انتشار نسخه ۸ نرم افزار زبانشناس

سلام دوستان

از آخرین به‌روزرسانیمون زمان زیادی میگذره و احتمالا حوصله‌ی خیلی‌هاتون سر رفته اما خوشبختانه الان با دستی پر خدمتتون رسیدیم. تو این نسخه بهبود‌های خیلی خوبی داریم و امیدوارم رضایت شما کاربران محترم رو به دنبال داشته باشه

توجه: از اونجایی که تغییرات این نسخه خیلی گسترده هست احتمال بروز مشکل در اون هم بسیار زیاد هست. گرچه ما تست‌های زیادی انجام دادیم ولی ممکنه مشکلی از دید ما پنهان مونده باشه و موجب نارضایتی شما بشه. اما تمام سعیمونو میکنیم که این مشکلات به سرعت حل بشه.

بهبود‌های انجام شده

• تغییرات گسترده در رابط کاربری
  • تغییر سیستم لایتنر زبانشناس به سیستم SRS
  • اضافه شدن دیکشنری انگلیسی به فارسی آفلاین و سریع
  • اضافه شدن امتیاز شناخت برای بررسی تمامی فعالیت های شما (مرور لغات و گوش دادن به دروس)
  • سینک خودکار بین دستگاه‌های مختلف

دانلود

قبل از دانلود و نصب برنامه حتما یکبار در اپلیکیشن فعلی زبانشناس خود وارد منوی صفحه اول شده و در قسمت پشتیبان گیری یک با کلیک روی تهیه پشتیبان یک پشتیبان از اطلاعات خود ذخیره کنید.

لینک دانلود

امیدواریم که تغییرات جدید رضایت شما رو بیش از پیش جلب کنه. :blush:

73 پسندیده

چرا برنامه پوسته نداره؟خیلی بی رنگ و رو شده :slightly_frowning_face:

18 پسندیده

این مورد هم در ادامه مجدد قرار میگیره

11 پسندیده

خداروشکر داشتم ناامید میشدم :sweat_smile:،در ضمن عکس پروفایل ام پرید مجبور شدم یکی دیگه بزارم،یه مورد دیگه لغت های آبی درس مشخص نیست خیلی مهم بود

17 پسندیده

سلام خسته نباشین :raised_hands:t5:
متاسفانه تو لایتنر مثال‌هارو از خود منبع اصلی پخش نمیکنه… بعضیارو اصلا پخش نمیکنه بعضیا هم با موتور تبدیل متن به صدا میخونه

و یه مشکل هم اینکه تعداد لغت‌هایی که تو لایتنر دارم و لغت‌های جواب داده شده رو نمیشه دید که به نظرم خیلی بودنش بهتره

26 پسندیده

تو خود منابع هم قبلا نشون میداد کلا یا هر بخشش چندتا کلمه جدید داره که اون هم به نظرم وجودش ضروریه

29 پسندیده

دقیقا :ok_hand:،منم همینو گفتم، بر اساس تعداد لغت دوره رو انتخاب میکردم،الان سطح هم مشخص نیست مثلا سخته ،آسان هست یا خیلی سخت

21 پسندیده

این مورد رو چک میکنیم

روی نمودار بالای لایتنر کلیک کنید نشون میده

این مورد رو هم در ادامه خیلی بهتر نشون میدیم

12 پسندیده

ممنونم :pray:t4: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

6 پسندیده

این موارد رو توی همین اپدیت درستش میکنید یا میره واسه اپدیت بعد دیگه؟ اگه قرار نیست تو این اپدیت درست بشه تا بروزرسانی نکنیم
مچکر

8 پسندیده

سعی می‌کنیم آپدیتهامون از این به بعد دو هفته یکبار باشه

12 پسندیده

یه مشکل دیگه هم اینکه اون بخشی که میشد وضعیت خونه‌های لایتنر رو دید که مثلا تو خونه اول دوم و … چند کلمه وجود داده الان وجود نداره

تو خود لایتنر هم نمیشه متوجه شد هر کلمه تو خونه چندمه
تو ورژن قبلی یه گیاه بود که میشد فهمید خونه چندمه

10 پسندیده

شما احیانا فایلها تون توی حافظه خارجی بوده؟

6 پسندیده

نه فکر میکنم داخلی بود
چجوری میتونم چک کنم مطمئن شم؟

5 پسندیده

دیگه کلا چیزی به اسم خونه نداریم

سیستم srs شده که سیستم خیلی بهتریه

بعدا بیشتر در این رابطه توضیح میدیم

9 پسندیده

باید از توسعه دهنده ها بپرسم اطلاع میدم

8 پسندیده

بــَــه بــَــه چِــقَدر عــالــــــی :star_struck:
واقِـــعـــاً مَــمــنــون :rose:
خُــدا قُـــوَّت اُســـتـاد ناصِـــری جـان🌹

8 پسندیده

سلام در بعضی از دروس و دوره ها اسکرول کار نمیکنه

5 پسندیده

لطفا یه راهکار برای استفاده از کتابهایی مثل vocabulary for IELTS به نرم افزارتون اضافه میکنید

8 پسندیده

متاسفانه در نسخه جدید معنی فارسی کلمات وقتی در متنی روی کلمه میزنیم نمایش داده میشه.
حتما شما میدونید که دیدن معنی فارسی کلمات باعث ضعف در یادگیری انگلیسی هست . خواهشا سریعا این مشکل رو برطرف کنید…

7 پسندیده