♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

عالیه…بسیار زیبا…
البته ایران ما هم جاهای دیدنی کم نداره

امیدوارم این منابع ارزشمند کشورمون بیشتر از این به تاراج نره😔

دلتون شاد شاد شاد
لبریز آرامش

7 پسندیده

سلام دوستان
من امروز بیشتر از نیم ساعت کتاب فارسی خوندم با عنوان پاکسازی ضمیر از دبی فورد. عالیه حتما در قسمت گنجینه انگیزش مطالبش رو به اشتراک میزارم
در مورد خواب هم ساعت 9:15 بیدار شدم :neutral_face::neutral_face: اما یک ربع زودتر از روز قبل بیدار شدم

6 پسندیده

افرین, این دقیقا همونکاریه که پیوسته باشه نتیجه میده تا هر مدت لازمه تو همین رنج ساعت بمون تا عادت کنی بعد باز یک ربع زودترش کن. عااالیه, افرین عزیزم. :heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

ممنون آتوسا جون
چشم با قدرت ادامه میدم تا انشالله فیکسش کنم :tulip::tulip::tulip:

3 پسندیده

سلام به دوستای عزیزم با توجه به اینکه دیدیم در چالش شدت چقدر امار انلاین بهتره. و البته با تشکر از ایده اقا کامبیز :star_struck::clap::clap: لذا اتوسا جان فایل اکسلی که برای این چالش تهیه کرده بودمو به صورت انلاین دراورد. خدمت شما عزیزان امیدوارم همراهی کنید. :grin::heart_eyes:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bEwurwkXhrctXFxFmxky5K9jhJeIPf3v_e0Kx4zm09Q/edit#gid=542935818

9 پسندیده

سلام نسیم جونم ممنونم خیلی عالیه،فقط تو کادر ها ساعت بزنیم کافیه؟

@YoKambiz @atineh1967

تشکر لطف کردین…

5 پسندیده

اره عزیزم فقط عدد رو تایپ کن :heart_eyes::rose::rose:

4 پسندیده

از شما و آتوسا جان سپاسگزارم :star_struck:
چشم نسیم جان :bouquet:

5 پسندیده

چه خوب …دستتون درد نکنه:heart_eyes:ولی من از فردا پر میکنم:sweat_smile::sweat_smile::see_no_evil::see_no_evil:

3 پسندیده

6 پسندیده

سلام به دوستان عزیز شبتون بخیر…
امروز ساعت7 صبح بیدار شدم:relaxed::relaxed:
مدیتیشن و کتاب خوانی انجام شد…

5 پسندیده

سلام و صبح تون به خیر :rose:
این هم امار هفته دوم من
به جز 18ام هر روز حداقل 15دقیقه کتاب فارسی هم خوندم.
@afarkhani @a.bayani @atineh1967
نسیم خانوم ،حنانه خانوم و همین طور اتوسا خانوم خیلی خیلی ممنونم ازتون،ساعت بیداریم قابل مقایسه با اوایل تابستون نیست.که این رو مدیون شما هستم :heart::heart::heart::heart_eyes: بازهم ممنونم :kissing_heart::rose::rose:

7 پسندیده

سلام عزیزم
خدا رو شکر و انشالله روز به روز به هدفت نزدیک تر بشی :rose::rose::rose:

6 پسندیده

سلام نسیم خانوم.چه خوب دست شما و اتوسا خانوم دردنکنه :heart_eyes::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام کیمیا جان, خواهش میکنم, خییییلی خوشحالم که از خودت رضایت داری, تحسین میکنم اراده و تلاش و پشتکارت رو. و منتظرم ببینم باز هم پیشرفتت رو. :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

4 پسندیده

سلام عزیزم وای نمیدونی چقدر خوشحالم از تغییرات مثبتت
ادم خستگیش در میره قشنگ
الهی همیشه تو اوج باشی :heart::heart::heart::rose::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

7 پسندیده

سلام دوستان گل شب همگی بخیر…
صبح ساعت8 بیدار شدم،مدیتیشن و کتاب انجام شد…

7 پسندیده

سلام دوستان عزیز…
امروز صبح ساعت 9بیدارشدم😣
مدیتیشن انجام شد…

4 پسندیده

جالبه این عکس ها برام آشناست…
قدیمی ترین پل جهان واقع در شهرستان دزفول

درسته؟؟

3 پسندیده