چگونه رایتنیگ را قوی کنیم؟

با سلام.دوستان چطور میشه از این نرم افزار برای یادگیری رایتینگ استفاده کرد؟؟یا روش های دیگه برای یادگیری رایتینگ پیشنهاد بدید چون خیلی نیاز دارم.

5 پسندیده

سلام

کتاب زیاد بخونید، شک نکنید رایتینگتون بهتر میشه

سری کتاب های گوسبامپز و هری پاتر هم تو اپلیکیشن زبانشناس موجوده

با این روش هم میتونید بهینه کتاب بخونید:

8 پسندیده

فقط باید نوشت و تصحیح کرد.
کلمات مورد نیاز رو جمع آوری کرده و با انکی مرور کنید.
بهترین ابزار تصحیح، گرامرلی است. من شخصا خیلی مفید می دونمش.

معرفی گرامرلی:

معرفی انکی:

برای نوشتن ایمیل هم این پکیج خوبه:

8 پسندیده

منم خیلی خیلی مشکل دارم تو رایتینگ…بارها شده یه چیزی هر چند کوتاه و در حد دوسه تا کلمه ولی به خاطر مشکل رایتینک منصرف شدم…بچه ها چون من تازه شروع کردم…فکنم همزمان با اموزش زبان رایتینگ هم کار کنم که با هم پیش برم…یه چیزی ام بگم شما فکنید خوندن خالی خیلی رو من تاثیر ندارن …چه روشهای دیگه ای رو پیشنهاد میدین ؟؟؟؟؟

1 پسندیده

بنظرم شما اول بیشتر روی لیسنینگ و ریدینگ کار کنید. درک مطلب ودایره لغاتتون که پیشرفت کنه به مراتب میتونین رایتینگتون را تقویت کنین. اول کار خودتون رو با حجم زیادی از مطالب و تمرینات مواجه نکنید.

2 پسندیده

سلام…کتاب زیاد بخونید…ممکنه بگید چرا؟
ببینید ما تو فارسی اصلا فکر نمیکنیم هنگام نوشتن،حرف زدن برای اینکه اینقدر تو ذهنمون تکرار شده و از اطرافیان شنیدیم که دیگه ملکه ذهنمون شده…
ما تو فارسی نمیگیم او من را اذیت کردیدو برای این موضوع فکرم نمیکنیم چون شنیدیم دقیقا شکل صحیح این جمله رو یا مشابه شو قبلا.
حالا فرض کنید چی میتونه کمک کنه ما تو کشور ایران
انگلیسی یاد بگیریم؟
۱.کتابکتاب در واقع ما رو میبره تو دنیای انگلیسی ها(مخصوصا اگه غرقش بشی)
۲.پادکست هاپادکست ها هم منابع خوبی اند که تاثیر مستقیم ممکنه روی رایتینگ نزاره ولی چون اسپیکینگ رو قوی میکنه(و شماهم موقع نوشتن همیشه تو ذهنتون اول جمله بندی میکنید)تاثیر میزاره و speaking و listening رو هم قوی میکنه…
۳.قواعد و فرهنگ کشورهاتو کتاب های درسی زبان یه سری قواعد میگن که این قواعد بر اساس فرهنگ اون کشورهاست و میتونه به شما در نوشتن یه رایتینگ خوب فوق العاده کمک کنه مثلاشاید اگه تو انگلیس اول خواستتو بگی بعد توضیح بدی معنی بدی داشته باشه
۴.دایره لغاتشما باید هر روز یه سری لغت یاد بگیرید(پیشنهادم اینه ترجمه نکنید)تا موقع نوشتن و یا حرف زدن گیر نکنید…
در اخرم به سری منابع میزارم تا راحت تر کار کنید اگه مطلبم خوب بود…
1000words.pdf (57.2 کیلوبایت)

این ۱۰۰۰ کلمه پرکاربرد(منبعhttp://mrshabanali.com/تجربه‌ی-من-در-یادگیری-و-آموزش-زبان-انگ/)
در رابطه با پادکست هم پیشنهاد من:
پادکست های ESL هستند که هم مقوی برای دایره لغات هستن و هم مهارت شنیداری رو تقویت میکنن و هم در رایتینگ و اسپیکینگ قوی میکنن
اینم لینک دانلودشون
http://www.irlanguage.com/28/دانلود-فایل-های-صوتی-مکالمات-زبان-انگلیسی-ESL-Podcast/
در خصوص کتاب هم که میتونید از اپلیکیشن زیبوک استفاده کنید یا زبان شناس هم مفیده و میتونید کتاب هم خریداری کنید
لا به لای مطلبم گفتم بهتره ترجمه نکنید به فارسی حالا یه دیکشنری هم معرفی میکنم بهتون اسم Merriam-webster هست،حجمش فوق العاده کمه کاراییش فوق العاده بالا فقط بدیش اینه به صورت افلاین تلفظ نمیکنه که میتونید برنامه English pronunciation رو دانلود کنید.
در رتبطه با قواعد هم کافیه یه سرچ تو اینترنت بزنید.
امیدوارم مفید بوده باشه یاحق…

4 پسندیده

سپاس:pray::pray::pray::pray::pray:
خیلی ممنون از راهنماییتون

2 پسندیده