انتشار نسخه ۸ نرم افزار زبانشناس

دوستان به نظر شما اپدیت کنیم یا نه؟

5 پسندیده

وقت بخیر
این ایراد نیست ولی یه قدم تجربه ی بهتری در کتاب خوانی به ما اضافه می‌کنه اینکه زمانی که به سمت پایین اسکرول میکنیم کادر بالا محو بشه.

5 پسندیده

سلام وقت بخیر
من چند روز دیدم google play برام برنامه رو بروز رسانی کرده الان دیدم باز زده بروز رسانی این بروز رسانی جدید تره یا همون قبلیه!؟Screenshot_۲۰۲۱-۱۰-۱۸-۱۷-۱۷-۵۴-۱۶۱_com.android.vending|236x500

3 پسندیده

این بروزرسانی جدیدتره

4 پسندیده

متشکرم پس بروز رسانی میکنم

4 پسندیده

این نسخه ای که دارم قسمت پشتیبان‌گیری نداره من ندیدم خودش پشتیبان گیری می‌کنه برنامه که بتونم بروز رسانی کنم؟

4 پسندیده

بله پشتیبانگیری در نسخه ی جدید به صورت خودکار هست.

4 پسندیده

خانم برومند سلام و روزتون بخیر
من در حال دیدن سریال فرندز هستم (به ترتیب و کامل)
امکانش هست اگر قسمت هاییش بود که مغایرتی نداشت بهتون اطلاع بدم که توی اپ آپلود بفرمایید؟

6 پسندیده

سلام به نظر منم اگر قسمت های خوب فرندز را قرار بدید عالی میشه :star_struck::running_woman:

8 پسندیده

سلام چرا من میزنم گوگل پلی نمیاره بروزرسانی جدیدشو
و اینکه من هرچی شما و گوگل پلی بزاره آپدیت میکنم ولی چرا عکس تو داستان های بچه گانه نمیاره
و اینکه وقتی کلمه ای رو میزنم ترجمه نمیاره
اگه میشه به سوالم پاسخ بدید

4 پسندیده

بروزرسانی هنوز کامل توی گوگل پلی منتشر نشده. اگر مایل هستید از همین لینک صفحه فعلی بروزرسانی کنین.

7 پسندیده

آقای ناصری عزیز
من اینجا الان بروزرسانی کردم
و دوباره امتحان کردم
ولی نمیاره
مشکل از چیه؟

4 پسندیده

منظورتون عکس هست؟ فقط توی نسخه صوتی میاره.

5 پسندیده

به پیشنهاد دارم که اگه انجام بشه، کمک بسیار بزرگی به زبان‌آموز میکنه.
تو بخش مثال جعبه لایتنر، همیشه تنها همون یک‌مثالی که زبان‌آموز باهاش واژه رو نشان کرده، نباشه. و یه دکمه‌ی مثال تصادفی هم علاوه بر اون اضافه کنید.
یعنی به طور تصادفی یک‌جمله که دارای اون واژه هست، نشون داده بشه.
اینطوری راحت‌تر و بهتر روی یک واژه تمرکز میکنه و حتی کنجکاو میشه جمله‌های تصادفی بیشتری از اون واژه گوش بده.
و خب میدونم که احتمالا لازمه زبان‌آموز اون جمله و صوتش رو دانلود کرده باشه و در گوشیش موجود باشه تا خونده بشه. حتی همینم اگه بشه عالیه.
ولی اگه به طور تصادفی میان کلی منبع مختلف موجود در برنامه جست و جو کنه و یک مثال تصادفی بیاره، فوق‌العاده‌ست.
امیدوارم این پیشنهاد من رو جدی بگیرید.
سپاس از گروه زبان‌شناس :heart:
پیروز باشید.

13 پسندیده

بله این پیشنهادتون در دستور کارمون هست. به نحو مطلوبی پیاده سازیش میکنیم.

9 پسندیده

آقای ناصری لاینتر هر درس اصلا قرار هست قرار داده بشه یا کلا بیخیالش بشیم ؟

5 پسندیده

به زودی قرار داده میشه.

7 پسندیده

من هم با این مورد آپدیت خیلی مشکل دارم. قبلا من لایتنر هر درس رو جدا میخوندم. با آپدیت برنامه م کلا به هم ریخته. کاش میشد برگردم به دوران قبل از آپدیت.

5 پسندیده

من راستش خودم عاشق سریال فرندز هستم. اگر مشکلی نداشته باشه شاید بتونیم قسمتهاییش رو بذاریم ولی فکر میکنم بارگذاریِ ناقصش دل طرفدارایی مثل خودم رو بشکونه که چرا کامل نذاشتیم و داستان خیلی حذف شده ولی باز من یک بررسی میکنم و با همکاران مشورت میکنم اگر که این حذفیات خیلی نباشن شاید بتونیم کاری کنیم

11 پسندیده

والا چی بگم :smiling_face_with_tear:
سریال فرندز من تقریبا یادم نمیاد قسمتیشو که هیچ موردی نداشته باشه
ولی شاید مثلا بعضی قسمتاش که صحنه هاش تاثیری در داستان اون قسمتو ندارنو بشه حذف کرد
ولی در نهایت اگه طرفدارا بیان و ببینن از سریال فرندز هیچ رد و اثری تو همچین اپی که پره منابع قویه نیست فک کنم بیشتر دلشون بشکنه -.-

7 پسندیده