پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

کلماتی که یادداشت نوشتیم در یک دسته بندی یک جا ببینیم مثل لایتنر

6 پسندیده

سلام دوباره
کاش قسمت یادداشت کلمات جای بزرگتری داشت، مثلا یه صفحه کامل بدون کادر
و امکان بولد کردن کلمات هم در اون قسمت وجود داشت

5 پسندیده

همه آنچه برای ارتقا زبانشناس نیاز دارید، در نرم افزار بابل میتونید ببینید (آیکون نارنجی رنگ)

2 پسندیده

A post was merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

۱.بخش نوشتن و صحبت کردن هم اضافه شود
۲. نیم نگاهی به قابلیت های نرم افزار ایرانی لرنیت داشته باشید.
۳.نرم افزار معروف خارجی آموزش زبان بابل هم عالیه، از اون هم بهره ببرید.
۴.امکان ضبط صدا هم فعال کنید تا همزمان با صوت داستان بتونیم مقایسه کنیم

3 پسندیده

A post was merged into an existing topic: درخواست فیلم و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

به نظر من در تقویم فصلهای سال رو رنگ بندی کنید و هر ماه رو مشخص کنید، هم جذابیتش بهتر میشه هم اینکه میبینیم چه روزی از ماه رو بیشتر کار کردیم.

6 پسندیده

سلام
کاش این امکان وجود داشت که نرم افزار براساس مجموعه درسهایی که افراد میخونند رو با اجازه افراد در یک گروه قرار بده و وارد روم های گفت و گو و مکالمه در همین نرم افزار بشن تا پارتنر یا گروهها راحت تر تشکیل بشه

3 پسندیده

و یه پیشنهاد دیگه
موقع دیدن کلیپ ها امکان بزرگ کردن یا Fullscreen آن کلیپ نیست.
مثلاً من نمیخوام متن رو ببینم و میخوام به صورت تمام صفحه فیلم رو ببینم.

4 پسندیده

من دانشجوی پزشکی هستم و بایستی برای آزمون های تخصصی پزشکی نظیر OET آماده بشم
اگه سرفصل هایی وجود داشته باشه که بتونیم برای این آزمون آماده بشیم خیلی خوب میشه
یا اگه الان وجود داره ،ممنون میشم که بهم معرفی کنید
ممنون

4 پسندیده

The Official guide to OET by Kaplan

Banfield OET Preparation Material

Australian Language Connections

BBC OET Materials

Medical Journals

ABC Materials

اینها برخی از منابع هستند

2 پسندیده

این مورد در لیست درخواستها قرار داره دوست خوبم

2 پسندیده

و
ای کاش امکان تغییر سایز فونت هم در قسمت یادداشت وجود داشت
چون من فقط قسمت یادداشتش واسم کاربرد داره، خیلی سایز کلماتش ریزه
و
ای کاش موقع استفاده لایتنر تنظیماتی وجود داشت که زیر گرینه مثال، یا معنی رو انتخاب میکردیم یا یادداشت

1 پسندیده

یک موضوع جذاب به ذهنم رسید
در پیشرفت یک محصول یا خدمت، مفهوم جالبی به نام ‘شخصی سازی’ وجود دارد.
خیلی ساده به این معناست که مشتری حق انتخاب بر اساس علایق و سلیقه داشته باشد مثلا در صنعت خودرو بعضی فقط محدود در رنگ خودرو می‌بینند اما بعضی بطور گسترده تر شخصی سازی را ارائه می‌دهند از رنگ صندلی تا مدل رینگ

برگردیم سراغ زبانشناس، مثلا بتوانیم بسته آموزشی دیگران را ببینیم و دنبال کنیم
یعنی چی؟ یعنی هر کسی (میتونید محدودیتی بگذارید کسانی با ویژگی های خاص اجازه داشته باشند) یک بسته ای طراحی کنند و ترتیب مباحث آموزشی رو تعیین شده باشه مثال ۱. پنج داستان فصل اول داستان بچه گانه ۲. قسمت اول پادکست esl و ۳. پنج داستان بعدی داستان بچه گانه و… فلان فیلم و موزیک و…
پس خلاصه اش “ترتیب محتوا آموزشی” را تعیین کنند
حالا مخاطبین میتونند ببینید هر بسته آموزشی چقدر دنبال کننده داره و دلایل صاحب بسته که چرا فلان قسمت اون مرحله آموزش گذاشته شده (خیلی جای فکر و رشد این قسمت داره مخصوصا دلایل هر مرحله که از انتظار برای یادگیری فلان لغات تا یادگیری فلان گرامر)

خب مزیت چیه؟
۱. تجربه دیگران اهمیت بالایی دارد و راهی برای بروز این اندوخته های ارزشمند هست.
۲. معلمان و اساتید میتوانند مهارت خود را با نرم افزار انتقال دهند (حتی در کلاسهای درسی بسته خود را به شاگردان معرفی کنند)
۳. بسته های پیشرفته برای رشته های تخصصی
۴. آغاز راهی برای تعیین حل تمرین در مراحل آموزش حتی تعیین تعداد دفعات شنیدن هر قسمت بسته و هزاران مورد مورد دیگر

پ.ن۱: مزیت های درآمدی برای نرم افزار هم دارد که لازم به توضیح نبود
پ.ن۲:خیلی خودمونی نوشتم😄 اگر هر جاش نامفهموم بود بفرمایید

2 پسندیده

خانم برومند عزیز من الان درخواست کتاب داشتم بعد دیدم در اپ داریم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:، ولی تا کاوش نکنیم نشون نمیده خواهش میکنم زودتر این مورد رو رسیدگی بفرمایید

3 پسندیده

آره دقیقا منم این مشکل رو داشتم.
من فکر میکردم پنج شیش ماهه هیچ کتاب جدیدی به اپ اضافه نشده ولی انگار دیگه کتابای جدید تو صفحه‌ی زیبوک
قرار نمیگیرن و باید حتما تو کاوش دنبالشون بگردیم…
اینطوری خیلی سخته.
اگه بشه مثل قبل تو صفحه‌ی زیبوکم قرار بگیرن خیلی خوب میشه.:pray::rose:

5 پسندیده

پیشنهادم اینه برای دوره‌ای مکالمه قرارشده در اپلیکیشن اگر امکان ضبط شدن صدای ما مثل بعضی از اپلیکیشنها که میتونیم جای دو طرف مکالمه باشیم با قابلیت جابه جایی
این قابلیت هم باعث میشه بهبود تلفظ و هم باعث سلیسی مکالمه میشه

5 پسندیده

اگر برای آزمون pte هم منابع بزارید خیلی خوب میشه

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
لطفا در آپدیتهای بعدی قابلیت پخش آنلاین رو اضافه کنید چون واقعا وقتگیره برای دیدن مثالهای مختلف در لایتنر بخوای صبر کنی تا محتوا دانلود بشه. ممنونم

3 پسندیده

سلام و درود. در آپدیت بعدی خواهشمندم در قسمت لایتنر در زیر هر لغت، فونتیک آن نیز درج گردد که خیلی کمک کننده است. با تشکر

2 پسندیده