«بازگشت در یادگیری انگلیسی چرا اینقدر سخت است؟ راه حل چیست؟»

ممنون ازتون, قسمتهایی از این مقاله برام لذت بخش و مفید بود که نقل قولش کردم. خدا قوت اقا کامبیز.
موفق باشید. و ممنون

6 پسندیده

عاالی و الهام بخش :rose: یادآوریِ فوق العاده ای بود !

اما در مورد اون هفتاد سال عبادت:

پیرِ ما گفت خطــــا بر قلمِ صُنـع نــــرفت!
آفریـــن بر نظرِ پاکِ ((خطا پوشَـــش)) باد!

وقتی جهان انقدر سرشار از خطاست:) حالا یه چیزایی ام با خطاهای ما به باد بره :grinning_face_with_smiling_eyes: اصلا کـــــــــی می دونه به باد رفتنِ اون عبادتا خطاست یا نه؟ چی والاتره چی پست تر؟ کی میتونه مطمئن باشه؟
چه بسا بیماری ای که به جای سلامتی میاد و انسان رو بیدارتر میکنه! …می دونین چی می خوام بگم؟

اینکه انسان مستحقِ این نیست که توی هیــــچ لحظه ای از زندگیش ((احساس گناه)) کنه!
ضرب المثل جالبی گفتین! :ok_hand:باید درس گرفت و بالا رفت!

6 پسندیده

سلام وقت بخیر :cherry_blossom::sunflower::cherry_blossom::sunflower:باتشکر :rose::tulip::rose::tulip:

2 پسندیده

همیشه سخت ترین قدم اولین قدمه:ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

آقای کشاورز حالا من مشکل انگیزه و شروع دوباره ندارم. وقتی به هر دلیلی مریض می شم و حتی یه نیم روز نمی تونم اون برنامه قبلیم رو تو زبان، پیش بگیرم، عذاب وجدان می گیرم و خودم رو سرزنش می کنم … می دونم که این اصلاً ویژگی خوبی نیست.
… دقیقاً همین اتفاق، امروز صبح زود تا ظهر به مدت چند ساعت برام پیش اومد …

:joy::joy::joy::clap::clap::clap: این مثال خیلی خوب بود.
ولی تو من سمت راستی، همیشه نقش پر رنگ تری داره و پیروز می شه.

دقیقاً … این نکته ای که اکثر کسایی که تازه شروع یادگیری زبان انگلیسی می کنند به اون توجه نمی کنند و این خودش ممکنه باعث بشه انگلیسی رو رها کنند.

4 پسندیده

خدارو شکر ک ما در زبانشناس شما و بقیه دوستان پرانرژی فرمول یک رو داریم تا سرعت و انگیزه ادامه دادن زبان ما رو افزایش بدن . جای بسی خوشبختیست واقعا .
:checkered_flag::triangular_flag_on_post::checkered_flag::triangular_flag_on_post::checkered_flag::triangular_flag_on_post::checkered_flag::triangular_flag_on_post: