پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام، ممنون از اپ زبان شناس، به عنوان یه پیشنهاد خیلی بهتر میشد تو آپدیت های بعدی گزینه مارک کردن یا مطالعه در فرصت دیگه یا همون گزینه علاقه مندی ها اضافه میشد، واقعا جای خالیش حس میشه و خیلی عجیبه که برنامه نویس هاتون تا الان این فیچر رو اضافه نکردن

7 پسندیده

A post was merged into an existing topic: انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

سلام
یه موردی توی اپ هست همیشه دوست داشتم باشه
بعضی مواقع توی اپ موقعی که کتابی می خونم یا فيلم می بینم، کلماتی رو می بینم که به لایتنر اضافه کرده بودم و زیرش قرمز شده، ولی از اونجا که خیلی وقته ازش گذشته، یادم نمیاد چرا کلمه رو به لایتنر اضافه کرده بودم
اگر میشد که موقع دوره کلمه، اون متنی که اون موقع اضافه کرده بودم رو نشون میداد (مثل موقعی که کلمه رو توی لایتنر دوره می کنیم) خیلی عالی میشد
اگر هم آدرس اون درسی که متن ازش بود هم اضافه می کرد که نور علی نور

ممنون از تیم زبانشناس

7 پسندیده

یا ارجاع به یک گیف هم عالیه. برای مثال زیر به لینک زیر ارجاع بدید واقعا مطلب جا میوفته دیگه نیاز به ترجمه هم نیست. البته این لینک با فیلتر شکن باز میشه.

Her chocolate cravings

http://media.giphy.com/media/YaqY9RQuXy0vu/giphy.gif

1 پسندیده

سلام وقت بخیر به نظر من با توجه به استورهای خوب فارسی توسعه دادن نسخه آی‌اواس زبانشناس واجبه. تجربه کار کردن با اندروید رو دارم که واقعاً عالیه ولی واقعاً نسخه آی‌اواس جای کار داره.

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
ای کاش قابلیت سرچ کلمات در کتاب ها وجود داشت
من وقتی میخوام بدونم فلان کلمه کجای کتابه بوده، مجبورم از یه برنامه دیگه که همون کتابه رو داره استفاده کنم. سرچ کلمات در همه اپلیکیشن های کتابخونی وجود داره و چیزه پیچیده ای نیست که زبانشناس نتونه داشته باشه.
ممنون که پیگیری میکنید

7 پسندیده

سلام، امیدوارم که حال تیم زبان شناس خوب باشه
یک پیشنهادی برای جعبه لایتنر داشتم
از اونجا که بعضی مواقع تلفظ لغات با فونوتیک اون تفاوت داره
نظرم بر اینه که فونوتیک هر لغت بدون نیاز به وارد شدن به دیکشنری؛ زیر هر لغت نشون داده بشه.
اینجوری هر بار که میبینیم تمرین میشه و سطح تلفظ صحیح کلمات هم بالا میره.

4 پسندیده

خدا قوت زبان‌شناسان
پیشنهاد من در مورد لایتنر هستش
در قیمت مرور لغات مثال های که میاره عالیه و حرف نداره
ولی وقتی نمیدانستم یا میدانستم رو میزنیم میره در قسمت در حال یادگیری
میشه در قسمت یادگیری هم جوری بشه که بزنیم روش مثال هاش اینجا هم بیاد
عالی میشه

4 پسندیده

بعضی نرم افزار های آموزش زبان یه سری آزمون دارن که املا رو تست می‌کنه
مثلا حروف یک کلمه رو به هم ریخته می‌کنه و ما باید مرتبشون کنیم

5 پسندیده

یه پیشنهاد دیگه اینکه
لطفا کلماتی که در لایتنر قرار میگیرن
لغات مترادف و متضاد اون ها رو هم به طور خودکار در دو دسته متفاوت بشه ببینیم
و بشه اون کلمات اضافه هم کرد

7 پسندیده

سلام
پیشنهاد من اینکه اکر بشود هر کسی یک دفتر یادداشت و نت برداری از پروفایلش هم اینجا داشته باش مثلا من بگ نکته گرامری برخوردم و یا کلا ار یک جمله خوشم‌ آمده و میخواهم که اون یادداشت کنم ولی متاسفانه داخل اپلیکشن یک همچین امکانی وجود نداره
ممنون از اینکه اجازه پیشنهاد دادن برای ما زبان اموزها میدهید :four_leaf_clover::cherry_blossom: :blossom:

9 پسندیده

خواستم زبان شناس این امکان داشته باشه چون منابعی ک استفاده میکنم اینجان :wink:

2 پسندیده

A post was merged into an existing topic: انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

سلام
یه پیشنهاد کوچیک داشتم احتمالا دوستان دیگر تا حالا مطرح کردنش ولی :sweat_smile: اون اینه که مدت زمان هر فایل همیشه مشخص باشه الان به این شکل هست که بعد از یک بار گوش دادن دیگه مدت زمان اون فایل نمایش داده نمیشه و این آزردهنده هست.

8 پسندیده

A post was merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

سلام خسته نباشید.
برنامه بسیار عالی دارید و حدود چندروز است ک از این برنامه استفاده میکنم و واقعا راضی هستم
فقط اگه امکانش هست ابزار هایلایت کردن هم به برنامه اضافه کنید
بعضی از جمله هارو نیاز دارم ک هایلایت کنم تا بتونم متوجه بشم که مثلا حرف اضافه رستوران at هست و
یا این کلمه با همچین کلمه ای اومده.
متشکرم .

7 پسندیده

با دوستان شدید موافقم :+1::+1::+1:

5 پسندیده

این موضوع صحت نداره چون حروف اضافه با توجه به شرایط معنی های مختلفی میسازن و اینطور نیست که بگین همیشه قبل از رستوران حرف اضافه at باید استفاده بشه

4 پسندیده

کتاب رو دقیق اطلاع بدین حتما بررسی میکنیم دوست خوبم

4 پسندیده

متاسفانه در حال حاضر به دلیل کمبود نیرو و الویت های دیگه ای برای زبانشناس وجود داره امکان این کار رو نداریم دوست خوبم

4 پسندیده