تالار زبانشناس

انتشار نسخه ۸ نرم افزار زبانشناس

سلام دوستان

از آخرین به‌روزرسانیمون زمان زیادی میگذره و احتمالا حوصله‌ی خیلی‌هاتون سر رفته اما خوشبختانه الان با دستی پر خدمتتون رسیدیم. تو این نسخه بهبود‌های خیلی خوبی داریم و امیدوارم رضایت شما کاربران محترم رو به دنبال داشته باشه

توجه: از اونجایی که تغییرات این نسخه خیلی گسترده هست احتمال بروز مشکل در اون هم بسیار زیاد هست. گرچه ما تست‌های زیادی انجام دادیم ولی ممکنه مشکلی از دید ما پنهان مونده باشه و موجب نارضایتی شما بشه. اما تمام سعیمونو میکنیم که این مشکلات به سرعت حل بشه.

بهبود‌های انجام شده

• تغییرات گسترده در رابط کاربری
  • تغییر سیستم لایتنر زبانشناس به سیستم SRS
  • اضافه شدن دیکشنری انگلیسی به فارسی آفلاین و سریع
  • اضافه شدن امتیاز شناخت برای بررسی تمامی فعالیت های شما (مرور لغات و گوش دادن به دروس)
  • سینک خودکار بین دستگاه‌های مختلف

دانلود

قبل از دانلود و نصب برنامه حتما یکبار در اپلیکیشن فعلی زبانشناس خود وارد منوی صفحه اول شده و در قسمت پشتیبان گیری یک با کلیک روی تهیه پشتیبان یک پشتیبان از اطلاعات خود ذخیره کنید.

لینک دانلود

امیدواریم که تغییرات جدید رضایت شما رو بیش از پیش جلب کنه. :blush:

52 Likes

چرا برنامه پوسته نداره؟خیلی بی رنگ و رو شده :slightly_frowning_face:

9 Likes

این مورد هم در ادامه مجدد قرار میگیره

8 Likes

خداروشکر داشتم ناامید میشدم :sweat_smile:،در ضمن عکس پروفایل ام پرید مجبور شدم یکی دیگه بزارم،یه مورد دیگه لغت های آبی درس مشخص نیست خیلی مهم بود

9 Likes

سلام خسته نباشین :raised_hands:t5:
متاسفانه تو لایتنر مثال‌هارو از خود منبع اصلی پخش نمیکنه… بعضیارو اصلا پخش نمیکنه بعضیا هم با موتور تبدیل متن به صدا میخونه

و یه مشکل هم اینکه تعداد لغت‌هایی که تو لایتنر دارم و لغت‌های جواب داده شده رو نمیشه دید که به نظرم خیلی بودنش بهتره

11 Likes

تو خود منابع هم قبلا نشون میداد کلا یا هر بخشش چندتا کلمه جدید داره که اون هم به نظرم وجودش ضروریه

14 Likes

دقیقا :ok_hand:،منم همینو گفتم، بر اساس تعداد لغت دوره رو انتخاب میکردم،الان سطح هم مشخص نیست مثلا سخته ،آسان هست یا خیلی سخت

14 Likes

این مورد رو چک میکنیم

روی نمودار بالای لایتنر کلیک کنید نشون میده

این مورد رو هم در ادامه خیلی بهتر نشون میدیم

10 Likes

ممنونم :pray:t4: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

6 Likes

این موارد رو توی همین اپدیت درستش میکنید یا میره واسه اپدیت بعد دیگه؟ اگه قرار نیست تو این اپدیت درست بشه تا بروزرسانی نکنیم
مچکر

8 Likes

سعی می‌کنیم آپدیتهامون از این به بعد دو هفته یکبار باشه

10 Likes

یه مشکل دیگه هم اینکه اون بخشی که میشد وضعیت خونه‌های لایتنر رو دید که مثلا تو خونه اول دوم و … چند کلمه وجود داده الان وجود نداره

تو خود لایتنر هم نمیشه متوجه شد هر کلمه تو خونه چندمه
تو ورژن قبلی یه گیاه بود که میشد فهمید خونه چندمه

7 Likes

شما احیانا فایلها تون توی حافظه خارجی بوده؟

6 Likes

نه فکر میکنم داخلی بود
چجوری میتونم چک کنم مطمئن شم؟

4 Likes

دیگه کلا چیزی به اسم خونه نداریم

سیستم srs شده که سیستم خیلی بهتریه

بعدا بیشتر در این رابطه توضیح میدیم

8 Likes

باید از توسعه دهنده ها بپرسم اطلاع میدم

7 Likes

بــَــه بــَــه چِــقَدر عــالــــــی :star_struck:
واقِـــعـــاً مَــمــنــون :rose:
خُــدا قُـــوَّت اُســـتـاد ناصِـــری جـان🌹

7 Likes

سلام در بعضی از دروس و دوره ها اسکرول کار نمیکنه

5 Likes

لطفا یه راهکار برای استفاده از کتابهایی مثل vocabulary for IELTS به نرم افزارتون اضافه میکنید

8 Likes

متاسفانه در نسخه جدید معنی فارسی کلمات وقتی در متنی روی کلمه میزنیم نمایش داده میشه.
حتما شما میدونید که دیدن معنی فارسی کلمات باعث ضعف در یادگیری انگلیسی هست . خواهشا سریعا این مشکل رو برطرف کنید…

6 Likes