پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

The Official guide to OET by Kaplan

Banfield OET Preparation Material

Australian Language Connections

BBC OET Materials

Medical Journals

ABC Materials

اینها برخی از منابع هستند

2 پسندیده

این مورد در لیست درخواستها قرار داره دوست خوبم

2 پسندیده

و
ای کاش امکان تغییر سایز فونت هم در قسمت یادداشت وجود داشت
چون من فقط قسمت یادداشتش واسم کاربرد داره، خیلی سایز کلماتش ریزه
و
ای کاش موقع استفاده لایتنر تنظیماتی وجود داشت که زیر گرینه مثال، یا معنی رو انتخاب میکردیم یا یادداشت

1 پسندیده

یک موضوع جذاب به ذهنم رسید
در پیشرفت یک محصول یا خدمت، مفهوم جالبی به نام ‘شخصی سازی’ وجود دارد.
خیلی ساده به این معناست که مشتری حق انتخاب بر اساس علایق و سلیقه داشته باشد مثلا در صنعت خودرو بعضی فقط محدود در رنگ خودرو می‌بینند اما بعضی بطور گسترده تر شخصی سازی را ارائه می‌دهند از رنگ صندلی تا مدل رینگ

برگردیم سراغ زبانشناس، مثلا بتوانیم بسته آموزشی دیگران را ببینیم و دنبال کنیم
یعنی چی؟ یعنی هر کسی (میتونید محدودیتی بگذارید کسانی با ویژگی های خاص اجازه داشته باشند) یک بسته ای طراحی کنند و ترتیب مباحث آموزشی رو تعیین شده باشه مثال ۱. پنج داستان فصل اول داستان بچه گانه ۲. قسمت اول پادکست esl و ۳. پنج داستان بعدی داستان بچه گانه و… فلان فیلم و موزیک و…
پس خلاصه اش “ترتیب محتوا آموزشی” را تعیین کنند
حالا مخاطبین میتونند ببینید هر بسته آموزشی چقدر دنبال کننده داره و دلایل صاحب بسته که چرا فلان قسمت اون مرحله آموزش گذاشته شده (خیلی جای فکر و رشد این قسمت داره مخصوصا دلایل هر مرحله که از انتظار برای یادگیری فلان لغات تا یادگیری فلان گرامر)

خب مزیت چیه؟
۱. تجربه دیگران اهمیت بالایی دارد و راهی برای بروز این اندوخته های ارزشمند هست.
۲. معلمان و اساتید میتوانند مهارت خود را با نرم افزار انتقال دهند (حتی در کلاسهای درسی بسته خود را به شاگردان معرفی کنند)
۳. بسته های پیشرفته برای رشته های تخصصی
۴. آغاز راهی برای تعیین حل تمرین در مراحل آموزش حتی تعیین تعداد دفعات شنیدن هر قسمت بسته و هزاران مورد مورد دیگر

پ.ن۱: مزیت های درآمدی برای نرم افزار هم دارد که لازم به توضیح نبود
پ.ن۲:خیلی خودمونی نوشتم😄 اگر هر جاش نامفهموم بود بفرمایید

2 پسندیده

خانم برومند عزیز من الان درخواست کتاب داشتم بعد دیدم در اپ داریم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:، ولی تا کاوش نکنیم نشون نمیده خواهش میکنم زودتر این مورد رو رسیدگی بفرمایید

3 پسندیده

آره دقیقا منم این مشکل رو داشتم.
من فکر میکردم پنج شیش ماهه هیچ کتاب جدیدی به اپ اضافه نشده ولی انگار دیگه کتابای جدید تو صفحه‌ی زیبوک
قرار نمیگیرن و باید حتما تو کاوش دنبالشون بگردیم…
اینطوری خیلی سخته.
اگه بشه مثل قبل تو صفحه‌ی زیبوکم قرار بگیرن خیلی خوب میشه.:pray::rose:

5 پسندیده

پیشنهادم اینه برای دوره‌ای مکالمه قرارشده در اپلیکیشن اگر امکان ضبط شدن صدای ما مثل بعضی از اپلیکیشنها که میتونیم جای دو طرف مکالمه باشیم با قابلیت جابه جایی
این قابلیت هم باعث میشه بهبود تلفظ و هم باعث سلیسی مکالمه میشه

5 پسندیده

اگر برای آزمون pte هم منابع بزارید خیلی خوب میشه

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
لطفا در آپدیتهای بعدی قابلیت پخش آنلاین رو اضافه کنید چون واقعا وقتگیره برای دیدن مثالهای مختلف در لایتنر بخوای صبر کنی تا محتوا دانلود بشه. ممنونم

3 پسندیده

سلام و درود. در آپدیت بعدی خواهشمندم در قسمت لایتنر در زیر هر لغت، فونتیک آن نیز درج گردد که خیلی کمک کننده است. با تشکر

2 پسندیده

سلام و تشکر بابت زحماتتون
اگه امکان داره ،بر اساس تجربه هاتون ،روند پیشرفت زبان آموزها رو بررسی و پیشنهاد ارائه بدید.مثلا ماهانه یک بار.که متوجه بشیم آیا روش و مسیر یادگیریمون درسته یا نیاز به اصلاح داره.متشکرم

4 پسندیده

سلام
به نظر من هم لایتنر باید امکانات شخصی سازی رو داشته باشه
حداقل باید بشه تعداد لغات روزانه رو مشخص کرد

2 پسندیده

اگر لایتنر از فارسی به انگلیسی هم میشد خیلی خوب بود

3 پسندیده

سلام. وقت بخیر. ببخشید زمانی که مثالهایی از لایتنر رو مطالعه میکنم و معنی جملات فیلم رو نمی دونم. امکانش هست خاصیت کپی کردن متن فیلم رو به این قسمت اضافه کنید تا با کپی کردن در گوگل ترانسلیت معنی کامل جملات فیلم رو بفهمیم ؟

3 پسندیده

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

اگر همزمان با متن انگلیسی، جمله فارسی هم بولد می‌شد، خیلی خوب می‌شد.

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
میخواستم اگه امکانش هس این پیشنهاد اضافه کردن برگذاری کوییز بین کاربران رو بدم چون بنظر من خیلی کاربردیه ممنون :))

6 پسندیده

سلام وقت‌تون به‌خیر. #پیشنهاد لینک عضو اختصاصی

یه پیشنهادی داشتم برای قسمت اشتراک گذاری لینک برنامه و دعوت به ثبت نام، یه برنامه دیدم امروز که خب مشابه این سیستم عضو گیری هم زیاده قطعا دیدید که افراد لینک دعوت اختصاصی دارن و با دعوت دوستاشون به اپلیکشن یه امتیازی نصیبشون میشه. مثلا با خرید اشتراک از طرف فرد دعوت شده میتونه مثلا ۲۰٪ زمان اشتراک خریداری شده رو به فرد دعوت کننده هم اضافه کنه یا موارد دیگه…

ممنون از توجه شما

3 پسندیده

سلام ؛
فک کنم تو یه اپدیت اخیر برای برنامه لینک(استیون کافمن)این امکان رو اضافه کرده بودن که مثلا میتونی خودت یه کتاب رو به برنامه اضافه کنی و بخونیش(حتی باصوت) به نظرم اگه اینم به زبانشناس بشه اضافه کرد فوق العاده است.

1 پسندیده

سلام لطفا قابلیت مرور لغات لایتنر به صورت صوتی رو فراهم کنید.برای حالت رانندگی و حالت قبل خواب و زمان خستگی چشم .واقعا نیازه این قابلیت

این تاپیک مربوط به کارتون «1بخش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. بخش «افسون»

2 پسندیده