بی انگیزگی رو چطور درمان کنیم

به طور عجیبی بی انگیزه شدم برا درس خواندن نه تنها زبان بلکه کل درسام:smiling_face_with_tear::sob:
راهکار بدین بچه ها
(جایزه دادن و استراحت و ورزش رو توصیه نکنین غیر اینا:))

بله وضعیت همینقدر داغون:)

4 پسندیده

داخل چالشای تالار شرکت کنین
کلا تو جمع دوستانه اگه باشین فعالیتهای بقیه رو ببینین انرژی میگیرین

دوستان هم کمکت میکنن اگه سوالی داشتی

و کلا تشویقت میکنن ک ادامه بدی

5 پسندیده

این لینکها میتونه براتون کمک کننده باشه

5 پسندیده

سلام سلام

برو چالش شدت ۱۴۰۱‌

3 پسندیده

سلام به نظرم به خودتون سخت نگیرین . از مقدار خیلی کم شروع کنید ، مثلا روزی ده دقیقه . کم کم ، وقتی حالتون بهتر شد زیادش کنید. بعضی وقتا آدم حوصله نداره ، اگر تو اون شرایط به خودش سخت بگیره بدتر اذیت میشه .

5 پسندیده

دقیقاا منم با راضیه جون موافقم … منم خیلی دچار این حس میشم … به خودت استراحت بده به نظرم … فکر کنم، هم عذاب وجدان نخوندن،داری هم وقتی میری سر وقتش، حوصلت نمیگیره …نمیدونم، حالا یک هفته یا کمتر به خودت زمان بده حداقلش اینه کاری که دوست داری بکن …اصلا بخواب … ولی حتما وقتی موعد استراحت تموم شد جدی شروع کن … به هیچ عنوانم بهش فکر نکن … فقط از اون تایم استراحتت لذت ببر

4 پسندیده

مراجعه به روانشناس می‌تونه کمک کنه

3 پسندیده

سلام
به نظرم یک هفته زبان رو بذارید کنار.

و کتاب " عادت های اتمی" و یا کتاب " قدرت عادت" رو بخونید.

3 پسندیده

سلام منم اینجوری شدم قبلا و حتی کلا ی مدت گذاشتم کنار و ی جورایی زده شده بودم از زبان شناس
پرش منبع داشتم و خیلی چیزای دیگه
ب خودت زمان بده و بدون ک طبیعیه

2 پسندیده

روانکاو هم کار ساز نبوده :walking_woman:t2:

1 پسندیده

الان منبعی رو ک خودم دلم بخواد میخونم کاری ندارم از نظر بقیه چقد خوبه یا حتی ابتدایی
واسم مهمه ازش لذت ببرم :grin::four_leaf_clover:

3 پسندیده

سلام
هیچ کسی و هیچ روشی نمیتونه به شما کمک کنه تا زمانی که هدف ت رو از خوندن زبان مشخص نکنی! اگه همین الان بهتون بگن ۶ ماه دیگه اگه ایلتس ۷ گرفتی ویزا کانادات اوکیه! هدف مشخص شد مهاجرت کانادا پس دیگه به حرف منو اون آن دیگه توجه هم نمیکنی و سخت مطالعه میکنی!
هدف مشخص بشه شده روزی با ۲۰ دقیقه خوندن هم جلو میری.

3 پسندیده

آقا

انیمیشن نگا کن
آهنگ گوش کن

ازش لذت ببر

3 پسندیده