♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

کانال عوض شد! :joy::joy:

آهاااا
ن بیخی
من از بچگی به امتیاز اتومات عادت داشتم :sunglasses::joy::stuck_out_tongue_winking_eye:
ممنونم :heart_eyes:

1 پسندیده

من هرچی تلاش کردم از هیچ جا نشد دانلودش کنم ولی مرسی بابت معرفیش :heart_eyes::expressionless::neutral_face:

4 پسندیده

سلام مژده خانم عزیز، نه این عدد رو توی قسمت type به number تغییر دادم مربوط میشه. من هم بیشتر ترجیح میدهم که خودم نمره بدهم ولی یه چیز بد این هست که من نمره ایده آل رو ۱۰ دادم ولی جایی تنظیم نکرده که این حداکثر نمره هست و همه رو ۱۰۰ درصد میزنه، ولی خوب باز هم ممنون هم برای تنوع خوب هست و هم همین سیستم نمره دهی. باز هم ممنون، شاد باشی

3 پسندیده

فدات :heart_eyes:
جدی؟
چرا؟ :neutral_face:
از لینکایی ک گذاشتم ک راحت دان میشه
البته میتونی اسمشو بزنی گوگل پلی ازونجا دان کنی :grin:

آهااا :grin:
ی چند روز باید باهاش کار کنیم ک قشنگ متوجه ش شیم

ممنووونم همچنین
موفق باشید :heart_eyes::rose:

2 پسندیده

اره ازین لینکا ک هیچکدوم دانلود نشد متاسفانه ولی خب پنج شیش بار تو گوگل پلی زدم تا بالاخره موفق شدم دانلودش کنم :sunglasses::tulip::v:مرسی عزیزم :heart_eyes:

3 پسندیده

6 پسندیده

5 پسندیده

4 پسندیده

4 پسندیده

4 پسندیده

بچه ها من یه اپ پیدا کردم عاااااالی برای کل زندگی عالیه, از مدیتیشن بگیر تا جایگزینی عادتهای مختلف, مربی داره توش برای کمک, یه عالمه دوست میتونید پیدا کنید که در تغییر عادت یا خلق عادت کمکتون کنه, میتونید سوال بپرسید ازشون, خلاصه که من بشخصه از عصر تا الان درگیرش بودم, یکم مراحلش طولانیه و نیاز هست وقت بزارید براش و با دقت انجامش بدید و اصلا عجله نکنید. کلا باید رو برنامه ش تمرکز کنیدو تنضیماتشو فعال کنید.

اینم اپلیکیشن

3 پسندیده

6 پسندیده

6 پسندیده

در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم، خداوندا سپاس گزارم، خداوندا سپاس گزارم :rose: :pray:

6 پسندیده

6 پسندیده

سلام عزیزم اینجا معرفی کرده برنامه رو دوست عزیزمون
@Maryam19941

2 پسندیده

سلام به دوستان خوبم . میبخشید فرصت نمیشه سرکشی کنم به تاپیک. من از ابتدای اردیبهشت ورزش نداشتم اما سحرخیزی و مطالعه رو هر روز داشتم. حتی چندروزه که قبل از 6 و 5 بیدار میشم. امیدوارم بتونم اینو در خودم تثبیت کنم.

4 پسندیده

سلام بسیار عالی
سحر خیزی جزو بهترین عادت هاس
موفق باشین :pray::pray:

2 پسندیده

خیلی عذر میخوام ولی هرکاری کردم نتونستم بااون یکی اپ اسکرین شات کامل بگیرم. این شد رفتم سراغ اپ قبلی!

6 پسندیده

عزیزم نیازی به عذر خواهی نیس که .
هر کسی با هر آپی دوست داره میتونه کار کنه :heart::heart::heart_eyes:
اینم آمار من

6 پسندیده