پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام وقت بخیر
ممنون بابت این تاپیک
پیشنهادی که من دارم اینه که یکسری آزمون رو هم قرار بدین که بتونیم بهتر روندمون رو ارزیابی کنیم. در مورد اسپکینگ و رایتینگ هم بنظرم بهتره دو بخش کاملا مجزا در تالار تشکیل بشه که ما اسپکینگ ها و رایتینگ های خود را بزاریم و بررسی بشه. بنظرم یه مقدار تالار به نظم بیشتری نیاز داره

5 پسندیده

سلام به همگی صبحتون بخیر

بنظرم خیلی خوب میشه اگه این قابلیت وجود داشته باشه که مثل دیکشنری بتونیم سرچ کنیم و فقط محدود به لایتنر نباشیم
و از اون باحالتر اینکه بتونیم فارسی جستجو کنیم تا نیازی نباشه از یه دیکشنری خارج برنامه استفاده کنیم

4 پسندیده

سلام. وقت بخیر. ایشالا که عالی باشید. #پیشنهاد

اگر امکان اضافه نمودن متن و تعریف درس به صورت دستی و شخصی مثل کتاب‌ها و منابع خود زبانشناس‌ وجود داشته باشه بنظرم خیلی‌ها از این قابلیت استفاده می‌کنن.

ممنون از توجهتون.

3 پسندیده

سلام و ممنون از اپلیکیشن فوق العاده تون.
یه پیشنهاد برای بخش زوم داشتم. صفحه پخش فیلم خیلی محدود و کوچک هست. اگر بزرگتر بشه طوری که نصف صفحه را بگیره بنظرم بهتره. به جاش جملات با سرعت بیشتری بیان بالا. و هم اینکه یه گزینه باشه که بتونیم نوشته ها رو حذف کنیم و فیلم را تمام صفحه کنیم. تا برای بار اول دیدن هر بخش یه بار ببینیم چقدر فیلم را متوجه میشیم و برای بار آخر هم ببینیم چقدر به فیلم مسلط شدیم. اینجوری دیگه چشممون به نوشته ها نمیفته و هم اینکه واضح تر میتونیم فیلمو ببینیم. ممنون

4 پسندیده

هر سه موردی که فرمودین در حال پیگیری هست دوست خوبم. پروسه ساخت ازمون یک مقدار زمان بر هست. اما چالشهای رایتینگ و اسپیکینگ در تالار داشتیم که مدتی وقفه افتاده اما دوباره از سر گرفته میشه دوست خوبم

4 پسندیده

سلام. اکر بشه مثل موزیک پلیر، اینستا یا سایر اپلیکشین ها یک البوم، یا بخش علاقه مندیها (favorite) بسازیم خیلی خوب میشه.

4 پسندیده

سلام وقت بخیر پیشنهاد من اضافه کردن قسمت املایی
در جعبه لایتنر هست چون تکرار لغت بی شک مهم هست اما همون قدر هم نوشتاریش مهمه مثل دولینگو که یه لغت رو انقدر برات تکرار میکنه ک یاد بگیری بعد ازت میخواد که لغت رو بنویسی و اگه اشتباه بنویسی دولینگو بهت میگه انقدر اون لغت خوانده و نوشته میشه تا میره تو حافظه بلند مدتت خیلی ممنون از شما و اپ خوبتون

7 پسندیده

سلام حضور دوستان بزرگوار زبانشناس.
در آپدیت اخیر زبانشناس که گزینه ی عالی کاوش اضافه شده متوجه شدم که منابع جدیدی که در اپ قرار داده میشه فقط در این قسمت قابل مشاهده اند. مثلا انیمیشن کورالاین در قسمت انیمیشن های بخش زوم قابل پیدا کردن نیست و همچنین کتاب باشگاه پنج صبحی ها در هیچ یک از قفسه های کتاب بخش زیبوک مشاهده نمیشه و تنها در قسمت کاوش قابل یافتنه. از این رو پیشنهادم اینه که علاوه بر قسمت کاوش، کتابها یا دوره هایی که به تازگی افزوده میشن مانند گذشته در بخش های اصلیشون هم قرار داده بشن و این اطلاع یافتن از منابع جدید رو آسان تر میکنه.
از لطف و توجه همگی دوستان سپاسگزارم :pray:

7 پسندیده

سلام وقت بخیر
قسمتی اضافه کنید رایتینگ تقویت کنه
مثل خالی کردن جملات داستانهایی که شنیدیم

۲.لایتنر را دو بخش کنید، یکی فعلی، دومی فرمول لایتنر را برای تقویت نوشتن صحیح لغات بکذارید

۳.تالار ها منظم تر کنید خیلی شلوغه ساختار درختی برای این حجم از پیام و موضوعات جوابگو نیست

2 پسندیده

سه پیشنهاد برای لایتنر

سلام. وقت‌تون به‌خیر.

:red_circle: پیشنهاد اول (پیکان قرمز) : فرمولیزه‌کردن جایگاه کلمه در سیستم SRS لایتنر با عدد (درصد) به طوری‌که جایگاه حافظه بلندمدت عدد ۱۰۰، کلمه جدید عدد ۰ و کلماتی که داخل لایتنر هستند بنابر عملکرد فراگیر زبان، عددی بین ۰ تا ۱۰۰ می‌گیره که هنگام کار با لایتنر هم این عدد برای هر لغت نمایش داده می‌شه (شبیه جوانه و گل توی سیستم قدیمی که با تغییر سیاست لایتنر حذف شد.)

:purple_circle: پیشنهاد دوم (پیکان بنفش): امکان تغییر دستی اولویت مرور کلمه که برای بعضی از کلمات از حالت Auto و تشخیص زبانشناس‌ خارج میشه‌ و کاربر در صورت تمایل تعیین می‌کنه که این کلمه برای من بیشتر مرور بشه یا کمتر تکرار بشه.

:large_blue_circle: پیشنهاد سوم (پیکان آبی): نمایش تاریخچه کلمه روی timeline که در چه تاریخ‌هایی می‌دانم انتخاب شده یا با مثال/معنی می‌دانستم/نمی‌دانستم انتخاب شده.

ممنون از توجهتون. :crescent_moon:

10 پسندیده

کلماتی که یادداشت نوشتیم در یک دسته بندی یک جا ببینیم مثل لایتنر

6 پسندیده

سلام دوباره
کاش قسمت یادداشت کلمات جای بزرگتری داشت، مثلا یه صفحه کامل بدون کادر
و امکان بولد کردن کلمات هم در اون قسمت وجود داشت

5 پسندیده

همه آنچه برای ارتقا زبانشناس نیاز دارید، در نرم افزار بابل میتونید ببینید (آیکون نارنجی رنگ)

2 پسندیده

A post was merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

۱.بخش نوشتن و صحبت کردن هم اضافه شود
۲. نیم نگاهی به قابلیت های نرم افزار ایرانی لرنیت داشته باشید.
۳.نرم افزار معروف خارجی آموزش زبان بابل هم عالیه، از اون هم بهره ببرید.
۴.امکان ضبط صدا هم فعال کنید تا همزمان با صوت داستان بتونیم مقایسه کنیم

3 پسندیده

A post was merged into an existing topic: درخواست فیلم و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

به نظر من در تقویم فصلهای سال رو رنگ بندی کنید و هر ماه رو مشخص کنید، هم جذابیتش بهتر میشه هم اینکه میبینیم چه روزی از ماه رو بیشتر کار کردیم.

6 پسندیده

سلام
کاش این امکان وجود داشت که نرم افزار براساس مجموعه درسهایی که افراد میخونند رو با اجازه افراد در یک گروه قرار بده و وارد روم های گفت و گو و مکالمه در همین نرم افزار بشن تا پارتنر یا گروهها راحت تر تشکیل بشه

3 پسندیده

و یه پیشنهاد دیگه
موقع دیدن کلیپ ها امکان بزرگ کردن یا Fullscreen آن کلیپ نیست.
مثلاً من نمیخوام متن رو ببینم و میخوام به صورت تمام صفحه فیلم رو ببینم.

4 پسندیده

من دانشجوی پزشکی هستم و بایستی برای آزمون های تخصصی پزشکی نظیر OET آماده بشم
اگه سرفصل هایی وجود داشته باشه که بتونیم برای این آزمون آماده بشیم خیلی خوب میشه
یا اگه الان وجود داره ،ممنون میشم که بهم معرفی کنید
ممنون

4 پسندیده