انتشار نسخه ۸ نرم افزار زبانشناس

بله متوجه شدم ولی اون جوری بهتر تو چشم بود

3 پسندیده

سلام
این قابلیت خوبه . وقتی که به لغات جدید برخورد میکنم و اگه اهمیت داشت کلیک میکنم تا به خط آبی دربیاد این خط آبی نشان دهنده لغاتیه که نمیدانم تا با مرور (گوش دادن ، همخوانی) به لغات عادت کنم بعد به لایتنر اضافه میکنم . زمانی که میخوام به محتوای دیگه برم اون لغات که برام اهمیت نداشت یعنی میدانم رو به رنگ سفید درمیاورم .
این نسخه خوبه ولی مشکلاتی داره که مطمئنم برطرف میشه .

2 پسندیده

گاهی دستمون اشتباهی میخوره
اینجور جاها من اضافه میکنم به لایتنز و مجددا حذف میکنم

اینجوری تبدیل میشه به نمی دانم

1 پسندیده

@hnaseri
چند تا پیشنهاد و مشکل

دکمه های پلی و استوپ و… که روی قفل صفحه نمایش داده میشه در اندروید ده کار نمیکنه.

وقتی در حال مطالعه درس هستیم نوار اسکرول اصلا مشخص نیست که بفهمیم چقدر از متن مونده

کاش پلیر درس یک حالت رانندگی هم داشت، برخی نرم افزار های کتاب صوتی همچین حالتی دارند
که کل صفحه میشه پلیر و سه دکمه عقب و جلو و پلی به صورت خیلی بزرگ کل صفحه رو اشغال میکنن

3 پسندیده

سلام
سوال منم هست چرا هرچی لغات لایتنر رو مرور میکنم و کلمه ی می دانم رو میزنم باز روز بعد همون لغات میاد تو لایتنر؟؟ چقدر طول میکشه از لایتنر خارج شن؟ چجوری حذفشون کنیم
@hnaseri

4 پسندیده

هر روز نباید بیان. بایستی طبق زمانبندی مشخص بیاد. تقریبا ۳ ۴ ماه طول میکشه که لغت از لایتنر خارج بشه ولی طی این ۳ ۴ ماه معمولا بایستی کمتر از ده بار ببینیدش

اگر لغتی مرتب میدانم میزنین و تکرار میشه توی قسمت پشتیبانی اپلیکیشن مطرح کنین که بررسی کنیم.

4 پسندیده

برای منم بعضی لغت‌هارو هر روز میپرسه ول کن نیست فکر میکنم شاید ۳ ۴ روز گاهی ۵ روز پشت هم
ولی راستش نشد که یبار بنویسمشون که بهتون بگم دقیقا کدوما

2 پسندیده

منظورم اینه که باید جداگانه وارد لایتنر بشی تا بگی کلمه‌ای رو می‌دونی. من خیلی وقت پیش همینجا خونده بودم که لایتنر اینقدرها فایده‌ای نداره و کلمه رو باید در متن یاد گرفت.
بنابر این به نظرم قابلیت خیلی خوبی بود که از داخل متن بتونی بگی این کلمه رو بلدم و به تدریج که درس رو مرور می‌کنی کم‌کم سفیدش کنی. و یه آواتار گیاه هم بود که نشون می‌داد تو چه مرحله‌ای از حفظ کردن لغت قرار داری که بامزه بود.
یه مشکل دیگه که دیکشنری داخل درس داشت این بود که وقتی لغت رو به لایتنر اضافه می‌کردی، خودش خارج نمی‌شد. برای من یه کم طول کشید که بفهمم الان لغت رو اضافه کرده (چون بعد از اضافه کردن، صفحه هیچ تغییری نمی‌کرد) و الان باید دوباره متن رو لمس کنی که یادش بیاد خارج بشه.:slight_smile:

3 پسندیده

سلام دوستان
من اگه به نت وصل نباشم ،عملا هیچ استفاده ای نمی تونم ازهیچ قسمت زبان‌شناس داشته باشم.
نه زوم ،نه زیبوک ونه هیچ قسمت دیگه ای.
کسی دیگه ایم این مشکلو داره.این مدتیم که بروزرسانی کردم،ازنسخه قدیمی که روی گوشی دیگه دارم،استفاده میکنم.صبر کردم ببنیم حل میشه یانه.
ممنونم از پاسخگویی

2 پسندیده

درسته ولی در ادامه لایتنر زبانشناس شامل مثالهای متنوع و متون بلند تری میشه که کاربردشو بیش از پیش میکنه

این مشکل توی نسخه های اولیه بود. الان برطرف شده.

4 پسندیده

من نسخه ی ۷.۸.۱۹ رو نصب دارم.ولی فقط صفحه ی اول برام بازمیشه.

3 پسندیده

از طریق قسمت پشتیبانی پیغام بدین بررسی کنیم.

4 پسندیده

خیلی ممنونم.حتما اونجا پیام میدم.

1 پسندیده

سلام . زبانشناس مگه چندتا نسخه داره . میشه توضیح بدین؟؟

3 پسندیده

سلام.
نسخه ی قدیمی ۷.۳.
نسخه ی جدید۷.۸.۱۹
البته من نسخه ی قدیمی رو یه گوشی دیگه دارم.
حدس می‌زنم شما کاربر جدید باشید.

1 پسندیده

یک مشکلی که پیش امده کلمات لایتنر که اماده یادگیری اند داخل خود درس دیگر نشان داده نمیشن

3 پسندیده

بله محدودیتی برای بارگذاری سریال وجود نداره دوست خوبم…یک مقدار چون درخواست‌های فیلمها زیاد بوده به همین دلیل با فیلمها شروع شده اما درخواست سریال هم یکی دو موردی داشتیم که در لیست درخواستها ثبت شده، اگر سریال خاصی مدنظرتون هست اطلاع بدین حتما در لیست قرارش میدم :relieved::rose:

5 پسندیده

در مورد ترجمه غلط، ممنون میشم درسی اگر نیاز به ویرایش داره توی این لینک اطلاع بدیت تا همکاران بررسی کنن

4 پسندیده

سلام
یادمه چند ماه پیش صحبت از قابلیتی میکردین که میخواین به برنامه اضافه کنین
قابلیت پیشبینی نمره تافل و آیلتس با توجه به لغاتی که میدونیم
چی شد کلا بیخیالش شدین
ممنون
در ضمن نسخه جدیدتون هم خیلی خوبه

10 پسندیده

بیخیالش نشدیم. هنوز فرصت نشده.

7 پسندیده