آپدیت ۶.۴ زبانشناس : نکات قبل از آپدیت

یعنی اشکال نرم افزاری

3 پسندیده

اقای ناصری, در قسمت داستانهای بلند کودکانه, غرش روفوس تا نصفه خونده میشه, بعد خود نرم افزار از همون قسمت خارج میشه, چند بار اینکارو کردم ولی خب تا اخر قصه نمیره. لطفا اینم مد نظر داشته باشین در اپ دیت بعدی. @hnaseri

1 پسندیده

احتمالا نصفه دانلود کردین. چون الان من امتحان کردم درست بود. فایل درس رو حذف و مجدد دانلود کنین.

3 پسندیده

اخر نفهمیدین مشکل اون درسه چیه؟!؟!؟!

2 پسندیده

ما قول میدیم عجله نکنیم،
ولی لطفا شما عجله کنید :sweat_smile: :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده

بچه های صبور زبانشناس! :crazy_face:

آپدیت رو یخورده عقب انداخته بودیم که بفهمیم این مشکل بکاپ (که خیلی برای این آپدیت حیاتیه) و آپلود نشدن فایل تو تالار برای چی بود. یسری تست انجام دادیم فکر کنم مشکلو پیدا کردیم. الان لطفا هرکی میتونه بکاپو امتحان کنه ببینه به راحتی کار میکنه یا نه.

ممنون میشم.

2 پسندیده

استاد من امتحان کردم
اوکی بود
بالاخره۱۰۰ درصد شد

3 پسندیده

روی 99 درصد گیر کرد. چند دقیقه صبر کردم بالاخره 100 درصد شد

2 پسندیده

چند دقیقه؟ :open_mouth: خوب باز خدا رو شکر صد شد. :sweat_smile:

3 پسندیده

بله خداروشکر :smile:
فکر کنم حدود سه دقیقه. درصورتی که همیشه توی ایکی ثانیه انجام میشد.

2 پسندیده

منم گرفتم درست بود ممنون

منم انجام دادم البته ساعت حدودا هفت یا هشت شب, که صد شد, البته یک هفته پیشش زودتر به صد میرسید تا امروز,
راستی اقای ناصری نمیدونم سرعت اینترنت باعث کندی سایت شده یا خود سایت دو روزیه کند شده, یعنی از یه صفحه به صفحه دیگه میرم خیلی طولانی میشه,
الانم دوبار که میخواستم متن ویرایش شدم رو بفرستم, خطا اعلام کرد

1 پسندیده

سلام @hnaseri اقای ناصری همین چند دقیقه قبل سعی کردم ولی یبار رو همون یک درصد و چند بار هم رو ۴ درصد وایسادـ…یبار ریستارت کردم موبایلو اوکی شد

1 پسندیده

اقای ناصری شما که دارین زحمت میکشید برای اپ دیت برنامه, اینم میخواستم بگم که برنامه یکم هنگ داره, یعنی وسطاش قطع میشه من از برنامه کلا خارج میشم و دوباره میام و ادامه داستان خونده میشه, گاهی چند بار وسط داستان قطع میشه, گاهی هم نه, ولی کلافه کنندس.
@hnaseri

هر وقت هر مشکلی پیش اومد بایستی بلافاصله بعد از دیدن مشکل به صفحه ارتباط با ما در داخل اپلیکیشن برین و اونجا پیغام بدین. چون با این کار شرحی از ارورهای احتمالی برای ما فرستاده میشه.

6 پسندیده

سلام
من بدون پشتیبان گرفتن آپدیت کردم اشکالی نداره؟

خوب اگه الان کار میکنه خیر. اشکالی نداره :sunglasses:

1 پسندیده

خداروشکر همه مشکلات برطرف شد
آقا ناصری هر وقت سرت کامل خلوت شد اون کار منم انجام بده،
دستت موچکر :blush:

1 پسندیده