نفهمیدن ۷۲ کلمه توی۱:۳۰ دیقه یک سریال معمولیه؟

اومدم با سریال دوستان،انگلیسی یاد بگیرم توی یک دیقه و نیم ۷۲کلمه ای که نمیفهمیدم رو یاداشت کردم😐
بهم بگید این معمولیه یا لازم نیست هرچی که نمیدونم رو یادداشت کنم و کم کم یاد بگیرم یا اینکه کلا دوره یاد گرفتن انگلیسی با سریال رو خط بکشم و هر وقت سطحم متوسط شد شروع کنم؟
شما خودتون چه سطحی بودین که شروع به یاد گرفتن با فیلم و سریال یا انیمیشن کردید؟

سلام راستشو بگم واقعا عجیب بود برای من😂!!!
ولی جدای از این حرف ها به عنوان یک دوست پیشنهادم اینکه اول سطحتونو کمی تقویت کنید یکمی که راه افتادید و خواستید شروع به مکالمه کنید ابتدا از کارتون شروع کنید که محاوره ها در اون کندتر و شمرده تر هست در ضمن نیازی نیست حتما هر کلمه ی که نمی دونیدو یادداشت کنید و یادبگیرید اول کلمات و عبارت های پرکاربرد و اون هایی که فک می کنید بیشتر بدردتون می خوره رو بنویسید و بعدها که سطحتون بالاتر رفت می تونید با دست بازتری کلمات جدیدو یادبگیرید. پایدارباشید🤞

4 پسندیده

ممنون که کمک کردین
خوده شما الان از چه روشی برای یادگیری استفاده میکنی؟و سطحت چیه؟

1 پسندیده

خواهش میکنم.سطحم a2
من چون هدفم تقویت مکالمست کارتون می بینم. پادکست گوش میدم. داستانهای زبانشناسو پخش و تکرار می کنم برای تقویت تلفظ و به جمله بندی ها توجه میکنم.
و ایده های دیگه ها ی هم دارم که انشالله بتونم انجامشون بدم تا توی ذهنم خاک نخورن🤛

1 پسندیده

این لینکها میتونه براتون کمک کننده باشه. باید بسته به سطحتون فیلم رو انتخاب کنین و اگه لغات زیادی رو در یک فیلم یا سریال نمیدونین باید فیلم دیگه ای رو برای تمرین انتخاب کنین

4 پسندیده