انتشار نسخه ۸ نرم افزار زبانشناس

بله دقیقا درسته هر دو مورد اتفاق می افته :grin: چه الان که میبینن نیست دلشون میشکنه چه بعد اینکه کلی سانسور بشه و تو اپ قرار بگیره :sweat_smile: اما باز هم من تو لیست کارها گذاشتمش، حتما بررسیش میکنم و اگه امکانش باشه بارگذاریش میکنیم :relieved::rose:

9 پسندیده

ممنون از شما :smiling_face_with_tear::two_hearts:‌‌ ‌‌ ‌‌

6 پسندیده

چیز زیادی ازش نمیمونه ولی سریال هایی هستن که بشه اضافه کرد.انیمیشن سریالی هم خوبه

7 پسندیده

چرا برنامه خود به خود اپدیت شد ؟
گوشی من ایفون هست امروز برنامه خود به خود اپدیت شد
من فعلا قصد داشتم با گوشی دیگه ای از اپدیت جدید استفاده کنم و قصد اپدیت جدید روی ایفون نداشتم
نمیشه برگردم ورژن قبلی؟
با لایتنر جدید نمیتونم ارتباط برقرار کنم
تمام دانلود صوت ها باید از اول انجام بشه

3 پسندیده

دوستان به نظرم نسخه جدید این مشکلات رو داره.
1 وقتی میزنی رو ایکونی که ترجمه رو بیاره صفحه خود به خود برمیگرده بالا که یه کم اذیت میکنه.

2 وقتی برای یک کلمه یادداشت مینویسی دیگه خط آبی زیرش پاک میشه که به نظرم درست نیست چون وقتی تو یادداشت مینویسی به این معنی نیست که اون لغت رو خوب یاد گرفتی

3 به نظرم ترجمه فارسی بدون انگلیسی ای که اضافه شده خیلی جالب نیست.

4 توی نسخه های قبل تر هر درس یا دوره ای یک توضیح داشت یعنی یه ایکون داشت و وقتی اونو میزدی یه توضیح کوتاه درباره اون دوره یا کتاب یا… نشون داده میشد ولی توی این نسخه نیست

5 اگه این امکان بود که بتونیم محتواهای تصویری رو به صورت تمام صفحه هم ببینم خیلی خوب میشد چون خیلی تصویر کوچیکه.

6 ایکون دیکشنری که به صورت عمودی از کنار میومد به نظرم خیلی حرفه ای تر و بهتر از این نسخه جدیده که از پایین به صورت افقی بالا میاد و اینکه اون دسترسیش سریعتر بود.

7 نسخه های قبل تر وقتی میخواستی که درسی رو دانلود کنی میتونستی برای اینکه دانلود نکنی ایکون توقف دانلود رو بزنی اما تو این نسخه این طور نیست.

8        ممنون به خاطر این برنامه بی همتا🙏
8 پسندیده

سلام، پخش پشت سر هم فایل های یک دوره بیشترین چیزی بود که من ازش استفاده میکردم، که اون هم به حول و قوه الهی حذف فرمودید چطور دانگرید کنم؟

6 پسندیده

این مورد اضافه میشه به زودی.

در رابطه با دانگرید امکانپذیر نیست. تنها راه اینه اپ رو حذف کنید و مجددا از کافه بازار دانلود کنید که اصلا توصیه نمیکنم. مواردی که دانلود فرمودین از بین میره.

4 پسندیده

لینک نسخه جدیدو خواستم

3 پسندیده

بله حتما اگه درخواستی داشتین به پشتیبانی اطلاع بدین توی لیست قرار میگیره دوست خوبم

6 پسندیده

سلام،دوستان نمی خوام ناامیدتون کنم اما نسخه ی قدیمی خیلی بهتر بود نمیدونم این نسخه قراره اینطوری بمونه یا نه ولی خدا کنه نسخه های بعدی بهتر باشن.شاید فضا و ظاهر برنامه تغییر کرده باشه اما در واقعیت بروز نشده هنوز.هدف بروز رسانی به نظرم اینه که یه تغییر یا تغییراتی کارامد تر ازقبل ایجاد بشه اما به نظرم این نسخه نتونسته از نسخه قدیمی جلو بزنه.اما در اینده انشالله درست میشه:pray::pray::pray:

8 پسندیده

جعبه لایتنر خیلی بهبود پیدا کرده، ضعف‌هاشم در آپدیت جدید برطرف شده. خیلی خیلی ممنونم.:tulip::pray:t2:

10 پسندیده

سلام وقت بخیر. در ورژن قبلی وقتی زنجیره‌مون صفر می‌شد با عوض کردن تاریخ گوشی میتونستیم زنجیره رو درست کنیم تو این ورژن این روش وجود نداره ؟

3 پسندیده

با سلام
تو نسخه جدید چجوری میشه بکاپ گرفت؟
من از همین لینک نصب کرده بودم زبان شناسو ولی دائم پیام میومد ک نسخه جدید هست و آپدیت کن ولی آپدیت نمیشد من هم کلا پاک کردم و از بازار مجددا نصب کردم ورژن قبلی نصب شد و اطلاعاتم پرید😔

3 پسندیده

از همین لینک اول تاپیک نصب کنین
بکاپ توی ورژن جدید خودکاره. اما به ورژن قبلی اضافه نمیشه دیگه

6 پسندیده

سلام . بله . من خودم با ورژن جدید ترمیم کردم.

3 پسندیده

سلام و خدا قوت

تشکر بابت اپدیت های جدید و جدیدتر

در مورد دیکشنری ها
دو تا دیکشتری انگلیسی به فارسی هست
من هردوشو دانلود کردم
ولی هیچ فرقی با هم ندارن و هر دوش مثل هم هست!!
خواستم ببینم بقیه هم همینجورن یا فقط برای من اینجوره

و اینکه
امیدوارم که بزودی بخش پلیر صوتی جداگانه اضافه بشه

یا حداقل همون بخش پلی کردن کل قسمت های صوتی هر بخش که در ورژن قبلی بود و تو اپدیت جدید کلا کنسل شد! دوباره اضافه بشه.

یه مورد دیگه در مورد قسمت های جدیدی که به برنامه اضافه میشه

چند بار قبلا گفتم

ای کاش قسمت های جدید یه جای مشخص میومد یا حداقل اول همون قسمت میومد
مثلا تو قسمت زوم هر چند روز یه بار فیلم ها و موسیقی های جدید میزارید
که ما خبر دار نمیشیم مگه این که همش بریم کلشونو بگردیم
یهو میبینیم اِ این فیلم جدید کی اضاف شد من الان دیدم :sweat_smile:
حیفه اخه این همه زحمت کشیده میشه حداقل ما زودتر متوجه بشیم چه محتویات جدیدی اضافه شده…

جستجو و سرچ منابع هم که کماکان در انتظارشیم

و همچنین پخش تصویر تمام صفحه … :neutral_face:

و یه مورد دیگه این که من فکر میکنم با توجه به حجم بالای منابع الان خیلی لازمه ک باشه

این که بدون احتیاج به دانلود کردن بتونیم فیلمها و منابع رو انلاین تماشا کنیم

والا من گوشیم ۱۲۸ گیگ همین الان ۵۰ درصدش برا منابع زبانشناس پر شده :sweat_smile:
اگه میشه این مورد رو هم جدی بگیرید

با تشکرات وااافر ⚘⚘⚘⚘

13 پسندیده

لطفا میشه بگید چطور؟ برای من درست نمی‌شه.

5 پسندیده

سلام
خواهش میکنم که ایرادات لایتنر رو تصحیح کنید…یه مشکل خیلی اساسی و مهمی که نسخه جدید داره این هست که معنی انتخابی و خودکار لایتر واسه کلمات به شکل درستی انجام نشده
و ممکنه که یک کلمه انگلیسی چندین معنی متفاوت و مهم دیگ هم داشته باشه ولی فقط یک معنی واسه هر کلمه درنظر گرفته شده که کاملا بی‌ربط از معنی اصلی کلمات در ساختار مثال آورده شده هست…

7 پسندیده

سلام خسته نباشید.
۱.لطفا امکان مشاهده لایتنر هر درس و هر بخش که بصورت جداگانه هم قبلا وجود داشت را لحاظ بفرمایید.
۲.امکان جستجوی کلمه های لایتنر در درسهای دیگر
۳.ویرایش کلمه در لایتنر
۴.کوچک تر کردن آیکن دیکشنری ها در بخش لایتنر و معنی کلمه که نخواهیم بصورت کشویی چپ و راست کنیم.
با تشکر

7 پسندیده

سلام از تمامی زحماتی که می کشید سپاسگذارم و تقدیر و تشکر می کنم هنوز هم شما بهترین هستید ولی اجازه بدین ایرادی رو از نسخه جدید بگیرم و اینکه اگر برای هر درس لایتنر مخصوص همان درس هم بذارید مثل نسخه قبل به نظرم خیلی بهتر خواهد بود متشکرم شاد و پرانرژی و پرتلاش زندگی کنید

9 پسندیده