پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

با سلام.
به نظر بنده اضافه کردن (زبان) های دیگه به اپلیکیشن زبان شناس میتونه حجم وسیع تری از کاربران رو به خودش جذب کنه، علاوه بر اون ایجاد اشتغال بیشتری هم بابت این امر میتونه صورت بگیره.:grinning:

من خودم به شخصه دنبال دوره هایی مثل اقای aj ولی با رنگ و بوی فرانسوی میگردم ولی تا الان چیزی پیدا نکردم😭

6 پسندیده

سلام. روزگارتون بخیر

خوب بود میشد بخشی که مربوط به تعداد مطالعه ی هر زیربخش هست رو ریست کرد
برا خود من زیاد پیش اومده که خیلی قبل تر یه دوره ای رو تا نیمه گذروندمو ناتموم رها کردم
الان، که می خوام همون دوره رو شروع کنم از صفر، از دستم میره که کدومو کی خوندمو …
و مجبورم یه قلم، دفتر کنارم بذارم و زیربخشایی که مطالعه میکنمو یادداشت کنم

امیدوارم که میسر باشه…متشکرم

5 پسندیده

سلام
اگه میشه سطح بندی دقیق تر بشه
مثلا بجای اینکه فقط لغت در نظر گرفته بشه
میزان وقتی که برای شنیدن صرف کردی
زمانی که صرف خواندن متن ها شده
و همچین چیزایی هم در نظر گرفته شه
هم بهتر از سطحمون مطلع میشیم
هم برای انتخاب منابع خیلی مناسبه

1 پسندیده

سلام
اگر امکانش بود که بدونیم هر یادداشتی که می کنیم برای کدوم درس و چه بخشی از اون هست عالی میشد

2 پسندیده

شمارنده فقط کلمات رو میشماره. چون سطح افراد ارتباط مستقیم با دایره لغات داره. نه دایره اصطلاحات. برای همین به این صورت گذاشتیم.

1 پسندیده

سلام دوست عزیز.
شما اگه pdf کتابی که میخواین‌رو تو مایکروسافت edge باز کنین، کلیک راست کنین، تو گزینه ها یه read aloud وجود داره که براتون خونده میشه. میتونین جنسیت ویس(خانم / آقا) لهجه‌ی ویس(استرالیایی، هندی، امریکن، بریتیش و…) و سرعتش رو هم تغییر بدین. هم کیفیت خیلی خوبی داره هم براتون قسمتی که میخونین رو هایلایت میکنه که تمرکزتون به‌هم نریزه.

کتابای درسی و دانشگاهی اکثرا سطح انگلیسی ساده‌ای دارن و تنها لغات تخصصی‌شونه که دشوارشون میکنه. اضافه شدنشون خیلی به کار همه نمیاد😅 به علاوه اگه کسی که تخصصش تو اون‌حوزه نباشه بخواد این مدل کتابارو بخونه ممکنه اشتباه بخونه (مثال سادش تو کتابای مهندسی اپسیلون و زتا دوتا چیز متفاوت اند و کاربرد متفاوتی هم دارن ولی خیلیا که نمیدونن هردوی اینا رو اپسیلون میخونن)

4 پسندیده

با سلام
پیشنهاد میکنم بخش جعبه لایتنر طوری بازطراحی بشه که بتوان کلمات و اصطلاحات را از فارسی به انگلیسی نیز مرور کرد
ما کلمات فارسی را که بلد هستیم نیاز هست که معادل انگلیسی آن را یاد بگیریم
فرا گرفتن کلمات از فارسی به انگلیسی بیشتر به فرآیند یادگیری کمک می کند.
ممنون!!

1 پسندیده

سلام برای مرور لغات حافظه بلند مدت لطفا گزینه ای اضافه کنید که بتونیم خوب مرورش کنیم الان من مثلا 2000لغت در اونجا دارم
نمیتونم در یک روز اونو مرور کنم و اگر بخوام مثلا امروز 50لغت خواندم فردا ادامشو بخونم باید 50لغت پایین برم که خیلی سخته این کار
لطفاً حتما یه گزینه بهش اضافه کنید که لغاتی را مرور کردیم از روز بعد، بعد اون لغات را نشون بده که مرورش کنیم

3 پسندیده

سلام
به نظر من خوب میشه که بعد از هر دوره از کابر تست گرفته بشه یا خیلی بهتر میشه اگه قسمتی باشه که هر وقت خواستیم بتونیم تست بزنیم و بدونیم در چه حد پیشرفت داشتیم
خوبه که برای قسمت لاینتر هم یه قسمت برای تست زنی طراحی کنید تا مطمئین بشیم کلمات رو کاملا یاد گرفتیم
:rose:

3 پسندیده

لطفا قابلیت rotate شدن هنگام استفاده از اپ هم اضافه کنید

سلام ضمن خسته نباشید به تمام دانشجویان و تمامی ادمین های زحمتکش زبانشناس
عرضی داشتم که میشه اسمشو گذاشت پیشنهاد . یه مطلبی که خیلی وقته ذهن منو درگیر کرده و هرجور خواستم راه چاره ای براش پیدا کنم نشد که نشد . من بغیر از زبانشناس کتابی از کلمات انگلیسی رو میخونم و سعی میکنم حفظشون کنم ، بعضی از کلمات که توی ذهنم نمیره رو سعی میکنم با فیلمی یا عکسی که کمکم کنه یاد بگیرم . چند وقت پیش خواستم یه کلمه رو که توی کتاب یاد گرفته بودم ، توی زبانشناس یه سریال یا فیلمی یا موسیقی که این کلمه توش بکار رفته باشه رو پیدا کنم ، (چون از قبل دیده بودم که در مرور لغات لایتنر میشه به مثال های از این کلمات رو توی دروس یا فیلم های زبانشناس پیدا کرد) اما توی بخش لایتنر کلمه رو سرچ کردم پیدا شد ولی وقتی خواستم مثالشو ببینم نمیشد چون باید حتما به لایتنر اضافه میشد تا مثالش رو ببینم ، اما این روش هم مشکل بزرگی داشت که باید تمام لغاتی که در لایتنر داشتم رو مرور میکردم مثلاً من ۴۰۰ کلمه توی لایتنر داشتم باید آنقدر کلمات رو رد میکردم تا به اون کلمه برسم و بعد مثال هاشو ببینم . خواهشی که از تیم خوب زبانشناس داشتم این بود که بخش مثال رو به بخش دیکشنری اضافه کنند که راحت بشه به مثال هایی از کلمات دسترسی داشته باشیم
این یک مشکل جزئی اما در عین حال مشکل بسیار بسیار مهمی از برنامه بی نقص زبانشناس می باشد امیدوارم این مشکل در آپدیت های بعدی برطرف بشه

1 پسندیده

:sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle:

پیامهای بالا بررسی شد

:arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down:part 2 :arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down:

1 پسندیده

سلام یک پیشنهاد داشتم خدمت دوستان دست اندرکار برنامه اونم اینکه بعد از پایان فصل ها چندتا پیشنهاد توی برنامه برامون مطرح بشه که حالا چی بخونیم بهتره برامون مثلاً من الان دارم مرد عنکبوتی رو مطالعه میکنم و دقیقاً نمیدونم بعدش چکار کنم یک چارت آموزشی شامل حالا محتوی متفاوت و قابل انتخاب باشه بهتر نیست تا اینکه سرگردون باشیم تو برنامه آخه من که ۴۰ سالم هستش با پسرهام که ۱۲ و ۱۴ هستن هممون داریم زبانشناس می‌خونیم و به انتخاب خودمون هرکدوم یکار میکنیم که شاید راه بهتری هم باشه

6 پسندیده

با سلام و درود و ضمن تشکر :rose::pray: درخواست اضافه نمودن آیتم رکوردینگ یا ضبط صدا در آبدیت جدید که بسیار عالی و مفید هست دارم. البته این مورد رو تو نرم افزار Elsa دیدم که با تلفظ صحیح مثل نیتیوها، امتیاز کامل ، متوسط ، ضعیف و یا با درصدبندی به اندازه درستی یا نادرستی تلفظ صحیح کلمه یا جمله امتیاز میده .

تو اپ بی نظیر زبان شناس واقعا جای آیکون رکوردینگ خالی احساس میشه . چقدر عالیه بعد از تمرین مداوم که البته ضبط صدای خودمون هم بخشی از تمرینات هست تو هر مبحث آموزشی اضافه بشه . دقیقا همون جایی که سرعت تنظیم میشه . خیلی ممنون میشم در آبدیت جدید این مورد مهم اضافه بشه . از اپ elsa دقیقا بخاطر همین مورد مهمش استفاده میکردم . و این باعث میشه همزمان با تکرار مداوم که صدای خودمون رو ضبط میکنیم روند یادگیری تلفظ خیلی بهتر و سریعتر پیش بره خصوصا که اگر بعد از ادای درست هر کلمه یا جمله مثل گوینده اصلی متن بهم امتیاز با درصد و یا درست و غلط بده . درخواست افزودن آیتم رکوردینگ در متون با امتیاز بندی

3 پسندیده

اگر تو بخش دیکشنری میشد تصویر هم بیاد خوب میشد مثل سرچی من تو گوگل میزنم اگه درست کنید عالیه. ممنون میشم یک کلمه یا حروف انگلیسی رو با Clipart ترکیب کنید تا تصویر خوبی از اون کلمه نشون بده مثل این. Apple Clipart

5 پسندیده

با نگاهی به تاپیک های ایجاد شده اخیر در خصوص نیاز به پارتنر زبان و همچنین میزان بازدید و ارسال پاسخ در موضوع " دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن " یک نیاز دیده میشه.
به طور کلی برای خیلی از افراد پیدا کردن پارتنر زبان اهمیت ویژه ای داره و جای خالی یک بستر بومی با کیفیت برای این مورد خالیه.
بنظر من زبان شناس میتونه از این فرصت استفاده کنه و خودش بستری خلاقانه برای این مورد تهیه کنه و توی این مورد پیشرو باشه که قطعا میتونه براش سودمند باشه.

3 پسندیده

لطفا جعبه لایتنر رو بر اساس حروف الفبا تنظیم و طراحی کنید
واقعا به این صورت که کلمات بهم ریخته اس اصلا رغبت نمیکنم که کلمات لایتنر رو مرور کنم
من بار ها قصد نوشتن کلمات رو در دفتر داشتم
ولی چون کلمات بهم ریخته اس به نتیجه ای نمیرسم
واقعا بعد 830 روز مطالعه مرور لغات به صورت بهم ریخته بسیار سخت هست
خواهشا زودتر این مورد رو آپدیت کنید

3 پسندیده

برنامتون خیلی خوبه اما لطفاً امکانات جعبه لاینتر بیشتر کنید محدوده فقط به دو گزینه بلدم یا بلد نیستم مثلاً تا حدی بلدم یا کامل بلدم یا تا حدی بلدم لطفاً یکم بیشتر به جعبه لاینتر بیشتر توجه کنید چون بیشتر یادگیری اونجاست چون لغات اول یاد بگیری بعد یک قسمت به لاینتر اضافه کنید که اونهایی هم که کامل یاد گرفتیم ولی هر از گاهی باز یاد آوری کنه خیلی متشکرم از برنامتون امیدوارم نادیده گرفته نشه این موضوع مهم

5 پسندیده

سلام ، من یه پیشنهادی داشتم. امیدوارم کاربردی باشه، شاید هم بقیه دوستان قبلا پیشنهاد داده باشن :wink:
اگه امکانش هست. شرایطی فراهم بشه که تمام دروس و بسته های آموزشی که تا الان مطالعه کردیم رو تو صفحه شخصی خودمون نشون بده. اینجوری از روند کار خودمون هم مطلع میشیم

من خیلی از بسته ها و دوره ها رو خوندم. یه عالمه کتاب خوندم و فیلم دیدم ولی همه شون رو تو یه جای به خصوص ندارم که هر دفعه خواستم دوباره بهشون مراجعه کنم

با تشکر از زحمات بیدریغ شما عزیزان :pray::pray::pray:

7 پسندیده

سلام سما جان.
منم خیلی دوست دارم این قابليت به زبانشناس اضافه بشه،فکرکنم دوستان دیگه هم اینو قبلادرخواست داشتن.
علاوه براینکه مثل شما علاقه مندم ازروند کارم مطلع بشم،مشکل دیگم اینه که بعضی کتابها و…که قبلا خوندم کلایادم رفته.الان دلم میخواددوباره بخونم ببینم چه حسی نسبت‌ بهشون دارم.
درهرصورت اميدوارم اگه امکانش هست،تيم قدرتمند زبانشناس این موضوع روهم تواولویتهاقرار بدن.
ممنونیم
آرزوی سلامتی و موفقيت برای همه دوستان

6 پسندیده