدعا می کنم، ویرایش معنی رو دراختیار کاربران بگذارید، بالاخص اینکه خیلی از کلمات در لایتنر فاقد معنی اند.
سوم اینکه بجای زبانه مثال کادر بزرگتر کنید که تمام پاراگراف مثال قابل نمایش باشد.
چهارم اینکه، دسترسی به دیکشنری ها در همان صفحه اول ممکن باشد، دیگر نیازی به زبانه دیکشنری نباشد، واقعا دسترسی به دیکشنری ها حوصله بر شده.
پنجم اینکه به جای زبانه تعداد لغات که کاربردی هم نداره، عدد نمایش داده شود.
خلاصه اینکه با طراحی کارآمد در همان صفحه اول کلمه، همه امکانات لایتنر، بی دردسر در دسترس باشد.
پیشنهاد دیگرم اینست که برای سنجش مهارت مکالمه نیز همانند برنامه Tell me more راهکاری پیش بینی و امکانات مناسب به برنامه خوبتان افزوده شد.
در پایان دعا می کنم، خدایا این تنها دلخوشی اوقات فراغت، برنامه زبانشناس از ما نگیر، آمین.

12 پسندیده

لطفا لاینتر هر درس رو هم برگردونید :sweat::sweat: اصلا نمیتونم با حس خوب زبان بخونم مثل قبل :fallen_leaf::fallen_leaf::fallen_leaf::fallen_leaf::fallen_leaf::fallen_leaf: ایشالا زودتر اپدیت بعدی بیاد کلی ایراد رفع شده باشه:smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

سلام
توی این اپدیت جدید نرم افزار خیلی جذاب تر شده
اما چند تا مشکل داره مثلا اینکه نمیشه خودت چیزی رو توی دیکشنری سرچ .کنی خیلی خیلی بد شده
بعضی وقتا نرم افزار کلا بسته میشه حین مطالعه
هر وقت روی زمان درس کلیک کنی و تایم پیشروی درس معکوس بشه اگر از درس خارج شی دوباره به حالت اول بر میگرده
توی حالت دارک جمله ای که داره خونده میشه خیلی بُلد نیس و میتونه بیشتر بلد شه

9 پسندیده

سلام،خسته نباشید،پس کی امکان ویرایش دیکشنری امکانپذیر میشه،قفل شدیم اینطوری،کاش آپدیت نکرده بودم،امکانش هست وکب های اینیوز را هم در نرم افزار قرار بدید،بخدا خیلی از مخاطبینتون راخوشحال میکنید اینطوری😢

5 پسندیده

طی دو هفته آینده این امکان مجدد فراهم می‌گردد

5 پسندیده

من اصلا راضی نبودم از آپدیت. این که نمی‌شد لغت‌ها رو تو خود درس سفید کنی از همه بیشتر رو مخ بود. تعداد کلمات آبی و زرد رو هیچ جا نشون نمی‌داد.
یعنی کلا می‌دونم خیلی زحمت کشیدن ولی نفهمیدم دقیقا چی بهتر شده.
انتظار داشتم اون بخش منابع که انگشتت آدم رو می‌سابونه درست شده باشه که فرقی نکرده بود. :grin: (یعنی باید زیر هم باشه که راحت بتونی همه‌ش رو ببینی. ولی کنار هم قرار گرفته و مرور کردنش خیلی سخته.)
خلاصه پاک کردم و دوباره از بازار نسخه‌ی قدیمی رو نصب کردم. همه چیز برگشت به شش روز قبل ولی ارزشش رو داشت. :grimacing:

4 پسندیده

بیشتر توضیح میدین چه مشکلی به وجود اومده؟

1 پسندیده

فکر کنم منظورشون اینه که گزینه حذف لایتنر رو که می زنی ، نمیدانم میشه و مجبوری بری دنبالش بگردی تا سفیدش کنی. اما اگه یه گزینه به حذف از لایتنر اضافه بشه که *به میدانم تبدیلش کن * مستقیم سفید میشه

7 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

سلام مجدد،ممنونم،کتابهای لغت اینیوز چی؟خواهش میکنم بررسی کنید

1 پسندیده

دقیقا این مشکل استفادم رو از اپ فلج کرده :man_facepalming:t4:

3 پسندیده

دقیقا
منم همین مشکلو دارم مثلا کلی لغت رو که یاد گرفتم از لایتنر خارج میکنم بعد میبینم هیچی به قسمت میدانم اضافه نمیشه بعد باید کلی تو درسا بگردی که اون لغاتو پیدا کنی و به میدانم اضافه کنی

3 پسندیده

لطفا این مورد رو درست کنید

3 پسندیده

بسیار عالی.

در دستور کار قرار گرفت.

6 پسندیده

سلام
بنظرم باید کلا استفاده از درصد رو به عنوان یه گزینه اضافی بزارن و اعداد و تعداد مثل نسخه قبل بزارن توی اطلاعات هر درس بمونه

دکمه تغییر پوسته به سیاه و سفید بیاد توی منو کشویی سمت چپ ن این که توی تنظیمات بمونه از نظر یو ایکس و تجربه کاربری واقعا واجبه

لایتنر هم ممنون میشم امکان مرور چندباره کلمات رو اضاف کنید بهش یک بار مرور میکنیم دیگه نمیشه مرور کرد واسه همین من مجبور شدم یه اپ لایتنر جداگانه نصب کنم :pensive:
لایتنر باید کاملتر از اینا باشه

اقا قربون دستتون یه دیکشنری درست درمون فارسی به انگلیسی دیگه هم اضافه کنید که اطلاعات کاملتری بده مثلا انواع حالات کلمه رو بده عین فست دیکشنری یا پیکو دیکشنری

مچکرم که به بازخوردهامون اهمیت میدین:pray::clap:

5 پسندیده

سلام یه سری کلمات هستن که کم کاربرد هستن و یادگیری اونا در اولویت نیست
نسخه قبلی این قابلیت رو داشت که اون کلمات رو به نمیدانم تغییر بدیم بدون اینکه به لایتنر اضافه بشن ولی این قابلیت در نسخه جدید حذف شده
لطفا این قابلیت رو برگردونید

5 پسندیده

سلام دوست خوبم این قابلیت موجوده فقط به جای هایلایت زرد یک خط ابی زیرش میاد

4 پسندیده