بیاین در استفاده از زبان انگلیسی اشتباه کنیم

کلاسو بخاطر اینکه پارنتر برای صحبت کردن ندارم میرم

2 پسندیده

اگر به مدرسه می روید نیاز دارید که فاعل باشید. نشستن کنار دیگر زبان آموزان را منع کنید. شما نمی خواهید که به افرادی گوش دهید که انگلیسی ضعیفی دارند، مخصوصا آنهایی که به زبان شما صحبت می کنند.
بهتر است که زمان کمی برای آموزش دیدن فرد به فرد صرف کنید و بیشتر زمان خود را صرف یادگیری مستقل کنید تا اینکه ساعت ها هر روز در کلاس های درسی بنشینید

این بخشی از این مقاله هست که ترجمه کردم.

البته نظر آخر نظر شماست. اگه احساس می کنید کلاس براتون خیلی خوبه ادامه بدید. ایشالا موفق باشید :grin:

8 پسندیده

خیلی به دلم نشست حرفاتون, راستش من کمی متفاوتم نسبت به بچه ها, یادمه از اول چت میکردم به انگلیسی و ترسی نداشتم و ندارم اصلا,
یه خاطره هم بگم براتون, اون موقع ها کلاس میرفتم, یه روز همسرم زنگ زد بهم گفت میتونی انگلیسی حرف بزنی با یه توریست,
یکم استرس گرفتم ولی خب تو عمل انجام شده بودم گفتم باشه, گوشیو داد به خانومه, بعد سلام یکهو تند تند حرف زد منم از ش خواهش کردم ارومتر بگه بفهمم چی میگه خلاصه که اسم یه شهر رو به فارسی میگفت ولی اونقدر لحجه داشت من نمیفهمیدم, تا اینکه خود همسرم متوجه مبشه و راهنماییشون میکنه.
بماند که همسر من هیچی زبان بلد نیست اما با اعتماد بنفس خودش رفته بود جلو کمک توریستها کنه
یعنی همسرم واسم الگو شد خدایی,
البته من استرس ندارم و علاقه دارم به صحبت کردن اما خب درواقع رودر رو برام سخت تر از چت کردنه.
بسیار از اقا کامبیز ممنونم برای حرفاشون, خیلی موثر بود.

6 پسندیده

باید با چالشا کنار اومد.
همه چیز اول سخته. ولی با چند بار انجام دادن آسون میشه
میتونید از بچه های تالار شروع کنید
با کسی که بهش اطمینان دارید و باهاش راحتید هماهنگ کنید و انگلیسی صحبت کنید
من خودم با یکی از بچه ها تالار تو اسکایپ صحبت میکنم
کم کم اعتماد بنفستون بالا رفت میتونید برید سراغ بومی زبانا

4 پسندیده

پیشنهاد خیلی خوبیه, بهش فکر میکنم, کار خوبیه

3 پسندیده

سلام آقا کامبیز میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چطور حدود خوندنم رو وارد جدول کنم مثل بقیه.ممنون

2 پسندیده

ببخشید که من جای ایشون پاسخ میدم,
حدود خوندنتون رو با توجه به مطالعه هر روزتون بررسی کنید
روزانه چقدر با زبانشناس کار میکنید؟
یکم از اون بیشتر میشه حدود شما, یعنی اندازه ای که جا داره شما گوش بدید به زبان
امیدوارم واضح منظورمو گفته باشم. :wink:

2 پسندیده

:pray:
جدول رو هم لطف میکنی بگی چطوریه حله
:roll_eyes:

1 پسندیده

سلام
شما مقداری که مد نظرتونه بهم بگید من وارد جدول میکنمتون.

ولی اگه کنجکاو هستید جدول کشیدن رو یاد بگیرید باید به این شکل بکشید:

| | | |
| ---- | ---- | ---- |
| | | |
| | | |
| | | |

بین | | اولی اسم رو مینویسید و دومی عدد مورد نظرتون رو.

سعی میکنم یه آموزش ویدئویی برای تالار آماده کنم. یکم سرم خلوت تر شه حتما انجام میدم

2 پسندیده

سلام این جداول آبی رنگ که بجه ها دارن میذارن زمانهاشون رو خودشون کشیدن آیا

مثل این

ممنون میشم راهنمایی کنید

3 پسندیده

نه عزیزم، الان برات اسکرین شات میگیرم بهت میگم چجوریه

ببین عزیزم توی عکس اولین گزینه از سمت چپ رو ببین خودش شبیه نموداره، اونو میزنی آمار هاتو میده.

بعد این مياد.

5 پسندیده

با تشکر از @Hengam1 خانوم عزیز.

منم با اجازه کاملشو میگم:

در وهله اول میزنید رو این

بعد رو تب شنیدم میزنید:

بعد برای نشون دادن جزئیات دو تا انگشت شصتتون رو میزارید وسط صفحه و از هم دور می کنید:

که نتیجش میشه این:

موفق باشید.

5 پسندیده

خیلی ممنون ولی من با لپ تاپ کار میکنم و این عکس بالا رو تا حالا ندیدم. ببخشید خیلی تازه واردم:wink:

2 پسندیده

میشه اسکرین بگیرید ؟

2 پسندیده

نمیتونم . براتون توضیح میدم . من وارد سایت زبانشناس میشم داستان مورد نشرم رو انتخاب میکنم . قسمت بالای داستان گزینه هایی داره که یکیش تالار هستش و من از اون طریق وارد تالار میشم همین. اگه با لپ تاپ وارد شین متوجه منظور من میشین یعنی همه دوستان با موبایل کار میکنن. با تشکر

2 پسندیده

والا من همیشه با کامپیوتر از طریق آدرس talk.zabanshenas.com وارد میشم.

2 پسندیده

بله این آدرس مستقیم تالار زبانشناس هستش . ممنون از توجهتون حالا که فهمیدم فقط با گوشی امکان استفاده از جدول رو داریم دیگه با تایم گرفتن واسه خودم کارم رو انجام میدم فقط نمیتونم گزارش بدم :expressionless: باز هم ممنون

3 پسندیده

با سلام
این آدرس سایتی که در متن مقاله معرفی نمودید :
https://www.italki.com/teachers/english
همه معلمانش پولی هستند و ساعتی و دقیقه ای حساب میکنند، نمونه مجانی اش وجود ندارد؟
با تشکر

2 پسندیده

با سلام.

مشخصا تدریس یکی از راه های امرار معاش و کسب در آمد اینترنتی هستش و خب مدرسانی که در اون سایت در حال تدریس هستند هم شغلشون تدریسه.

پس میشه گفت نمونه رایگان پیدا نمیشه کرد.

4 پسندیده

ولی آقا @YoKambiz اگه شما هم مث اونا بودی الان مایه داری بودی ها…:wink::wink:
ممنون از شما و همه دوستان و اساتید با تجربه که بی منت دانشتون رو در اختیار بقیه میزارین…:rose::rose::rose:

3 پسندیده