دوستان از کجا شروع کنم

دوستان از کجا باید شروع کنم من تازه این اپلیکیشن رو دانلود کردم اشتراک طلایی هم خریدم ولی مشکلم این که نمیدونم از کجا باید شروع کنم مرسیییی

1 پسندیده

سلام.من همین مشکل رو دارم.چن ماهه برنامه رو طلایی کردم ولی نظم و برنامه خاصی براش ندارم.از دوره ها داستانهای مبتدی صوتی رو دانلود کردم.گوش میدم و لایتنر رو کار میکنم

سلام دوستان عزیز امید وارم حالتون خوب باشه
خب این سوال یکمی سنگینه که از کجا شروع کنم

خب این بستگی ب سطح تون داره
ب علاقه تون داره
ب هدفتون هم داره
ب روش خوندنتون هم داره

بنظرم اگه سطح تون یکمی از پایه بالاتره برید داستان های واقعی برو شروع کنین یا دوره های ای جی هوگ یا همون انگلیسی بدون تلاش Effortless English

اگه سطح تون خیلی پایه هست در همین حد و حدود های مدرسه ای
برید سراغ داستان های بچگانه یا مصور صوتی
مینی استوری ها هم خوبه میتونید ازش استفاده کنین

سعی کنین هر روز زبان بخونین و براش وقت بزارید زبان انگلیسی چیزی نیست که با ۶ ماه تمرین یا ۹ ماه یادش بگیرید و بگید اوکی تموم

و اینکه ببینید بقیه دوستان با تجربه تر تالار چی راهنمایی میکنن
امید وارم تونسته باشم کمکتون کنم
ایام ب کام
روزتون خوش از خوشم اونورتر

6 پسندیده

سلام با چه هدفی مطالعه میکنید؟ و تو چه سطحی هستید؟ اگه هدف مکالمه اس و مبتدی هستی نیمچه داستان ها رو بخون، اگه سطح ات بالاتر بود دوره های انگلیسی قدرت و داستان های واقعی رو بخون،اگه هدف دایره لغته و مبتدی هستی از زیبوک داستان های سطح بندی شده بخون، و اگه سطح ات بالاتر بود داستان های قفسه نوجوانان و یا متن اصلی بخون، اگه به سطح متوسط رسیدی و دوست داری فیلم، انیمه و یا آهنگ گوش کنی از زوم استفاده کن، ولی اگه مبتدی هستی سریع نرو سراغ فیلم و انیمه چون برات زوده، در صمن تو قسمت سرچ تالار بزن فشرده خوانی و گسترده خوانی تا مقالات باارزش تالار برات باز بشه

4 پسندیده

برای اساتفاده درست از این اپ باید حتما تفاوت فشرده خوانی و گسترده خوانی رو یاد بگیری تا بدونی چجوری ازش استفاده کنی

2 پسندیده

سلام دوستان خوبم وقتتون بخبر. از تایپیک زیر میتونین دوره مناسب با سطحتون رو انتخاب کنین و با قدرت شروع کنین.

این هم تکنیکهای پنجگانه فشرده خوانی

گسترده خوانی

:blue_heart::seedling:

7 پسندیده

سلام عزیزم؛ چطور میشه این ها رو ذخیره کرد؟

2 پسندیده

سلام. به نظر من با mini story شروع کنید شاید نتیجه خوبی بگیرید. این دوره از ساده ترین سطح شروع میکنه و به تدریج با زمان های مختلف و کلمات جدید آشنا خواهید شد. به نظرم دوره خوبیه برای آمادگی ورود به دوره های با سطح بالاتر.

1 پسندیده

سه نقطه زیر پیام رو بزنید و علامت ذخیره رو انتخاب کنین. علامت ذخیره رو دورش خط کشیدم.

:blue_heart: :seedling:

4 پسندیده

خیلی ممنونم جان دلم :relaxed::heart::cherry_blossom:

2 پسندیده

دوس عزیز این بستگی به سطح زبانتون هس اگه پایه این میتونین از داستان های مصور و داستان ها پچه گانه شروع کنید

1 پسندیده

سلام، مقاله ای رو که ذخیره می کنیم کجا میره؟ من تابحال مقاله هارو کپی، پیست می‌کردم تو نت بوک گوشیم. با راهنمایی شما ذخیره کردم حالا نمی‌دونم کجای گوشی پیداش کنم. تو پوشه دانلود هام نبود.

1 پسندیده

تو خود تالار ذخیره میشه. روی عکس پروفایلتون بزنین علامت ذخیره شده ها رو میبینین همونجا هستن.

4 پسندیده

آهان، بله، درسته، پیدا کردم. پس همچنان برای ذخیره در جای دیگه همون کپی پیست باید بشه. و با این طریقی که شما گفتین مقاله در همون تالار ذخیره میشه تا برای مراجعه بعدی دم دست باشه که خیلی خوبه. واقعا دنبال چنین چیزی بودم تا مقاله های مورد علاقه مو از دست ندم. ممنون از شما دوست عزیز

1 پسندیده

سلام وقت بخیر من سطحم B2 هست و ایلتس جنرال میخوام امتحان بدم . تازه اپ نصب کزدم و کمک تمرین هم میخوام. میشه راهنمایی کنین

سلام دوستان
همینطور راهنمایی های استراتژی شما رو از بالا خوندم و لذت بردم ولی وقتی به صحبت های شما رسیدم خودم هم استفاده برده و حظ کردم زری بانوی عزیز
تشکر از راهنمایی تون