انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

وقتی که میخوام لغات یک درس رو مرور میکنم در نسخه جدید نمیشه و وارد لایتنر کلی میشه

5 پسندیده

خیلی بهتر شد :ok_hand: ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌

5 پسندیده

اول همین تایپیک لینک گذاشتن همونه

5 پسندیده

سلام وقتتون بخیر این مورد به بخش منابع مربوط هستش و تو لیست ترجمه هستش که
به نوبت ترجمه میشن

6 پسندیده

این لینک برای من کار نمی کنه چند روزه دارم امتحان میکنم نمی دونم چکنم ؟؟

4 پسندیده

دوستان عزیز نسخه ۸.۱۰.۲ هم رسید

این نسخه هم به صورت آزمایشی منتشر شده. ممکنه مشکلات ریزی داشته باشه که اگر گزارش بدید ممنون میشم.

تغییرات این نسخه:

۱- رفع برخی باگهای نسخه های قبلی که بالاتر اشاره شده

۲- قابلیت اضافه کردن لغت به لایتنر از خارج اپلیکیشن زبانشناس

لینک دانلود

برنامه‌ی آتی:

۱- صفحه اطلاعات بیشتر دوره و درس (شامل بازگشت اعداد نمودارهای لغت درسها)

24 پسندیده

چقدررر قسمت کاوش عالی شده خیلی خوبه تشکر خیلی زیاد :heart_eyes: :heart_eyes: :tulip:

و چرا ایکون تالار از برنامه حذف شده؟
اینطوری سر زدن به تالار خیلی سخت تر میشه

6 پسندیده

لینک رو کپی کنید ببرید با مرورگر کروم باز کنید
برای من هم باز نمیشد به اینصورت حل شد.

5 پسندیده

اولا که ایول انقدر سریع داره اپدیت ها میاد
دوما که عکس اپلود نمیشه
سوما: تو نسخه ی خیلی قدیمی وقتی متنی رو سلکت میکردم ، پنل پیشفرض خود گوشی میومد ، که به جز کپی ، سرچ تو گوگل ، گوگل ترنسلیت ، ابادیس و چند تا چیز دیگه هم داشت(الان زبانشناس رو هم داره) ، بعد از تغییر ظاهر اپلیکیشن ، حالا موقع پنل خود برنامه میاد که قشنگ تره ، اما خب مثلا سرچ تو گوگل رو نداره که بهتره باشه
چهارما: اضافه کردن کلمات به لایتنر یه باگ بزرگ داره ، اینکه اضافه نمیکنه! ، اگه داخل اپ باشم(هر جایی ، حتی صفحه اصلی) ، با انتخاب زبانشناس بعد سلکت یه کلمه با متن ، وارد اخرین جایی که تو اپ بودم میشه
پنجما: خیلی بهتر میشه که بتونیم عبارت یا جمله رو هم اضافه کنیم ، اگه کلمه ، عبارت یا جمله ای داخل زبانشناس وجود نداشته باشه نمیشه به لایتنر اضافه اش کرد (که فلسفه وجود اضافه کردن به لایتنر از بیرون اپ رو زیر سوال میبرن)
و البته فوق‌العاده میشه اگه برای خودمون(یا حتی دیگران!) یه مثال اضافه کنیم ،
مثلا من یه کلمه تو ویکی پدیا رو به لایتنر اضافه کنم و جمله یا بندی که این کلمه داخلش بود رو به لایتنر اضافه کنم ، البته میدونم که میشه یادداشت اضافه کرد ، اما قشنگ تره که بشه مثال اضافه کردن به جای اینکه مثال رو تو یادداشت قرار داد!
ششما: شیوه ی اضافه کردن کلمات به لایتنر از بیرون اپ خیلی خوبه اما اگه یه دکمه ی کوچک داخل اپ جا بدید که بصورت غیر خفن و عادی کلمه ای اضافه بشه هم خوبه ، البته حدس میزنم بشه کلمه ای رو سرچ چ اضافه کرد پس دوباره پنجما رو میگم : خیلی خوب میشه که جملات ، عبارات و کلماتی که بین لغات قابل سرو داخل اپ نیست رو هم اضافه کرد
هفتما : خواهشا سرعت بیش تر از ۱.۸ رو اضافه کنید ، و همچنین سرعت ۱.۵
و ممنون و خدافظ

8 پسندیده

ممنونیم اقای ناصری :rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام. کی از حالت آزمایشی در میاد؟

5 پسندیده

سلام توی نسخه قدیم پایین صفحه گزینه تالار هم بود ولی الان نیست و جای دیگه ای هم ندیدم.

7 پسندیده

وقتی توی یک درس روی یک فصل خاص میزنم که کلمات رو توی لایتنر تمرین کنم کل کلمات اون درس رو میاره برای مرور نه فقط فصلی که خواستم مرور کنم

8 پسندیده

سرعت ١.۵ داخل اپ هست دوست خوبم

4 پسندیده

از داخل درسها میتونین بهش دسترسی داشته باشین تا همکاران برای این مورد گزینه ای اضافه کنن

5 پسندیده

با عرض سلام و خسته نباشید
مشکلات اصلی که لایتنرداشت به نظر من حل نشد و فقط باگ و کرش کردناش درست شده بیشتر
هنوز وقتی میزنیم رو مثال که مثالو ببینیم گزینه ی نمیدانم میاد و این امتیاز منفی داره و رو مخه
و اینکع به نظرم کلا ازاول مثال رو نشون بدع با کلمه
چون کلمع بدون مثال هیج ارزشی ندارهیا هم نشون ندادین این امتیاز منفیع رو نداشته باشه

کماکان لایتنر هر بخش کار نمیکنه و کلا از کار افتاده

همونجور که دوستان گفتن هدف اصلی دوستان از گفتن اینکه کلمع از بیرون اضافه کنیم با مثالشه
نع فقط کلمه
اگه فقط کلمع بود که ما تو خود زبانشناسم میتونیم اون کلمه رو سرچ کنیم و اضافع کنیم
البتع اینکع از هر جایی که هستیم میتونیم کلمع رو لینک بدیم به زبان شناس خیلیی خوبه و مثل یه دیکشنری همراه عمل میکنه و عالیع
ولی به نظر یع گزینه بذارین واسه اضافه کردن دستی کلمه
بعد از کاربر بخواین مثالشو واردکنه
بعد حتی اگه خواست صدارو مثلا خودش صدای خودشو ضبط کنه و اون جمله رو بخونع و اضافهکنه بهلایتنر

یه پیشنهاد دیگه ای هم که دارم و به نظرم عالی میشهاگه باشه اینکه با لاتنر همونجوری بشه کار کرد که با متن کار میکنیم
یعنی رو هر کلمش میزنیم بره سرچش کنه
سرعتشو بشه تغییر داد
و حتی عقب و جلوش کرد با این تفاوت که جلو و عقب رفتن بر اساس کلمه باشه اینجا نه جمله مثل متن
هر چند که به نظر من اگه عقب جلو رفتن تو متنم میشد تو تنظیمات نوعشو عوض کرد خیلی خوب بود که الان جمله به جمله میره جلو یا عقب
ولی در حالی که مثلا اگع بشه دست خودمون باشه که حالا بر اساس ثانیه یا کلمه تنظیمشمیکردیم
مثلا من میذاشتم رو دو ثانیه و هر بار بر میگشت دو ثانیه بر میگشت نه کل یه جمله که این وقتی بیشتر رو مخه که جمله طولانی باشه

8 پسندیده

بله اینو درست میکنیم

مثال دستی رو میشه توی یادداشت گذاشت. یادداشت رو برای همین قرار دادیم که شخص هر چی خواست بنویسه.

فعلا برنامه ای برای این مورد نداریم. پیچیدگی های زیادی داره.

7 پسندیده

امکانش هست مثال ها فقط مختص لایتنر نباشه چون بعضی اوقات یه کلماتی رو نیاز به مثال هاش داریم اما خب اون کلمه توی لایتنر موقع مرورش نشده
مثلا اگه این گزینه مثال رو توی همون لایتنر قسمت سرچ کلمات وکل کلماتی که توی لایتنر و میدانم ها هست قرار بدین؟
چون واقعا بعضی مواقع لازمه مثال ها اما بهش دسترسی نداریم

و اینکه ترتیب لایتنر قاطی باشه هر دفعه لایتنر رو باز میکنیم ترتیب لغات عوض شده باشه
من هر دفعه واردش میشم ترتیب ها همونه

8 پسندیده

اگه دیکشنری هم کشویی بشه و با به چپ و راست لمس کردن دیکشنری ها جابجا بشه لاینتر و دیکشنری خوش دست تری میتونیم داشته باشیم
من به خاطر اینکه کشویی نیست و یکم بد دسته اکثر اوقات از دیکشنری ها استفاده نمیکنم😞

درمورد وضعیت لغات توی لایتنر وضعیتشون هنگام مرور یا کلیک روشون توی دروس معلوم بشه در چه مرحله ای قرار دارن
یه چیزی مثل همون گلی که توی نسخه قبل داشتیم

10 پسندیده

آقای ناصری داخل جستجو موقعیت یابی هم میشه اضافه کرد؟

6 پسندیده