بزرگترین مانع موفقیت ما چیست ؟ و چگونه از آن بگذریم؟

خواهش میکنم فاطمه جان @fdoosti
. آره کتاب خوبیه حتما تو اولویت بذار که بخونی خیلی خوبه :heart_eyes::heart_eyes: ممنونم از انگیزه ای که دادی :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

5 پسندیده

عالی بود نسیم خانوم.
مقاله ای کامل که با وویس شما کامل تر هم شد.

ممنونم ازتون :rose::rose:

5 پسندیده

شما لطف دارین ممنونم از انرژیتون :rose::rose:

4 پسندیده

سپاس بابت وقت و زحمتی ک برای جمع آوری و ارائه این مطالب گرانبها گذاشتین :tulip::pray:

5 پسندیده

خواهش میکنم امیدوارم مفید باشه :pray:

3 پسندیده

واقعا مقاله فوق العاده بود که با ارائه زیباتون کامل شد. لذت بردم.

این نکته خیلی مهمه. آقا کامبیز هم به نحو دیگه ای تو مقاله تمرین مناسب برای کسب مهارت اشاره کرده

البته بایستی یه دورنگاهی هم به مثلا ۵ سال یا ۱۰ سال جلومون داشته باشیم که دوست داریم به کجا برسیم. ولی وقتی این vision رو پیدا کردیم بایستی راه رسیدن بهش رو گام به گام، اون هم با گام های خیلی آهسته پیش بریم. این رو من از کوهنوردی یاد گرفتم. وقتی آدم از پایین قله رو میبینه ممکنه فکر کنه هیچوقت بهش نرسه. ولی با همین گامهای آهسته بعد چند ساعت میبینی که به آخر خط رسیدی. اونوقته که آدم واقعا از کارش لذت میبره.

13 پسندیده

لطف دارین آقای ناصری . ما موفقیتامونو قبل از هر کسی مدیون شرایطی هستیم که شما مهیا کردین :cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet:
نکته ایم که فرمودید کاملا به جا و زیبا بود. سپاس از شما

6 پسندیده

عالی عالی :heart_eyes::heart_eyes_cat:
ممنون که وقت گرانبهات رو صرف نوشتن این مقاله کردی :kissing_heart:

4 پسندیده

مقاله عالی
موزیک بک گراند عالی
صداتون عالی
ادبیات عالی
ممنونم ازتون :clap:

ماشالا مقاله نویس با استعدادی هستید :blush:
واجب شد بحث مقاله نویسی رو خیلی جدی بگیرم
.

6 پسندیده

سلام.
ممنون از وقتی که گذاشتید.
خیلی مفید و کاربردی بود.
توی مسیر یادگیری زبان، بعد روانشناسی خیلی مهم هست و باید دایم اهداف و انگیزه مرور و تکرار شوند.
بازم ممنوم به خاطر تلنگری که زدید.:blush::pray:

5 پسندیده

سلام، عالی بود خانم نسیم. همه موارد که بیان شده بود من به شخصه بارها و بارها توی زندگیم تجربه کردم. تغییر نگرش منفی به مثبت، و رسیدن به هدف. یکی از اون تجربه ها همین زبان بود من همیشه حتی از تلفظ عبارت انگلیسی در مقابل دیگران واهمه داشتم، یک روز تصمیم جدی گرفتم و در رو به روی تمام افکار منفی و نمیشودها و نمیتوانمها بستم و شروع کردم به یادگیری زبان تا حدی که روزی به عنوان زبان آموز موفق مصاحبه ای از من چاپ شد. هر چند در مسیرم گامهای اشتباه هم داشتم که اگر زودتر با ایده های ناب زبانشناس و ای جی آشنا شده بودم الان نتیجه اش ایده آل تر میشد. ممنون که وقت گذاشتید و ممنون که با صدای دلنشین تون متن رو جذابتر کردید.

7 پسندیده

با سپاس :rose:
واقعا عالی و با کیفیت :writing_hand::pray:
امیدوارم همین طور پیش برین :+1:

4 پسندیده

@maryam
خواهش میکنم عزیزم وظیفه بود :rose::blush:
@Farzad_Poodineh
شما لطف دارین آقا فرزاد. والا من بیشتر مقالات آکادمیک مینوشتم. تو بحث انگیزشی اولین بار بود و بسی سخت برام :: :blush: و خوشحالم مورد توجهتون واقع شده.
@soushians
سلام تشکر از شما که وقت گذاشتین و مقاله رو خوندین. ان شا الله که موفق باشید.:pray:
@ala
سلام آلا جان بله دقیقا درست میفرمایین . مهم اینه که تغیییر رو شروع کردین و در اون موفقین. با ارزوی بهترین ها برات :rose:
@S.QASEMI
سلام نظر لطفتونه. موفق باشین همیشه :pray:

6 پسندیده

امیدوارم مقاله های بیشتری ازتون ببینم
واقعا هیچی بهتر ازین نیست که ببینی دوستات دارن در حد مقاله نویس های حرفه ای تلاش می کنن و مقاله های مینویسن که میتونه زندگیت رو تکون بده
با آرزوی بهترین ها

7 پسندیده

من این کامنتتونو همون ظهری خوندم فرصت نشد پاسخ بدم.

خیلی انگیزه بخش بود این جمله. راستش من خیلی در خودم توان نوشتن این قبیل از مقالات رو ندیدم میخواستم فقط همین یه مقاله به یادگار بمونه.
ولی واقعا نمیشه از این همه لطف و محبتی که شما دوستان واریز میکنید بیخیال گذشت. قول میدم با انرژی برگردم

من هم از جانب خودم بهترین ها رو براتون ارزومندم

5 پسندیده

امیدوارم این آخرین مقاله تون نباشه

10 روز بیشتر نشه :expressionless::smiley:

واقعا گفتم، مقاله ی حرفه ای چی بیشتر از مقاله شما داره؟ هیچی

3 پسندیده

خییییلی عالی بود نسیم جان ممنون بابت مقالت

من این قسمت از حرفتو کاملا میفهمم چون متاسفانه خودم الان تو همون سنم و واقعا بی هدف دارم روزامو طی میکنم ولی خب باز خداروشکر همین زبان هست وگرنه عملا ی ادم بیییکار و بی انگیزه بودم

امیدوارم موفق باشی تو زندگیت عزیزم

5 پسندیده

آفرین نسیم جان.واقعا عالی بود.همیشه گفتم بازم میگم شما صدای خوبی دارید که اگه روش کار کنید و پرورشش بدید میتونید تو رسانه های عمومی فعالیت کنید.بابت وقتی که گذاشتید ممنونم.امیدوارم موفق باشید :rose:

4 پسندیده

ممنون از تلاش تان در به سامان رساندن این مقاله ی ارزشمند.

متعهد شدن و متعهد ماندن و در کل تعهد داشتن به انجام یک کار، تعریف انسانی است که کودکی و خامی را پشت سر گذاشته و وارد دنیای بزرگ سالان شده است.

هر روز کمی بهتر از دیروز شدن هم به مداومت اشاره دارد که شاه کلید موفقیت های بزرگ است.

6 پسندیده

سلام محدثه جان
ببین تو الان تو بهترین سن قرار داری پس نباید از دستش بدی
من خیلی دوست دارم به دیگران کمک کنم و منبع انرژی و انگیزشون باشم
خوشحال میشم بتونم کمکت کنم
اگه دوست داشتی میتونیم راجب برنامه هدفمند با هم صحبت کنیم.
دوست ندارم گذشته خودم که ازش ناراضیم واسه دوستانم اتفاق بیفته :pray: دوست دارم هدفمند جلو بیاین
دختر خاله من متولد 81 هست 15 سالشه از جنبه هنری و ورزشی گرفته تا درسی و … همدیگه رو ساپورت میکنیم با اینکه اختلاف سنی داریم :joy: به امید موفقیتت عزیزم

4 پسندیده