انتشار نسخه ۸ نرم افزار زبانشناس

سلام خسته نباشید من اینجارو متوجه نشدم میشه لطفا راهنماییم کنید

4 پسندیده

به این صورت

7 پسندیده

خیلی ممنونم :pray:

.

4 پسندیده

دقیقا :ok_hand:t4:
به نظر منم این مورد یکم اذیت کنندست

11 پسندیده

این کشوی انتقال بین زیبوک،زوم و زبانشناس پایین بود دسترسی بهش بهتر بود
اگه امکانش بود پایین بزارید

دوستان برای شما هم عدد اون گوشه نصفس؟

راستی هدیه نسخه قبل کیا برنده شدن؟ :face_with_monocle::face_with_hand_over_mouth:

6 پسندیده

سلام. یه مشکل بزرگی که داشتم با این آپدیت حل شد، اونم درنظر گرفتن زمان مطالعه جعبه لایتنره. قبلا هرروز ۲۰ دقیقه لایتنر میخوندم ولی زمان مطالعه‌ام صفر میموند.
مشکلات آپدیت جدید رو دوستان کامل گفتن. مثل نبود گزینه‌ی نمیدانم، جای کم مثال در جعبه لایتنر، نبود تم‌های متنوع و …
ممنون که انقدر برای بهتر شدن اپ وقت میذارید و به نظرات کاربرانتون توجه میکنید.:pray:t2::tulip:

15 پسندیده

سلام و خداقوت
نسخه جدید روی گوگل پلی قرار نمیگیره؟

3 پسندیده

بررسی میشه

احتمالا هفته ی بعد.

4 پسندیده

ممنون

وقتی رو گوگل پلی قرار بگیره بازهم اینکار لازمه؟

4 پسندیده

همیشه احتیاط شرط عقل است

7 پسندیده

سلام ب همه ی دوستان عزیز
و تیم عزیز زبانشناس امید وارم حال دلتون عالییی باشه

اپدیت جدید خیلی عالی و باحاله بنظره شخصی من
من فقط ۲ تا مشکل دارم همینا که درست بشه دیگه همه چی عالیه

اول اینکه مثلا کلمه ای هست من بلد نیستم میخوام روش کلیک کنم معنیش رو ببینم وقتی کلیک میکنم و معنیش رو میبینم میخوام دوباره بیام رو صفحه اصلی خودکار اون کلمه از رنگ آبی میاد بیرون و جزء کلماتی میشه که میدانم

مشکل دوم اینکه گاهی وقتا که اپلیکیشن رو باز میکنم من اشتراک ام هنوز وقت داره مینویسه باید اشتراک خودتان رو ارتقاع بدید

بازم خسته نباشین تیم زبانشناس واقعا ممنون بابت این اپلیکیشن فوق العاده
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

:afghanistan::heart::iran:

10 پسندیده

جزء کلماتی که میدونین نمیشه

بلکه فقط رنگش از حالت آبی در میاد

آبی یعنی لغت جدید. وقتی شما لغت جدیدی رو کلیک میکنین دیگه جدید نیست

6 پسندیده

با تشکر یکی از ایرادهای برنامه توی دیکشنری هست وقتی روی یک کلمه میزنیم و دیکشنری رو باز میکنه و بالای اون دیکشنری اون کلمه هست نمیشه کلمه جدیدی رو توی دیکشنری تایپ کرد یعنی چشمک زن توی دیکشنری غیر فعال هست

9 پسندیده

خب اخه وقتی از آبی در بیاد یعنی به تعداد کلماتی که بلد هستم اضافه میشه و از کلماتی که بلد نیستم کم میشه و این اعداد دیگه اعداد واقعی نمیتونن باشن با این وجود
مثلا میبینم یه کتاب برام ۱۰۰تا کلمه جدید داره ممکنه این عدد درست نباشه چون یه سری آبی هایی که بی رنگ شدن ولی بلد نیستم ممکنه توش باشن
و کلا خیلی خیلی بهتر میشه که بتونیم کلماتی که بلد نیستیم ولی به هر دلیلی نمیخوایم فعلا وارد لایتنر بشه با رنگی غیر زرد هایلایت کنیم حالا چه همون آبی یا یه رنگ دیگه
فکر میکنم بقیه هم اکثرا نظرشون باشه

12 پسندیده

این مشکل برای منم پیش میاد گاهی که باید اپ رو ببندم دوباره وارد بشم که درست شه

8 پسندیده

سلام دوستان
مبارک باشه نسخه جدید:blush: :cherry_blossom:
خیلی سپاس گذار مجموعه عزیز زبانشناس

خواستم منم مشکل ام بگم

این قسمت که مربوط به لغات آبی میشه به نظر منم کمی ایراد داره اگه بخوام ازش استفاده کنم

آقای ناصری @hnaseri میشه لطفا شفاف تر توضیح بدین این سیستم جدید لغات آبی که تبدیل به دیده شده میشن یعنی چی ؟ مزیت اش چیه تغییرش دادید ؟ دیگه درصد لغاتی که میزنه که مناسب خوندن این کتاب داستان هستیم اینطوری بی فایده نمیشه؟ مثلا من همه لغات دیده شده ام از ابی در میاد و اونایی که حتی واسم مهم نیستن میرن تو لاینتر مجبورم واردشون کنم که چشمم اونا رو با دقت تر ببینه موقع خوندن ،
الان من کتاب داستان خوندم خیلی از لغات سفید شدن بعد اون خط سبزه که درصد نشون میده زده ۸۵ درصد ولی خودم میدونم خیلی از لغات و افعال مرکب اش یاد نگرفتم ولی نمیخوام وارد لاینترم بشن که سنگین بشه واسم از طرفی باید تو دیکشنری مطالعه اشون کنم که تبدیل سفید میشن بعد آخرش جز ۸۵ درصد همون خط سبز میشه
کلا من متوجه این تغییر نشدم

میشه این مورد شفاف توضیح بدهید لطفا لطفا ، برای ما سطوح متوسط و مبتدی این ابی پررنگها و افعال مرکب اینا خیلی مهم هستند که ابی بمونن.

بقیه موارد هم خوبه همین تم های قبلی رو هم بزارید مخصوصا اون کاهیه :smiling_face_with_three_hearts:

باز هم تشکر فراوان :pray:
ببخشید طولانی شد…

17 پسندیده

با توجه به پیشنهادات متعدد دوستان سعی می‌کنیم که این مورد رو مشخص تر کنیم

10 پسندیده

سلام من آپدیت جدید زبانشناس دانلود و‌نصب کردم‌ولی توی هر درس تالار گفتگوی اون درس بالا نمیاد لطفا رسیدگی کنید ممنونم:pray::cherry_blossom:

4 پسندیده

جسارتا آیفون دارا رو آدم حساب نمی کنید؟!:joy:
یا من ندیدم لینکشو؟!:joy:

5 پسندیده

بله این مورد هم سریع درست میشه

آپدیت آیفون هم به سرعت میاد :blush:

7 پسندیده