چالش لایتنر 1401 😎

@HasanNoori1382
@amir12109
@shokoufeh5
@aynaz37
@sajjadbabolghani

خسته نباشید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

خیلی ممنون دوست من :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

دوستان هنرمند تالار کجا هستند ؟ چند وقتی خبری ازشون نیست :thinking::thinking::thinking::disappointed::disappointed::disappointed:
@abbas_17
@vahid240
@zaribano

4 پسندیده

6 پسندیده

سلام و روزتون بخیر

6 پسندیده

سلام دوستان :heart:

1401/1/7

5 پسندیده

سلام. هستم درخدمتتون.با لایک ابراز وجود میکنم :joy:اما تا پایان تعطیلات درس جدید مطالعه نمیکنم. بعدش همینجا گزارش میفرستم ممنون. که پیگیر هستین.

5 پسندیده

سلام ب همه ی دوستان عزیز امید وارم حالتون خوب

اینم گزارش امروزه لایتنره miracle
7 فروردین ماه

روزتون خوش از خوشم اونورتر

5 پسندیده

سلام به همه و درود بر ابوالفضل عزیز. :bouquet:
بزرگوار شما لطف دارین و در مورد زریبانوی گرامی و عباس عزیز حق با شماست ولی من خودمو لایق صفت هنرمند نمی دونم و فقط
از حضور گرم شما و سایر دوستان کسب فیض می کنم.
از شما و سایرین بخاطر غیبت و تعلل در ارسال گزارش عذر میخوام.
این روزا بیشتر وقتم به دید و بازدید عید می گذره و کمتر فرصت مطالعه و حضور در تالارو پیدا می کنم. :pray:
و البته اینم گزارش امروزم تقدیم به همه.
نمیدونم چرا تصاویر بارگذاری نمیشن :thinking:
تعداد کلمه ۶۹.
امتیاز ۱۴.

4 پسندیده

شکسته نفسی نفرمایید آقا وحید :heart::heart::heart::heart::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

3 پسندیده

سلام شبتون بخیر
هفتم فروردین ماه
:green_heart::ear_of_rice:
یادم رفت قبل ساعت ۱۲ از لایتنر اسکرین شات بگیرم.
۲۴ لغت مرور شد

4 پسندیده

بچه ها کسی تا الان نوتیفیکیشن مرور لایتنر رو گرفته؟ پیغامها درست میاد؟

7 پسندیده

سلام و ارادت اقای ناصری عزیز . سال نوتون خیلی مبارک:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:. راستش برای من که نوتیفیکیشنی نمیاد بقیه دوستان رو نمیدونم.

5 پسندیده

5 پسندیده

سلام دوستان لایتنر دیروز :white_check_mark:

6 پسندیده

سلام آقای ناصری :cherry_blossom:
برای مرور لایتنر پیغامی نمیاد ولی برای زنجیره هم پیامک میاد و هم نوتیفیکیشن .

4 پسندیده

سلام استاد گرامی سال نوتون مبارک، از زمانی که ورژن جدیدو نصب کردم برای من هم نیومده. :bouquet:

5 پسندیده

سلام دوستان :heart:

1401/1/8

5 پسندیده

سلام نه نوتیفی نمیاد

4 پسندیده

خیر تا حالا همچین پیامی برای من نیومده

3 پسندیده